2:2
3:1
5:0
- : -
branky (asistence): 07:59 Martin Zeidler (Michal Chudina), 07:59 Martin Fenik (Maxim Volek), 20:26 Michal Chudina (Martin Zeidler), 27:03 Matěj Štyler (Jan Zavadil), 32:58 Petr Stejskal (Michal Chudina), 55:12 Matěj Štyler (David Jirásek), 56:34 Jindřich Štercl (Jan Běloch), 57:10 Petr Stejskal (Oliver Hradický), 57:35 Jan Zavadil (Jan Běloch), 57:50 Michal Chudina (Jan Horálek)
branky (asistence): 00:26 Jaromír Lisa (Tomáš Kocián), 06:00 Viktor Vlach (Jan Knězů), 28:27 Luděk Charouzek (Václav Fučík)

Start98 Praha-Kunratice - Spartak Pelhřimov 10:3
8. Martin Zeidler, 8. Martin Fenik, 21. Michal Chudina, 28. Matěj Štyler, 33. Petr Stejskal, 56. Matěj Štyler, 57. Jindřich Štercl, 58. Petr Stejskal, 58. Jan Zavadil, 58. Michal Chudina - 1. Jaromír Lisa, 7. Viktor Vlach, 29. Luděk Charouzek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 27 - Jakub Kuchař 30; po třetinách: 2:2, 3:1, 5:0;
60:00
59:59
Vyjádření k zápasu trenéra domácích: Jsem rád, že se nám povedla využít naše kondiční převaha a hra na kompletní tři lajny. Většinu zápasu jsme měli míček pod kontrolou a za soupeře hrozil v zásadě jeden hráč. Naše velké štěstí, že ve třetí třetině soupeř nevyužil naší nekoncentrovanost v úvodních minutách. Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu.
59:59
Hráčem zápasu za hosty je Lisa.
59:59
Zápas je právě u konce. Viděli jsme z počátku vyrovnaný souboj,který se však v průběhu přeměnil v dominanci Startu.
59:59
Vyjádření k zápasu trenéra hostů: Po perfektním začátku,kdy jsme byli aktivnější a šli do vedení jsme po 10ti minutách nechali hrát domácí,upustili od aktivity,domácí srovnali a poté už jsme tahali za kratší konec. Když v poslední třetině jsme opět zvýšili aktivitu,nedokázali jsme vstřelit branku a domácí nás trestali. K posledním 5ti minutám nemám slov. Děkuji za parádní atmosféru.
59:59
Hráčem zápasu za domácí je Štyler.
59:42
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:51
Desátý gol do branky Pelhřimova přidává Chudina a Start je opravdu při chuti.
57:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Jan Horálek (10:3).
57:36
A další ránu uštědřil hostům Zavadil,když překonal brankáře Kuchaře.
57:35
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Jan Běloch (9:3).
57:11
Výbornou ranou z obrany se prosadil Stejskal.
57:10
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Oliver Hradický (8:3).
56:35
U mantinelu se obraně utrhl Štercl a nekompromisně zavěsil.
56:34
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jindřich Štercl, asistoval Jan Běloch (7:3).
55:55
Na půlce hostujícího týmu uklouzl Schuller a za pomoci zdravotnice opouští hřiště.
55:13
A konečně jsme se dočkali dalšího golu. Možná trochu nečekaně vstřelil branku Start,když po individuálním úniku vsítil Štyler.
55:12
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Štyler, asistoval David Jirásek (6:3).
54:40
Borci hostů právě tlačí domácí a střílí jednu ránu za druhou.
54:00
Volek s Fenikem hbitě napadají a přináší to zajímavé akce Startu.
52:45
Nohy Charouzka podmetl Zavadil a rozhodčí přerušuje hru.
51:30
Tvrdý zákrok v rámci pravidel nám předvedl Vlach,který zahodil Ziedlera ze hřiště. Oba hráči jsou v pořádku a hra pokračuje dál.
50:15
Štyler v obrovské šanci pouze míjí branku a naštvaně si odchází sednout.
49:55
Štyler se provinil sekáním a z rohu rozehraje Pelhřimov.
49:30
Boubelík právě prošel protihráči jako by byli namalovaní a zakládá tak další akci domácích.
46:30
Nadějná střela Podruška končí za mantinely.
45:25
Můžeme vidět spousty pohledných akcí ovšem do koncovky jako by se hráčům příliš nechtělo.
43:20
Lupoměch znovu podržel Start. S obtížemi zkrotil dvě střely z bezprostřední blízkosti a vhodil míček zpět do hry.
42:15
Teď je to jak na houpačce. Akce vidíme na obou stranách takže diváci se rozhodně nenudí.
40:10
Hned po buly měl plné ruce práce Kuchař,když musel krotit dvě nepříjemné dorážky domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely v 2.třetině byli 10:13.
39:40
Problémy v obraně Startu s přehledem uhasil Běloch.
38:10
Závar v brankovišti znovu krotí Kuchař a následně na druhé straně byl k vidění skvělý zákrok Lupoměcha.
36:32
Pohledná akce Startu končí v rukavicích brankáře Kuchaře,kterého ohrozil Zavadil.
35:50
Ovšem dobré šance jsou k vidění i na straně druhé. Například Fučík zrovna vyslal dobrou ránu na Lupoměcha.
34:10
Ve druhé části jsou mnohem aktivnější domácí.
32:58
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Michal Chudina (5:3).
28:27
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Václav Fučík (4:3).
27:03
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Štyler, asistoval Jan Zavadil (4:2).
20:26
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Martin Zeidler (3:2).
20:00
20:00
V první třetině byli lehce lepším týmem domácí, ale spoustu nadějných střeleckých pozic promhrhali.
20:00
Střely po první třetině: domácí 12, hosté 5.
20:00
19:59
Omlouváme se za technické problémy při vyplňování online zápisu.
11:02
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
07:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Maxim Volek (2:2).
07:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Zeidler, asistoval Michal Chudina (1:2).
06:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Jan Knězů (0:2).
00:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Tomáš Kocián (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Tomáš Kocián, Petr Poduška, Václav Fučík, Luděk Charouzek, Jaromír Lisa
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Ondřej Vašíček, Jan Horálek, Martin Zeidler, Michal Chudina, Petr Stejskal