2:2
1:2
2:1
1:0
branky (asistence): 08:51 Patrik Němec (Martin Děček), 12:53 Patrik Němec (Václav Jurdzin), 35:22 Václav Jurdzin (Lukáš Tomiczek), 54:18 Lukáš Tomiczek (Jakub Smrčka), 59:31 Daniel Cabiš (Patrik Němec), 63:10 Daniel Cabiš (Jiří Šrámek)
branky (asistence): 05:14 Tomáš Vlach (Vojtěch Mžyk), 07:16 Tomáš Kozlík (Hynek Plášek), 31:39 Tomáš Vlach (Marián Kloza), 39:10 Vojtěch Mžyk (Ondřej Kučera), 52:21 Tomáš Kozlík (Hynek Plášek)

1. MVIL Ostrava WOOW - Florbal PEGRES Havířov 6:5p
9. Patrik Němec, 13. Patrik Němec, 36. Václav Jurdzin, 55. Lukáš Tomiczek, 60. Daniel Cabiš, 64. Daniel Cabiš - 6. Tomáš Vlach, 8. Tomáš Kozlík, 32. Tomáš Vlach, 40. Vojtěch Mžyk, 53. Tomáš Kozlík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 21 - Jan Piško 20; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:1, 1:0;
65:00
Komentář hostujícího trenéra pana Kubíčka: Vstup do utkání jsme měli celkem dobrý, kdy jsme vedli 2:0. Laxní přístup pomohl soupeři zpátky do hry. Hrál se vyrovnaný florbal a v závěru utkání nám to nevyšlo. Prodloužení už byla taková loterie a soupeř rozhodl po naší chybě v rozehrávce. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1.
65:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Svačinky: První dvě třetiny z naší strany strašně vlažný výkon a fatální chyby v obraně nás stály zápas.Ve třetí třetině zlepšení hry z naší strany, paradoxně soupeř trestal z brejku. Zápas rozhodla naše větší aktivita ve třetí třetině a větší odvaha v prodloužení- Herně se spokojím pouze s třetí třetinou. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
63:10
63:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Jiří Šrámek (6:5).
63:10
Cabiš se s tím nepáral a příklepem vymetl pavučiny. MVIL získává bod navíc.
62:46
Dombrovský nabil zpoza branky Tesárkovi, ten mířil dobře na zadní, ale Piško předvedl dobrý reflex.
61:39
Kučera už chtěl zvedat ruce, ale Kořínek na brankové čáře chytá.
60:39
Zajímavá standardka pro domácí metr za velkým brankovištěm.
60:21
MVIL hraje ve čtyřech bez gólmana.
60:00
60:00
V ostravské ČPP aréně uvidíme prodloužení 3 na 3.
59:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Patrik Němec (5:5).
59:31
Cabiš dalekonosnou střelou na zadní tyč srovnává.
58:58
Tesárek dostal nahrávku na střed, ale trefuje jen Piška do břicha.
58:38
Děček střílel jen do boční sítě.
57:58
A hned chyba domácích, Mžyk z půlky netrefil prázdnou branku.
57:51
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
57:51
MVIL v šesti.
57:25
A další obrovská šance domácích, Šrámek nastřeloval před branku, kde stáli osamocení Tomiczek s Dombrovským, ale ani jeden nedokázali nasměrovat míček za záda hostujícího gólmana.
57:09
Piško teď s velkou dávkou štěstí zlikvidoval Šrámkovu střelu helmou.
56:01
Mrowiec ve velké šanci míjí branku.
54:18
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jakub Smrčka (4:5).
54:18
Tomiczek dostal nahrávku na střed a z otočky snižuje.
54:00
V hale to zahučelo po Němcově pokusu, který jen těsně minul vzdálenější tyč.
53:45
Děčkova nahrávka tečována hostujícím obráncem nad.
52:57
Dombrovský se v chumlu před Piškovou branku zorientoval nejlépe, bekendový pokus se ale mezi tři tyče nevešel.
52:21
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Hynek Plášek (3:5).
52:21
Kozlík dokázal usměrnit do branky nahrávku vzduchem.
51:58
Krečmer nahrával k pravé tyčce na Kožušníka, ten se snažil technicky zakončit pod Kořínkem, ten si však na míček počkal.
49:12
Sledujeme florbal nahoru dolů bez výraznějších šancí.
46:26
Pěkná akce domácích, Kotzur, Tesárek a Děček si několikrát rychle vyměnili míček, poslední jmenovaný však bezprostředně před gólmanem nedokázal umístit míček do branky.
44:45
Kořínek teď nadvakrát likvidoval střelu Kozlíka.
44:02
Němec prošel sám přes celé hřiště, kdyby se mu povedlo v zakončení zvednout míček o pár centimetru nahoru, mohl slavit.
43:45
Mžyková přízemní střela mířila jen do nohy Kořínka, dorážku stihl zablokovat Cabiš.
42:18
Hosté teď předvedli hezkou kombinaci na tři doteky, Šochman už už nahrával na volného Kožušníka před brankou, na poslední chvíli jim zkazil radost domácí bek.
40:36
Tesárek a Děček šli sami dva na Piška, Tesárek volil přihrávku - bohužel mířila Děčkovi pod nohy, a tak se skóre nemění.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 7:12.
40:00
39:10
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Ondřej Kučera (3:4).
39:10
Perfektní kříž Kučery na Mžyka a Havířov se opět ujímá vedení.
