1:0
1:0
3:1
- : -
branky (asistence): 19:34 Pavel Stejskal (Daniel Holeček), 24:15 Tomáš Kubek (Jiří Sedláček), 41:58 René Mikel (Oldřich Pecha), 43:39 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 54:13 René Mikel (Filip Šlápota)
branky (asistence): 54:03 Karel Prokopec (Lukáš Teska)

TJ Centropen Dačice - FBC Sokol Písek 5:1
20. Pavel Stejskal, 25. Tomáš Kubek, 42. René Mikel, 44. Kryštof Kůs, 55. René Mikel - 55. Karel Prokopec; rozhodčí: Jan Beránek - Jiří Kučera; vyloučení: 6:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 16 - Martin Hrubec 28; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:1;
60:00
59:59
Střely 9:7 pro domácí
59:59
Komentář trenéra hostí: Komentář se nepodařilo získat Komentář trenéra domácích: Zápas jsme měli celou dobu dobu pod kontrolou. Mohou nás mrzet pouze zbytečná oslabení, díky kterým vypadáváme z tempa. Děkujeme soupeři za fair-play utkání a přejeme šťastnou cestu na jih Čech.
57:40
Hrát ve čtyřech jim přišlo moc a tak se dva Dačičtí hráči vzali za ruce a vydali se směr trestná lavice
57:02
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:02
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za držení.
55:59
Johan Pecha se rozhodl že mantinely opraví k obrazu svému a opravdu se mu to s klidným srdcem podařilo
54:19
René Mikel se dnes rozjel jako tolik pověstmi opředený sud piva z Lhoteckého kopce
54:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Filip Šlápota (5:1).
54:03
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Karel Prokopec, asistoval Lukáš Teska (4:1).
52:19
Dačičtí mají dnes trénink oslabení jinak si to nedokážu vysvětlit, ale to nic nemění na tom že i ve čtyřech jsou lepší než Písečtí
51:48
Píseckým se nedaří proniknout k brance domácích ani z brejkových situací což je vcelku frustruje
51:45
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:06
Junior Pítr Henzl spálil svoji již druhou dnešní šanci vstřelit branku
49:14
Píseckým nedají domácí ani metr volného prostoru
47:41
Písecký hráč vrazil do mantinelu u střídačky domácích tak hrozivě že někteří hráči jako třeba Miloš Procházka ve strachu nadskočili
46:25
Divoch Pája Stejk usedá dnes již podruhé na trestnou lavici
46:21
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:59
Dačičtí zvládají svoje oslabeni velmi dobře čímž uvádějí do rozpaků hráče Písku
44:06
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:48
Dačice využili svojí početní výhody velmi rychle
43:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (4:0).
43:13
Vyloučen hráč Karel Prokopec družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
41:59
René Mikel vstřelil pravděpodobně svou první branku za Dačice takže doufejme že ještě nějakou přidá
41:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Oldřich Pecha (3:0).
41:05
Dačičtí jsou velice aktivní a hned ze začátku zmáčkli soupeře a vytvořili si několik dobrých šancí
36:12
Výbornou práci odvedla zapisovatelka která přes velkou neochotu pomohla postavit mantinely do původního stavu
33:49
Brankář hostí chytá opravdu neskutečně a to zarytého fandu Dačic opravdu píchne u srdíčka
32:40
Další velkou šanci spálil junior domácích Pítr Henzl
31:15
Domácí opět v pěti a hned z toho byla velká šance Miloše Procházky který ovšem bezohledně napálil brankáře
26:17
Oldřich Pecha vykoupal rovnou tři hráče hostí což na lavičce jeho spoluhráčů vzbudilo značný halas
24:21
Brankář domácích včas zasáhl proti střele píseckého útočníka a donutil tak publikum k pochvalnému potlesku
24:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Jiří Sedláček (2:0).
23:24
Pítr Stejk naznačením přihrávky totálně zničil obranné postavení hostí
22:28
Dačický bek další průnikovou přihrávkou vybídl spoluhráče ke střele ale k ní nedošlo
20:46
Kryštof Kůs svojí střelou rozvlnil publikum ale k všeobecnému zklamání míček doskákal mimo branku
20:00
20:00
19:59
Střely 9:3 pro domácí.
19:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Daniel Holeček (1:0).
19:03
Písecký hráč právě netrefil poloodkrytou branku čímž ušetřil domácí pblikum rozhořčení
18:12
Lukáš Vacuška právě vytasil velmi pěkný zákrok a zabránil tak téměř jisté brance
17:45
Dačických střeleckých pokusů přibývá vstřelená branka je snad otázkou blízkých minut
16:35
Jiří Sedláček se povzbuzuje pokřikem vlastní produkce což trochu zmátlo Pícecké
15:47
Písečtí si srovnávají mantinely podle svých představ a takzvaní rovnači mají plné ručky práce
14:49
Písečtí zakládají jeden z prvních svých dnešních postupných útoků bohužel pro ně si ho záhy zkazili nepřesnou přihrávkou.
13:35
Dačičtí mají zatím herní převahu Písek hrozí jenom z brejových situací.
12:37
Ráďa Kubek vyslal neskutečný projektil směrem na bránu Písku jeho velice pěkný pokus ovšem zastavilo břevno.
11:58
Dačičtí mají standartku z dobré pozice dokonce z ní vykouzlili střelu, ale brankář hostí je zatím bezchybný.
10:19
Junior Petr Henzl zdárně vodí své protihráče v rohu hřiště
09:25
Standartní situace Písku nevyšla podle představ což domácí publikum nijak nemrzí
08:56
Johan Pecha prověřil schopnosti brankáře hostí který ale jeho teč zachytil
08:26
Dačičtí mají poměrně dost střeleckých pokusů ale hostí jich hodně zblokují
04:56
Oldřich Pecha se opřel do střely takovým způsobem že skončila dva metry nad bránou
03:59
A už je tu první nebezpečná teč domácích kterou k lítosti publika brankář hostí chytil.
03:24
Hlediště se nám utěšeně plní diváky což je jistě pozitivní
01:34
Bek domácích Jiří Sedláček už dnes zakládá několikátý útok pokaždé jinak jeho portfolium nápadů je opravdu bezedné jako kelímek z KFC-čka
00:45
Hra začala na obou stranách v nepřirozeně velkém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek: brankář: Martin Hrubec; hráči v poli: Martin Stejskal, Josef Lipovský, Pavel Řeřicha, Ondřej Mixan, Michael Kolínský
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Petr Henzl, Radovan Kubek