3:1
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 05:49 Vojtěch Palatínus, 15:50 Jan Haloun (Štěpán Matěcha), 16:16 Vojtěch Palatínus (Tomáš Vitásek), 17:14 Vojtěch Hrůza (Vojtěch Rondoš), 29:57 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 31:50 Štěpán Matěcha, 49:26 Vojtěch Palatínus (Vojtěch Hrůza), 58:00 Daniel Měkota (Pavel Sekyra), 58:23 Jaroslav Nezdara (Vojtěch Palatínus)
branky (asistence): 02:46 Martin Žemlička (Erik Štěrba), 37:06 Aleš Limberg (Vilém Vopelák), 43:05 Jan Odlas (Radek Zelinka)

TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň A 9:3
6. Vojtěch Palatínus, 16. Jan Haloun, 17. Vojtěch Palatínus, 18. Vojtěch Hrůza, 30. Štěpán Matěcha, 32. Štěpán Matěcha, 50. Vojtěch Palatínus, 59. Daniel Měkota, 59. Jaroslav Nezdara - 3. Martin Žemlička, 38. Aleš Limberg, 44. Jan Odlas; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 6 + Tomáš Vitásek 5:3 + Petr Chládek 10; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 17 - Ondřej Janůšek 17; po třetinách: 4:1, 2:1, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích (Marks): Utkání jsme vyhráli zaslouženě, protože jsme byli lepším týmem. Plynulost hry byla narušena velkým množstvím vyloučeních na obou stranách a celkově tím trpěla i hra. Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Střely ve teřtí třetině: TUR - 10 KAD - 7
59:59
Komentář trenéra hostů (Hybner): Domácí si vítězství zasloužili za větší důraz v osobních soubojích a střeleckou potenci. Gratulujeme jim k vítězství.
59:19
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:23
Timeout TJ Turnov
58:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Vojtěch Palatínus (9:3).
58:14
Pan Moravec by měl radost, na hřišti se hodně diskutuje.
58:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Pavel Sekyra (8:3).
58:00
Měkota - Sekyra a osmá turnovská branka.
57:34
Domácí se nikam neženou, přesilovku využívají k držení míčku.
56:43
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za blokování hokejky.
56:00
Švec svoji předvídavostí uchránil domácí branku před jistým gólem.
55:00
Hostujícího Štěrbu dělily od gólové radosti pouze centimetry.
53:22
Znovu se po rychlém protiútoku ocitl v šanci Matěcha, hostující brankář byl však úspěšnější.
51:50
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
49:27
Zřejmě nejkrásnější akce celého zápasu, přečíslení 3 na 2 znamená dovršený hattrick Vojtěcha Palatínuse.
49:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Vojtěch Hrůza (7:3).
47:30
Svoji kombinační tvář nám nyní ukázala Kadaň, ovšem bez střeleckého úspěchu.
46:36
Hra je plná nepřesností a šancí je pomálu, nyní vlastně i florbalu.
43:08
Hostům se podařilo dlouhou přesilvku využít a kýžený kontaktní gól je na světe. Domácí jsou po dlouhé době v plném počtu.
43:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Jan Odlas, asistoval Radek Zelinka (6:3).
42:33
Palatínus v samostatném úniku nemířil přesně.
41:55
Domácí ve čtyřech.
41:34
Haloun je zpět ve hře, jeho tým s evšak ještě musí bránit ve třech.
41:16
Domácím se hra v oslabení zatím daří a hostům se nedaří přesně zakončit.
40:15
Domácí si dnes hru ve třech opravdu natrénují.
40:05
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
40:01
Kadaň vstoupí do třetí třetiny dvojnásobnou přesilovkou.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TUR - 5 KAD - 8
39:54
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:32
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:07
Kadaň potrestala laxnost domácích a Limberg v samostatném úniku snížil.
37:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Vilém Vopelák (6:2).