38:44
Přečíslení 3 na 1 teď hosté nevyřešili příliš dobře,
37:24
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
37:24
S vyloučeními se teď roztrhl pytel.
36:33
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
36:33
Havířov si přesilovku příliš neužil, po faulu Mžyka na pronikajícího Dombrovského uvidíme hru 4 na 4.
36:02
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře.
35:22
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Lukáš Tomiczek (3:3).
35:22
Tomiczek zatáhl míček za branku a poté předložil na roh velkého brankoviště Jurdzinovi, který trefil přesně na zadní tyč.
35:01
Kořínek teď bleskově vyhodil na unikajícího Šrámka, ten těsně minul tyčku.
34:19
Reflexivní zákrok v podání Kořínka proti Klozově střeleckému pokusu.
33:06
Po Dombrovského nepřesné rozehrávce šli hosté do přečíslení, zakončující Kozlík ale trefil pouze vyjetého Kořínka.
32:31
Kožušník zkoušel překvapit domácího gólmana bekendem, ten si ale tyčku pohlídal.
31:39
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Marián Kloza (2:3).
31:39
Kombinace do prázdné branky, zakončující Vlach měl jednoduchou práci.
31:04
Nepříjemný střet Kořínka s Kučerou, domácí gólman je v péči zdravotníka.
30:12
Havířov teď zkouší uklidnit hru a zakládá postupný útok.
28:16
A Jurdzin v akci podruhé, tentokrát se vymotal ze sevření na středu, ale tahem mířil jen do Piškova břicha.
28:02
Jurdzin se dokázal prokličkovat od mantinelu na střed, ale Piško proti němu dobře vyjel a zmenšil mu úhel.
27:55
Hezká kombinace Havířova na jejímž konci stál Kloza, jehož pokus ale Kořínek rychlým přesunem vykryl.
26:45
Kotzur dostal přihrávku zpoza branky na roh velkého brankoviště, ale trefil pouze Piška do ramene.
26:23
Na druhé straně se stejně dobrým zákrokem blýskl Kořínek proti střele Kučery.
25:58
Další dobrý zákrok Piška, tentokrát proti pokusu Cabiše.
25:19
Smrčkova dobrá obranná práce, když dokázal při havířovském přečíslení pokrýt Kozlíkovu nahrávku na volného spoluhráče před brankou.
24:35
Hranický dostal přihrávku na levý mantinel, dokázal obstřelit hostujícího obránce, ale Piško reflexivně vyráží.
23:38
Varta nahrával žabkou na Kožušníka, ten ve složité pozici netrefil balón.
22:54
Kořínek pouze vyrazil míček před Mžyka, který ale nedokázal z metru sedícího domácího gólmana prostřelit.
21:53
Beneš zkusil nastřelit z půlky do chumlu před Kořínkovu branku, nikdo z jeho spoluhráčů ale nedokázal tečovat správným směrem.
21:10
Začátek třetiny ve znamení nepřesností na obou stranách.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: 9:8.
20:00
19:33
Mžykova rychlá střela po zemi Kořínkovi dost zavařila.
18:35
Dobrá střela Vlacha zprava, Kořínek jen vyrazil před sebe, ale tam nebyl nikdo, kdo by dorážel.
18:21
Němec na velkém brankovišti promáchl Dombrovského nahrávku.
16:52
Děček teď po pěkné nahrávce Jurdzina střílel hodně nepřesně.
15:51
Klozův pokus mířil přímo do rukou Kořínka.
13:55
100% tutovka domácích! Dombrovský měl před sebou úplně prázdnou branku, ale z metru nedokázal umístit míček mezi tři tyče.
13:52
Dombrovský vystihl přihrávku Havířova a vydal se sám středem, jeho pokus byl ale zblokován.
12:53
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Václav Jurdzin (2:2).
12:53
Napodruhé Němec úspěšný, ze stejné pozice dokázal trefit přesně na zadní tyčku.
12:12
Němcova střela zleva mířila jen do Piškovy hrudi.
11:42
Vyloučen hráč Martin Varta družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:42
První dnešní přesilovka pro domácí.
10:27
Dombrovský vybojoval míček v rohu, předal Hranickému, který se dokázal vymotat až před branku, mířil však těsně vedle tyčky.
10:00
Kloza z rychlého protiútoku přestřeluje.
08:51
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Martin Děček (1:2).
08:51
Obdobná situace na druhé straně, MVIL snižuje.
07:16
07:16
Nedůsledně obsazený Kozlík v předbrankovém prostoru zvyšuje na 2:0.
06:35
Beneš dostal nabito k mantinelu, jeho projektil ale dokázali domácí obránci na poslední chvíli zablokovat.
05:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Vojtěch Mžyk (0:1).
05:14
Standardka z rohu, Vlach si zaběhl za obranu a otevírá skóre dnešního utkání.
04:10
Kozlíkova střela od mantinelu domácího gólmana příliš neprověřila.
02:38
Hrubá chyba Svačinky, dva havířovští se řítili sami na Kořínka, ten ale perfektně přečetl jejich úmysl a finální přihrávku vystihl.
02:13
Děček v solidní šanci před hostující brankou, ale při poslední kličce mu míček utekl.
00:18
O první střelu zápasu se postaral Dombrovský, Piško vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Lukáš Svačinka, Daniel Kotzur, Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek, Adam Tesárek