3:1
1:2
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 09:52 Tomáš Hradec (Zbyněk Tomiška), 10:08 Lukáš Pokorný (Patrik Míka), 17:42 David Kolář (Dominik Hudec), 20:23 Jiří Krůšek (Lukáš Pokorný), 33:02 Lukáš Tomeš (Lukáš Pokorný), 34:47 David Kolář (Jaroslav Janoušek), 46:59 David Kolář (Lukáš Pokorný)
FbC Plzeň
branky (asistence): 09:24 Filip Rybnikár (Daniel Nicklas), 23:09 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 56:13 Tomáš Němeček (Vojtěch Kuneš), 57:05 Václav Khek (Karel Eichler)

Panthers Praha - FbC Plzeň 7:4
10. Tomáš Hradec, 11. Lukáš Pokorný, 18. David Kolář, 21. Jiří Krůšek, 34. Lukáš Tomeš, 35. David Kolář, 47. David Kolář - 10. Filip Rybnikár, 24. Daniel Nicklas, 57. Tomáš Němeček, 58. Václav Khek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6 + Petr Kölbl 5:8; využití: 3:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 11 - Martin Kohout 11; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:2;
60:00
Komentář asistenta trenéra DOMÁCÍCH Štěpána Webera: "Jsme rádi za tři body, které byly dnes zcela zasloužené a velká pochvala našemu týmu, který, ač s několika absencemi, odehrál utkání s velkým přehledem a koncentrovaně, chtěli bychom být méně vylučovaní, Díky všem za zápas"
60:00
nejlepší hráči utkání hráč PANTHERS PRAHA - č. 37 Rastislav Mazák hráč FBC PLZEŇ - č. 10 Daniel Nicklas
60:00
střely na branku 3. hrací části PANTHERS PRAHA - 4 FBC PLZEŇ - 5
60:00
Komentář trenéra HOSTÍ Jakuba Šimka: " Gratuluji soupeři k zasloužené výhře. My se musíme poctivou prací na tréninku odrazit k lepšímu výkonu k dalším zápasům."
60:00
celkové střely na branku PANTHERS PRAHA - 18 FBC PLZEŇ 15
60:00
58:30
Kolář s Míkou, 2 na 1, bohužel se akce nepovedla, Míka střílí ale plzeňský brankář se teď vytáhl bombastickým zákrokem
58:17
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Khek, asistoval Karel Eichler (7:4).
57:05
Eichler na Kheka ten pěknou střelou od mantinelu do růžku Mazáka
56:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Vojtěch Kuneš (7:3).
55:40
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:25
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:17
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
50:53
Tauber teď hezkou střelou ohrozil bránu domácích
49:38
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
46:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (7:2).
46:10
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
41:45
Do třetí části hrací doby týmy nastoupily aktivně a s velkou chutí po dalších golech
34:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jaroslav Janoušek (6:2).
34:46
Janoušek na Koláře, druhý jmenovaný běžel od mantinelu a zavěsil k bližší tyčce
33:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Lukáš Pokorný (5:2).
33:01
Tomeš už nezklamal, dostal nahrávku opět od Pokorného a od mantinelu trefeju branku
32:20
Míka pěknou střelu na branku, golman vychytal maskou
32:10
Pokorný na samotného Tomeše, ten omylem branku netrefil a opět nahrál Pokornému.
31:04
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
30:01
Pěkná přihrávka od Janouška na Tomišku, ten byl bohužel hned napadený dvěma hráči takže nemohl nic dělat
27:53
Balonek na straně Plzně, hosté střídají
24:43
Tomeš vystřelil z dálky pořádnou pumelici na branku Plzně, brankář pozorný..
23:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Zábran (4:2).
23:08
Plzeň využila pětiminutového vyloučení a střílí branku do růžku Mazákovi svatyně.
20:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Pokorný (4:1).
20:23
Pokorný předběhl bránícího hráče a nahrál samotnému Krůškovi na střed, ten moc pěknou střelu vymetl pavučinky z brány.
20:00
20:00
střely na branku PANTHERS PRAHA - 6 FBC PLZEŇ - 6
20:00
19:16
Vyloučen hráč Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 5 minut za hrubost.
17:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Dominik Hudec (3:1).
17:41
To byla rychlá hra 5 na 3 Hudec přihrál Kolářovi a ten už se nemýlil.
17:08
Vyloučen hráč Jiří Paďourek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
17:04
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:49
Domácí opět ustáli oslabení bez ztráty vedení
15:18
Plzeň začala přesilovku velice aktivně, Mazák teď v bráně měl co dělat
14:49
Vyloučen hráč Tomáš Hradec družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
13:45
Domácí hrají přesilovku, ale ne a ne vytěžit z ní gól, pro větší klid k odchodu do šaten po první třetině
13:14
Nejde ani na jedné straně týmů vidět nějaké zajímavé akce
12:38
Hra se stále přelévá nahoru dolu
12:13
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
10:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Patrik Míka (2:1).
09:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Zbyněk Tomiška (1:1).
09:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Daniel Nicklas (0:1).
09:24
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
08:50
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
06:41
A Panthers bez ztráty kytičky přežili oslabení.
05:35
Panthers dobře odolává v oslabení plzeňskému tlaku
04:41
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
04:05
Pěkná akce Tomišky s Hradcem, bohužel druhému jmenovanému balonek zablokovala plzeňská obrana.
02:48
Panthers mělo standartku na hrací části Plzně, Krůšek pěknou střelou prověřil brankáře hostí.
02:29
Další šance Plzně, Mazák pozorný
01:13
Velká šance Plzně na středu volný hráč, který střílí na dobře postaveného Mazáka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Jan Vokáč, Jaromír Täuber, Karel Eichler, Tomáš Němeček, Vojtěch Lapuník
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Dominik Hudec, Lukáš Pokorný, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka