4:2
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 06:36 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 11:28 Filip Rybnikár (Václav Khek), 33:23 Jiří Paďourek (Václav Khek), 41:48 Václav Khek (Daniel Nicklas), 42:03 Jiří Paďourek (Filip Rybnikár), 45:59 Daniel Nicklas (Jiří Paďourek), 47:25 Václav Khek (Filip Rybnikár)
branky (asistence): 19:25 Ondřej Piskalík, 39:47 Jakub Noha (Tomáš Vaculík), 41:54 Jakub Noha (Ondřej Kalát), 51:44 Marek Chlumský (Tadeáš Drahorád)

FbC Plzeň - TJ Sokol Mukařov  7:4
7. Daniel Nicklas, 12. Filip Rybnikár, 34. Jiří Paďourek, 42. Václav Khek, 43. Jiří Paďourek, 46. Daniel Nicklas, 48. Václav Khek - 20. Ondřej Piskalík, 40. Jakub Noha, 42. Jakub Noha, 52. Marek Chlumský; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 38 - Josef Bína 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k vítězství. Bez proměňování šancí se vyhrát nedá. Vyjádření trenéra domácích: Agresivnější hrou ze zabezpečené obrany, až na pár výjimek, jsme dokázali utkání dovést do vítězného konce. Děkuji soupeři!
59:13
Obrana Plzně statečně odolává!
58:39
Vyloučen hráč Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
58:09
Poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:58
Tyč domácí svatyně!
57:25
Závěr zápasu se začíná přiostřovat. Plzeňáci jsou na tom stále o poznání lépe!
54:14
Souboj těžkých vah Hoferek - Chlumský prohrál sešlápnutý balonek.
51:44
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Marek Chlumský, asistoval Tadeáš Drahorád (7:4).
51:44
Parádní bomba Chlumského končí za brankovou čáru. Sníženo 4:7!
50:13
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
49:02
Kličkovat před vlastní bránou se nevyplácí, ale Ščurko hasí celou situaci pohotově!
47:25
Timeout TJ Sokol Mukařov
47:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Khek, asistoval Filip Rybnikár (7:3).
47:14
Domácí jdou za třemi body agresivnější hrou než soupeř a odměnou je jim další gól, již sedmý!
45:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jiří Paďourek (6:3).
45:59
Výborná kombinace v podání domácích končí gólem Daniela Nicklase! Tak ti dva si teda chutí!
44:15
Další šance Mukařova. Hádejte jak skončila?! Ano, máte pravdu, na betonech domácího golmana.
43:33
Skvělý fantom Ščurko! Další parádní zákrok z jeho dílničky!
42:15
To je úvod poslední třetiny!! Góly padají jak na běžícím pásu! Jen tak dál,klucí!
42:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Paďourek, asistoval Filip Rybnikár (5:3).
41:54
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Ondřej Kalát (4:3).
41:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Khek, asistoval Daniel Nicklas (4:2).
40:18
Lepidla na rukavicích Lukáše Ščurka dnes fungují zatím bezchybně!
40:00
40:00
39:47
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Tomáš Vaculík (3:2).
39:47
Byla využita. Střelcem branky 13 vteřin před koncem třetiny je Jakub Noha.
38:55
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
38:55
Přesilová hra v závěru druhé třetiny pro hosty z Traverzy.
38:35
Nebezpečná střela hostujícího hráče, která končí těsně mimo!
36:52
Do haly právě dorazili junioři, kteří se vrátili z vítězného utkání v Budějovicích. Nezahálí a začínají s hlasitou podporou!
36:07
Dnešní utkání sleduje 55 diváků. Děkujeme všem za návštěvu!
34:38
Téměř do úspěšného konce dotáhli kombinaci dva na jednoho spoluhráči z letních turnajů Kašpar - Svatoš.
33:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Paďourek, asistoval Václav Khek (3:1).
33:23
Důraz na brankovišti přetavil v další branku dnešního utkání Jiří Paďourek!
32:22
Vidíme souboje na ostří nože. Možná nevyřízené účty z loňské vzájemné série playoff, kterou Mukařov opanoval těsně 3:2 nazápasy.
30:04
Skvělý semafor Ščurka! Zápas se právě přehoupl do své druhé poloviny.
28:04
Konečně lehké vzrušení po střele Podhrádského, TYČ!
27:20
Hluchá pasáž dnešního zápasu. Neděje se téměř nic zajímavého. Proto se pohledy účastníků dnešního zápasu soustředí spíše na pohledné podavačky míčků v jednom z rohů sportovní haly.
23:45
Zatím mlčící je ostrostřelec Karel Svatoš. Oslaví čerstvý Bc. získání titulu brankou v dnešním zápase?
21:24
Jako již tradičně se dnešního utkání účastní v hlediště Libor Pešek, stálice v řadách plzeňských fanoušků!
20:08
Vošta zahrál na housle hostujícímu obránci! A diváci to oceňují bouřlivým potleskem!
20:00
20:00
19:25
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Ondřej Piskalík bez asistence (2:1).
19:25
Aktivitu v závěru třetiny přeci jenom hostě využívají a snižují na 1:2!
18:37
Jan Vokáč svým mohutným ramenem doslova zdemoloval útočníka hostů a posadil ho na zadek!
17:45
Zámek Traverzy zatím brankou nekončí. Začínají poslední dvě minuty první třetiny.
15:21
Dobré uvolnění Lapuníka končí na lapačce Bíny!
13:58
Výborný blok Vošty po střele Petra "Kapšiho" Kašpara!
11:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Václav Khek (2:0).
11:28
Druhý gól FBC Plzeň střílí s pořádnou dávkou štěstí plzeňský florbalový mentor Filip Rybnikár! Náhoďák, ale platí! 2:0!
11:14
Skvělý Ščurko zlikvidoval všechny šance Mukařova!
09:36
Jan Vokáč se skvělým přehledem vyřešil situaci jeden na dva ve vlastním rohu!!
08:51
Domácí přečkali oslabení bez inkasované branky. Je třeba říci, že za velikého přispění golmana Ščurka.
06:51
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
06:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Zábran (1:0).
06:36
První změna skóre! Tradiční střelec Daniel "Déčko" Nicklas střílí první branku v sezoně!
05:10
POZOR! Václav Khek pálil z velké dálky, jak netradičně, do helmy hostujícího golmana.
04:37
V komorní atmosféře dnešního večerního utkání se neujala ani další střela hostů.
03:05
Další střela dnes aktivního Vošty.Bína odolává!
01:45
parádní výtoč Lapuníka končí na plastronu Bíny, další dorážky Vošty skončily na stejném místě.
00:45
První střela v podání Traverzy, vedle.
00:10
V zahajovací sestavě FBC Plzeň se objevil navrátilec Jan Vokáč, jaké překvapení!
00:01
Nová sezona NFL 2017/2018 právě zahájena!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Ondřej Kalát, Lukáš Kášek, Adam Vejrych, Jakub Noha
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Matěj Vošta, Vojtěch Lapuník, Jan Vokáč, Filip Nový, David Šůs