2:1
2:1
5:1
- : -
branky (asistence): 08:54 Ondřej Bachtík (Jonáš Mědílek), 16:17 Ondřej Bachtík (Ondřej Nosek), 25:26 Ondřej Bachtík (Vojtěch Bureš), 36:10 Ondřej Bachtík, 43:14 Jan Čečetka (Jiří Juhász), 46:57 Vojtěch Bureš (Ondřej Bachtík), 47:16 Tomáš Matoulek (Jiří Vlček), 54:12 Ondřej Bachtík (Vojtěch Bureš), 58:07 Filip Geisler (Ondřej Hušek)
branky (asistence): 09:12 Ondřej Melichar, 37:50 Filip Dvořák, 51:51 Filip Dvořák (Vít Petříček)

Florbal Primátor Náchod - Hippos Žďár n/S. 9:3
9. Ondřej Bachtík, 17. Ondřej Bachtík, 26. Ondřej Bachtík, 37. Ondřej Bachtík, 44. Jan Čečetka, 47. Vojtěch Bureš, 48. Tomáš Matoulek, 55. Ondřej Bachtík, 59. Filip Geisler - 10. Ondřej Melichar, 38. Filip Dvořák, 52. Filip Dvořák; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3 + Ondřej Bachtík 5:1; využití: 0:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 21 - Petr Krátký 27; po třetinách: 2:1, 2:1, 5:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Jsem rád, že jsme zvládli první těžké utkání v sezoně, chtěl bych klukům poděkovat za trpělivou hru, kterou jsme zužitkovali ve třetí třetině. Přesto bylo ve hře hodně much, které musíme do dalších zápasů odstranit. Cesta, po které jsme se vydali je náročná a dlouhá. Děkuji skvělým fanouškům a také soupeři za zápas.
60:00
Střely posldní třetině Náchod 12 Ždár 8
60:00
Komentář trenéra hostí: Na začátek sezony znovu odhodlaný a bojovný soupeř zaslouženě vyhrál. Mě od našich hráčů chyběla bojovnost a snaha s výsledkem něco udělat, jediný kdo zaslouží pochvalu je brankář Krátký. Děkuji soupeři.
60:00
59:55
Hosté neproměnili ani svůj volný úder pred náchodskou kasou.
59:40
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
58:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval Ondřej Hušek (9:3).
58:07
Geislerova střela z místa těsně před golmanem přiblížila Náchod k magické 10.
55:25
Malíkova střela po křižné přihrávce na odkrytou kau, končí bohužel v boční síti.
54:32
Volný úder před náchodskou kasou končí v naší tvrdé zdi.
54:12
Timeout Hippos Žďár n/S.
54:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vojtěch Bureš (8:3).
54:12
Bachtíkovi se připletl do cesty balonek, tak to vyřešil krásným golem.
51:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Vít Petříček (7:3).
51:51
Dvořák objel s míčkem na backendu golmana a do prázdna umístil.
48:42
Krásná Kaválkova střela z půlky, golman hostí se ovšem na něj ukázkově vrhnul.
47:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jiří Vlček (7:2).
46:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Bachtík (6:2).
46:57
Hostí byli potrestáni za svoje zdržování volného úderu, rychlík úprkem na jejich kasu a následný 6. gól.
45:58
Skalický s balonkem udělal taneček před útočník a následně balon uklidil za kasu.
43:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Jiří Juhász (5:2).
43:14
Tečenovaný balonek, který jentak letěl před kasu vytvořil náchodskou 5 branku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Náchod - 14 Ždár - 8.
40:00
38:55
Skalický bojoval s balonkem tak dlouho až ho ztratil, naštěstí sám opustil branku.
37:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák bez asistence (4:2).
36:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (4:1).
36:10
Nejenom, že hrošící nezvládají využít přesilovou hru, ale teď dokonce obdrželi gól od Bachtíka, který byl před kasou 1 vs 3, a dopinkal ho dovnitř. 4-1 pro Náchod
36:01
Vyloučen hráč Tomáš Zíbr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:39
Bureš Backend 1 vs 1 daleko nad.
34:55
Skalického netradiční zákrak míček si uchoval uvnitř helmy.
32:54
Vlčkův golf z půlky do golmana.
32:00
Ani Náchodu se nepovedla jeho přesilová hra(Hipposu 2).
30:00
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil Ondřej Bachtík.
30:00
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
Bachtíkova klička doleva, kterou svojí pravicí golman bohužel vytáhl.
29:54
Bachtík vyběhl střemhlav soupeřově kase ovšem, jeho střela byla zastavena.
27:58
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
26:20
Čečetka se snžil v obložený předkasou "vymíchát" golmana svojí vyhlášenou backendovou kličkou, ovšem neúspěšně.
25:40
Křižná přihrávka od Bureše na Bachtíka, který přesně umístil.
25:26
25:12
Térova střela se od golmanovi nohy odrazila do výšin, ovšem doletěla těsně mimo.
24:00
Matoulkova střela na prsa Krátkého.
22:35
Mědílkovu střelu vyhmátl Krátky za letu.
21:48
Juhaszova střela z půlky bohužel ovšem nad.
21:19
Matoulkova střela na nevědícího golmana těsně minula.
20:48
Burešovu střelu z půlky zablokovali hostí za mantinel.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině Náchod - 10 Hippos - 8
20:00
19:56
Bachtík si prohodil obránce, ovšem balonek byl rychlejší.
19:24
Kosova střela z otočky před kasou, která letěla nad.
18:18
Váša tak dlouho váhal před odkrytou kasou, až se tam stihl přesunout Skalický, který rukou vychytal.
16:55
Skalický chytal s takovým zápolem, až si musel lehnout do kasy, ovšem míček udržel před brankovou čarou.
16:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Nosek (2:1).
16:17
Bachtík překvapil sedícího golmana střelou do bližší šibenice.
15:38
Dramatické chvilky před brankou hostí, kterou ukončil golman chycením do ruky.
14:52
Gaisler před odkrytým vrškem kasy, ale jeho střela ho hledala mnohem výš.
13:21
Skalický konečkama prstů vytáhl Melicharovu střelu.
11:28
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
11:13
Petříček ohrožující střela na Medunu.
09:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar bez asistence (1:1).
09:12
Hrošíci přes nejistou náchodskou obranu odověděli gólem.
08:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Jonáš Mědílek (1:0).
08:54
Mědílek-Bachtík a střela do prázdné.
08:04
Geislerova dalekonosná střela z půlky těsně přeletěla.
05:00
Malík několik náhozů golmana, který stál stále na jednom místě.
03:10
Bachtík z rohu trefil tyčku.
01:02
Kafka ohrozil krásnou střelou Medunu, který ovšem chytil míček do ruky.
00:01
A je zahájeno úvodní buli vyhráli domácí a hra se hned přesunulu na půlku hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Petr Krátký; hráči v poli: Vít Petříček, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Ondřej Melichar, Vojtěch Haman
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Ondřej Bachtík, Jonáš Mědílek, Ondřej Nosek, Vojtěch Bureš, David Kaválek
00:00
Krásný florbalový večer, vítejte u online přenosu prvního kola Národní ligy mezi Florbal Primátor Náchod a Hippos Ždár n/S. Před zahájením sezony proběhl pohár České pojištovny, do kterého se příhlásil pouze Náchod, po suveréním prvním kole podlehl FBC Hradec v kole druhém. Uvidíme jak se týmům povedla letní příprava, která byla u primátorů mnohem rozsáhlejší, štastnou florbalovou zábavu.