3:3
0:2
2:4
- : -
branky (asistence): 03:03 Zdeněk Valdauf (Lukáš Malý), 07:39 Radek Hanák, 08:30 Václav Liška (Michael Kudláček), 42:06 Radek Hanák (Michael Kudláček), 45:11 Radek Hanák (Lukáš Malý)
branky (asistence): 16:04 Jakub Kopecký, 16:50 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 17:36 Tomáš Černý (Jakub Kubina), 30:20 Dominik Emlar (Petr Hofman), 39:02 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 50:34 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 53:33 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 56:49 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 58:58 Petr Hofman (Lukáš Flégl)

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Sokol Jaroměř 5:9
4. Zdeněk Valdauf, 8. Radek Hanák, 9. Václav Liška, 43. Radek Hanák, 46. Radek Hanák - 17. Jakub Kopecký, 17. Petr Hofman, 18. Tomáš Černý, 31. Dominik Emlar, 40. Petr Hofman, 51. Jakub Kopecký, 54. Jakub Kopecký, 57. Jakub Kopecký, 59. Petr Hofman; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Radek Kulhan 21 - Lukáš Flégl 18; po třetinách: 3:3, 0:2, 2:4;
60:00
Komentář trénéra hostí: Dnes jsme prvních 15 minut strávlili v autobuse. Následně jsme zlepšili koncetraci a byli jsme efektivnější v zakončení. Děkuji soupeři za zápas a divákům za kulisu.
60:00
Komentář trénéra domácích: Měli jsme výborný vstup do zápasu, ale nedokázali jsme udržet koncentraci po celý zápas. V klíčových momentech jsme byli horší. Děkuji soupeři za zápas a přeji přijemnou cestu domů.
60:00
58:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Lukáš Flégl (5:9).
58:58
Gól do prázndé branky obdrželi Štíři.
58:24
Hostující brankář se držel za hlavu, protože dostal kolenem do hlavy, ale je v pořádku a jde chytat dál.
56:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (5:8).
56:49
A další gól v síti domácích. Štírům dělá problémy jeden a ten samý hráč s č.10.
56:11
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:00
Štíři mají na vyrovnání posledních 6 minut.
53:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (5:7).
53:33
Hráč s č.10 dává gól do levého víka z výtoče.
53:03
Lukáš Malý se snaží prostřelit hostujícího brankáře, ale zatím se mu to nedaří.
52:04
Hráč č.24 dostal míčkem do místa, co by žádný z kluků si nepřál.
50:34
50:34
Gól po přihrávce z rohu střílí Jaroměř.
49:14
Střela hostí málem skončila v síti, ale naštěstí pro Štíry je stav pořád 5:5.
46:45
Froněk obral obránce o míček, ale brankář hostujících byl připraven.
45:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Malý (5:5).
45:02
Je to tady, vyrovnávající gól. Střílí gól po teči Hanák.
43:59
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
43:59
Dnešní zápas sleduje 96 lidí, děkujeme!
42:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Michael Kudláček (4:5).
42:06
Hanákova střela končí v síťi.
40:47
Štíři mají míček ve své moci, ale vstřelit gól se jim nedaří.
40:00
40:00
39:59
Tato třetina pro Štíry nedopadla dobře.
39:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (3:5).
35:28
Krásná střela Svinteka, ale hostující brankář střelu vychytal.
33:43
Štíři mají štěstí, ale už jsou v 5 a je z toho protiútok.
32:06
Vyloučen hráč Zdeněk Valdauf družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:44
Dobrá spolupráce Hejplíka s Bícou, ale nic z toho.
30:49
Štíři dělají úplně školácké chyby v rozehrávce.
30:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (3:4).
30:20
Po standartce z levého rohu a nedůrazem před brankou Jaroměř střílí gól.
29:52
Domácí brankář teď obdržel dvě střely, které vychytal.
27:46
Štíři střílí na branku hostů neustále. Přijdeme si tu jako na střelnici. Ale ne a ne padnout gól.
26:56
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
26:56
Na trestné lavičce se hráči střídají jako na běžícím páse.
26:04
Vyloučen hráč Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
26:04
Hráč č.77 se ocitl zase na zemi a pomocí spoluhráčů "odchází" ze hřiště na střídačku.
25:55
Malý měl odkrytou branku, ale netrefil zařízení.
25:01
Hru 4 na 4 mají pod kontrolou spíše Štíři.
24:15
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Václav Hejplík.
24:15
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
24:15
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
23:11
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
22:24
Po Hejplíkovo střele z půlky tečoval míček Bíca a chyběly milimetry a mohl dát gól.
21:11
Domácí brankář po skvělém zákroku zabránil gólu.
20:44
Svintek zkoušel zakončit bekendem, vypadalo to nadějně, ale nic z toho.
20:00
20:00
18:28
Hejplík po individuální akci se dostal ke střele, avšak na druhé straně byl volný Bíca a střílel by do prázdné branky, ale to se nestalo.
17:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Jakub Kubina (3:3).
17:36
A další, my se tady nenudíme. Jaroměř vyrovnává na 3:3.
16:50
16:50
Už se to tu sype, jeden gól za druhým. Jaroměř snižuje skóre na 3:2.
16:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký z trestného střílení (3:1).
15:11
Domácí brankář předvedl skvělý zákrok a tak prozatím drží čisté konto.
14:41
Nic co by stálo za řeč se na hřišti neděje.
12:53
Nyní udávají tempo hry spíše Štíři.
11:27
Kapitán domácích Kudláček střelil z půlky, ale hostující brankář už nic nepouští. Zatím.
09:08
Jaroměr se nevzdává a tvoří si šance dál, ale nedaří se jim překonat domácího brankáře.
08:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Liška, asistoval Michael Kudláček (3:0).
08:30
Lišák trefil levé víko branky a je z toho krásný gól.
07:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák bez asistence (2:0).
07:39
Hanák po akci z brejku skóruje.
06:31
Štírský protiútok 3 na 1 gólem neskončil, protože brankář hostích předvedl výborný zákrok.
04:15
I přesto, že Štíři vedou 1:0, tak se hra spíše odehrávává na půlce domácích.
03:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Zdeněk Valdauf, asistoval Lukáš Malý (1:0).
03:03
Po akci domácích střílí Valdauf gól.
02:42
Střelu hostů zachytává domácí brankář.
02:05
Hráč s č.77 uklouzl, ale už se zvedá a vypadá, že bude hrát dál.
00:54
Na míčku jsou více hosté, kontrolují hru na útočné polovině Štírů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jan Škola, Jan Hrobský, Michal Nožička, Tomáš Černý, Petr Jiřička
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Staněk, Marek Slepička, Lukáš Svintek, Radek Hanák