36:20
Domácí hrají v plném počtu. Oslabení se jim dnes daří.
33:55
Domácí Švec měl nyní se střelou hostí problémy.
32:48
Až nyní přichází první nebezpečné zakončení Kadaně.
31:51
Matěcha vypíchl míček a po forhendové kličce bezchybně zakončil. Hostům se přesilvka zatím nedaří.
31:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (6:1).
31:20
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 5 minut za hákování.
31:04
Hosté neskládají zbraně a zvýšenou aktivitou vybojovali další přesilovku.
29:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (5:1).
29:57
Napadání Turnova znovu slavilo úspěch a kapitán Matěcha mířil přesně do horního růžku.
28:53
Domácí oslabení ubránili a jsou v plném počtu.
27:50
Matěcha úspěšně šetří čas za brankou hostů.
27:12
Karta se obrací a nyní se o kontakní branku snaží hosté.
26:53
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
26:42
Kadaň v plném počtu a na hřišti je jiskří. Domácím se přesilovka příliš nevydařila.
26:12
Kadaň v oslabení trefila spojnici domácí branky.
26:02
Hosté ve čtyřech.
25:43
Damácí zatím ani neohrozili branku.
24:45
Domácí mají po zbytečném komentáři hostů výhodu dvojnásobné přesilovky. Zatím bez úspěchu.
24:42
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 10 minut za nesportovní chování.
24:42
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nesportovní chování.
24:02
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
23:30
Chladek to přehnal s důrazem a byl slovně pokárán rozhodčími.
22:58
Hostující Vopelák se šikovně uvolnit, v zakončení byl však nepřesný.
21:56
Napadání domácích dělá hostům při rozehrávce problémy.
18:16
Průběžný výsledek je pro hostý krutý, neboť i oni si připisují řadu nebezpečných pokusů. Domácí jsou ovšem efektivnější.
17:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hrůza, asistoval Vojtěch Rondoš (4:1).
17:14
Další premiérový střelec v domácím dresu se prosadil díky přesné beckhendové střele. Vítáme tě v Turnově Vojto!
16:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Tomáš Vitásek (3:1).
15:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Haloun, asistoval Štěpán Matěcha (2:1).
15:50
Důrázný Haloun se zasloužil o vedoucí branku domácích a připsal si první zásah v seniorské kategorii. Gratulujeme!
15:36
Domácí Sekyra byl blízko vedoucí brance-
14:20
Turnovské přečíslení 3 na 2 málem skončilo gólem na druhé straně. Hosté však minuli.
13:17
Domácí hrají v plném počtu.
12:34
Domácí Vitásek ukázal, kdo bude v rozích pánem, bohužel v rozporu s pravidly.
11:50
Hosté v přesilovce zatím kombinují kolem domácí branky, bez vážnějšího zakončení.
11:17
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
09:30
Do malé turnovské haly si pomalu nacházejí cestu také diváci. Houby nasbírany, děti uloženy a tak se jde na florbal!
06:32
Domácí Haloun běžel sám na hostující branku, v zakončení byl však nepřesný.
06:18
Hosté na vyrovnání odpovídají náporem.
05:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (1:1).
05:49
Rychlé přečíslení 2 na 1 využil ve vyrovnávací branku Palatínus.
05:24
Matěchovu akci přesně zakončil Sekyra, střela mezi nohy však skončila pouze na tyčce hostující branky.
02:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (0:1).
02:45
Štěrbovu střelu z dálky dorazil za Švece Žemlička a hosté se ujímají vedení.
02:02
Prvním střeleckým pokusem se uvedl domácí Vitásek.
01:30
Domácí začali aktivně.
01:00
Dobrý večer, vítáme vás u zápasu 3. kola Národní ligy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Petr Chládek, Miroslav Hanzlíček, Jan Odlas, Radek Zelinka, Michal Kolitsch
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Jaroslav Nezdara, Jan Haloun, Štěpán Matěcha, Jan Havlín