0:6
2:2
4:3
- : -
branky (asistence): 25:03 Lukáš Zach (David Říha), 37:57 Lukáš Zach (Lukáš Musil), 40:59 Lukáš Zach (David Říha), 42:29 Lukáš Zach (David Říha), 54:42 David Říha, 58:01 Josef Prudil (Jan Savický)
branky (asistence): 04:34 Vojtěch Mžyk (Marián Kloza), 07:59 Jakub Holeš (Pavel Kožušník), 11:42 Vojtěch Mžyk (Kamil Peřka), 14:25 Tomáš Vlach, 16:25 Jiří Krečmer (Erik Šochman), 19:32 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 24:11 Pavel Bezděčík (Marián Kloza), 25:22 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 49:59 Vojtěch Mžyk (Kamil Peřka), 58:10 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 58:52 Tomáš Kozlík

FbK TJ Svitavy - Florbal PEGRES Havířov 6:11
26. Lukáš Zach, 38. Lukáš Zach, 41. Lukáš Zach, 43. Lukáš Zach, 55. David Říha, 59. Josef Prudil - 5. Vojtěch Mžyk, 8. Jakub Holeš, 12. Vojtěch Mžyk, 15. Tomáš Vlach, 17. Jiří Krečmer, 20. Marián Kloza, 25. Pavel Bezděčík, 26. Marián Kloza, 50. Vojtěch Mžyk, 59. Vojtěch Mžyk, 59. Tomáš Kozlík; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 167; zásahy brankářů: Petr Musil 6, Filip Létal 14 - Pavel Kotula 28; po třetinách: 0:6, 2:2, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích, Romana Šudáka: V půlce zápasu jsme zjistili, že když vystřelíme, můžeme dát gól. Od toho momentu jsme byli Havířovu více než vyrovnaný soupeř, rozhodla první třetina, která byla z naší strany naprosto tragická. Gratuluji soupeři a šťastnou cestu domů.
60:00

Střely celkem:

Svitavy:34 Havířov:30
60:00
Komentář trenéra hostí,FIlipa Kubíčka: Vyšel nám vstup do utkání a to možná ovlivnilo průběh utkání. V první třetině nás podržel ještě brankář, kdy chytil minimálně tři gólové šance. Škoda z naší strany třetí třetiny, kdy jsme upustili od naší hry. Děkujeme soupeři za utkání našemu a svitavskému publiku za pěknou atmosféru.
60:00
Střely ve třetí třetině:Svitavy: 15 Havířov: 10
60:00
58:52
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík bez asistence (6:11).
58:23
Svitavy zkoušejí v šesti
58:10
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (6:10).
58:01
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Jan Savický (6:9).
55:41
Tribuny se snaží hnát domácí k výsledku, za který se alespoň nemusejí stydět
54:42
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha bez asistence (5:9).
54:41
Timeout FbK TJ Svitavy
52:37
Vyloučen hráč Jan Savický družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za držení.
52:37
Situace v hale se po vyloučení Savického vyostřuje
50:21
Mžyk opět v mžiku (tohle mě nepřestane bavit) uběhl svitavským a zvyšuje na 9:4 z pohledu Havířova
49:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Kamil Peřka (4:9).
49:02
Krečmer sejmul našeho jediného gólostřelce a kromě bučení diváků si vysloužil ještě dvouminutový trest
49:01
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
44:16
V týmu domácích dochází ke slovním přestřelkám a napětí stoupá
42:29
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval David Říha (4:8).
42:29
Já vám nevím, co te kluk dopuje, ale chci to taky. Lukáš Zach zvyšuje své dílo a za střední vzdálenosti snižuje na 4:8
40:59
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval David Říha (3:8).
40:59
Zach se dnes asi dobře vyspal a po prudké střele podél boku Kotuly kompletuje hattrick
37:57
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Lukáš Musil (2:8).
37:57
...nebo taky ne. Lukáš Zach po nahrávce jmenovce Musila zavěsil do prázdné brány a snižuje na 2:8
37:37
Vyloučen hráč Pavel Kožušník družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:00

Toto utkání sleduje 167 diváků, děkujeme!!!

28:50
Ráda bych vás zásobovala žhavými informacemi, akorát se.. Nedějí
25:22
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (1:8).
25:22
Mžyk s Klozou si sběhli podél mantinelu až k bráně a zvýšili na 8:1 z pohledu Havířova
25:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval David Říha (1:7).
25:03
A Svitavy konečně protlačily míček za záda Kotuly
24:11
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Marián Kloza (0:7).
24:00
Po menších technických potížích pokračujeme
22:00
Svitavy hrají v plném počtu
20:01
Vyloučen hráč Roman Chodil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry.
16:26
A za zvuku Ne, pětku ne, si říkáme, co se to tady dnes vlastně děje. Krečmer nastřelil tyč, od té se ale míček odrazil až do branky
16:25
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Erik Šochman (0:5).
14:26
Vlach z rozehrávky poslal míček až k Musilově vzdálenější tyči a zvýšil skóre na 4:0 z pohledu Havířova
14:25
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach bez asistence (0:4).
07:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Pavel Kožušník (0:2).
06:27
KOtula konečky prstů vyráží míček
05:29
Hra v malém brankovišti hostí ze strany domácích
04:34
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Marián Kloza (0:1).
04:34
Mžyk se v mžiku dostal do samostatného úniku a proměnil jej v gól
03:34
První přesilová hra Svitav v tomto utkání, snad ji využijí ke zklidnění ostrého začátku utkání
03:33
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
01:52
Svitavy poprvé v šanci při standartní situaci po sekání na Zacha, Sauer poté míjí bránu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: David Beneš, Kamil Peřka, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Tomáš Zach, David Říha, Vít Sauer, Lukáš Brýdl, Josef Karlík
00:00
Dobré odpoledne ze sportovní haly na Střelnici, kde se dnes utkají celky FbK TJ Svitavy proti Florbal PEGRES Havířov. V minulém zápasu oba celky prohrály, Svitavy s týmem Black Angels 10:3, Havířov s Ostravou 6:5p