2:2
0:2
1:2
- : -
branky (asistence): 03:00 Michal Kubík, 12:45 Vojtěch Strnad, 57:24 Martin Mikšovský (Kryštof Minařík)
branky (asistence): 00:56 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek), 11:45 Jiří Ptáčník (Jiří Krůšek), 37:53 Štěpán Hanzl (Petr Kölbl), 39:28 Jaroslav Janoušek (Lukáš Pokorný), 43:04 Lukáš Pokorný (Jaroslav Janoušek), 57:51 Lukáš Pokorný

ASK Orka Čelákovice - Panthers Praha 3:6
4. Michal Kubík, 13. Vojtěch Strnad, 58. Martin Mikšovský - 1. Lukáš Pokorný, 12. Jiří Ptáčník, 38. Štěpán Hanzl, 40. Jaroslav Janoušek, 44. Lukáš Pokorný, 58. Lukáš Pokorný; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5 + David Hendrich 10:3; využití: 2:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 19 - Martin Hruška 21; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: gratuluje soupeři k vítezství, využil víc brankových příležitostí. My jsme ukázali týmového ducha a mamé na to stavět do příštích zápasů. Slibuje fanouškům, že příště podáme ještě lepší výkon.
59:19
kometář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za vyrovnané útkání, Děkuji divákům a pořadeteli. Rozhodla naše produktivita.
57:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný bez asistence (3:6).
57:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Kryštof Minařík (3:5).
57:05
Vyloučen hráč Lukáš Tomeš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
56:03
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:58
Timeout ASK Orka Čelákovice
54:00
Pathers kombinují na polovině Orky. Orka všech statečně brání.
52:46
Vyloučen hráč David Hendrich družstva ASK Orka Čelákovice na 10 minut za nesportovní chování.
52:46
Vyloučen hráč David Hendrich družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
46:48
Vyloučen hráč Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:47
Zadák střílí, ale Hruška chytá.
46:00
Pathers přehrávají Orku, kombinují a dostávají se do střel, Pezl kryje.
43:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jaroslav Janoušek (2:5).
42:26
Vyloučen hráč Kryštof Minařík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:00
Lukáš Zadák čistě atakoval soupeře, který skončil daleko za mantinelem, naštěstí hráče nezranil a hra pokračuje.
40:00
40:00
39:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Lukáš Pokorný (2:4).
38:00
Doutnáč střílí, ale střela zblokována.
37:59
Vyloučen hráč Patrik Totzauer družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
37:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Petr Kölbl (2:3).
37:00
Tempo obou týmů ustává, minimálně co se do počtu střela branek týče.
36:00
Pathers tlačí soupeře, ale nedaří se mu trefit branku.
32:52
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:10
Počernický odchovanec Zadák, klidní vypjatou hru.
29:00
Střelecky je to zatím 1:0 pro Orku v této třetině.
27:00
Hráči začínají být nervozní, přibývá více faulů.
24:00
Pathers střílí, Kramel blokuje.
22:00
Druhá třetina začala, a zatím sledujeme stále vyrovnané utkání a to jak herně tak co se výsledku týče.
20:00
20:00
19:40
Oba týmy sledují čas, snaží se již nic nepokazit, ovšem následuje střela Panthers a rychlý protiútok Orky.
18:30
Doutnáč se snaží překazit soupeřovo rozehru, jeho nasazení a je opravdu úchvatné. Nejspíš během letní přípravy makal naplno.
17:00
Panthers obravská šance, Pezl však připraven - výtečný zákrok
16:30
Utkání má vysoké tempo, oba celky makají na 100%.
14:00
Doutnáč-Mikšovský, Mikšovský střílí na Martina Hrušku, který střelu kryje.
12:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad bez asistence (2:2).
12:37
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
12:30
Zadák vybíhá z obrané poloviny Orky, je atakován. Nahrává na Mikšovského, ten střílí mimo bránu.
11:50
Orka se snaží presovat, ale soupeř je v držení balonku a kombinačně Orku přehrává.
11:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Jiří Krůšek (1:2).
10:50
Janoušek-Míka rozehrávají na polovině Orky a střílí na Pezla, ten však střelu pokryl.
10:00
Kramel střela od půlky po zemi, ale netrefuje.
09:30
Míka uklidňuje hru Panthers.
08:40
Budil- Kubík vyměnili 3 nahrávky, Kubík střílí, ale střela zblokována.
08:00
Tým Orky presuje soupeře, získává balon, ale ne a ne trefit branku.
07:00
Kramel prochází celé hřiště, ovšem nemá komu nahrát. Nakonec následuje střela Vojty Strnada, který těsně míjí.
06:15
Hudec-Janoušek rezehrávají, kombinují na polovině Orky, ale nedaří se jim vystřelit.
05:30
Jareš vevezl balon na polovinu, střílí, ale trefuje prvního hráče - následuje standartní situace týmu Orky.
04:50
Souhra Zadák-Mikšovský, Mikšovský střílí, ale vedle.
04:00
Michal Kubík vykoupal před brankou soupeře a střílí gool.
03:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík bez asistence (1:1).
03:00
Hráči Orky se dohadují s rozhodčími. Následovala jejich první střela na Martina Hrušku, ten však střelu pokryl.
01:50
Tým hostů skoroval hned při prvním střídání a zatím drží tým Domácích na jejich polovině.
00:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Krůšek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška, Jaroslav Janoušek, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Vojtěch Strnad, Martin Mikšovský, Lukáš Zadák, Jakub Doutnáč, Ondřej Tichý