0:1
3:4
0:2
- : -
branky (asistence): 22:40 Daniel Matloch (Milan Mašurka), 30:52 Adam Klimeš (Ondřej Drong), 39:19 Adam Klimeš (Daniel Bitzánek)
branky (asistence): 03:02 Petr West (Tomáš Pavliska), 23:14 Matouš Zita (Lukáš Herblich), 27:22 Jiří Besta (Tomáš Pavliska), 29:06 Jiří Besta (Petr Šomodi), 32:09 Jakub Koch (Lukáš Herblich), 44:43 Martin Ulman (Jiří Besta), 46:45 Martin Ulman (Daniel Filip)

Florbal Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:7
23. Daniel Matloch, 31. Adam Klimeš, 40. Adam Klimeš - 4. Petr West, 24. Matouš Zita, 28. Jiří Besta, 30. Jiří Besta, 33. Jakub Koch, 45. Martin Ulman, 47. Martin Ulman; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 211; zásahy brankářů: David Funiok 38 - Štěpán Zerzoň 19; po třetinách: 0:1, 3:4, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Z naší strany perfektní utkání, dobrá zkušenost pro nás. Děkujeme soupeři a fanouškům.
60:00
Počet střel ve 3. třetině D: 7 a H: 13
60:00
Komentář trenéra hostí : Z naší strany ubojované vítězství, náročný zápas ve skvělé atmosféře. Jsme rádi že jsme zakončili tenhle vikend vítězstvím a děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00
59:43
Havířov si bude muset svou poslední půl minutu odehrát ve 4.
59:32
Timeout Florbal Torpedo Havířov
59:32
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:02
Poslední minuta a Vítkovice se snaží vstřelit ještě 1 gól, ale Havířov odolává.
58:09
Funiok vyráží střelu Besty.
57:32
Drong se pokusil o střelu, kterou mu vyblokoval Pavliska.
55:34
Besta si projíždí celé hřiště a nahrává na volného Ulmana, který střílí do výzbroje brankáře.
53:44
Havířov má volný úder před soupeřovou bránou, který nijak skóre neovlivnil.
53:17
Hra se přenáší z jedné strany na druhou.
50:43
Deák si běží po lajně a tahem zkouší střelu na brankáře hostů, která byla neúspěšná.
49:15
Hra se stává tvrdší každou minutou víc a víc.
48:29
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
46:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Daniel Filip (3:7).
44:55
Vyloučen hráč Filip Deák družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
44:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Jiří Besta (3:6).
44:42
Besta vybojoval míček a nahrává na Ulmana který příklepem střílí gól.
43:31
Šomodi Radek trefuje tahem tyč brány.
42:28
Před bránou Havířova probehl souboj mezi Matlochem a Ulmane, který skončil ve prospěch Matlocha a tím uklidnil situaci před bránou.
41:15
Ulman získal míček a nahrává před bránu na Bestu, který trefuje Funioka.
40:01
První buly 3. třetiny vyhrávají Vítkovice.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině D: 11 a H: 16
40:00
39:19
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Bitzánek (3:5).
38:34
Šulcovi utíká míček na jeho půlce a dostává tak Havířov pod tlak, kterému se dokázalo bez problémů postavit.
36:43
Dohnal stál před brankářem hostů, ale Besta mu sebral míč dříve než stačil vystřelit.
36:02
Havířov má problém se dostat přes útok Vítkovic.
34:53
Dnešní utkání sleduje 211 diváků, děkujeme.
33:11
Šomodi Radek střílí tahem na Funioka, který míč čistě chytá do své ruky.
32:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Lukáš Herblich (2:5).
30:52
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Ondřej Drong (2:4).
30:52
Drong nahazje míč na Klimeše, který ho doráží do brány.
30:08
Vitkovice si drží svého soupeře na jeho půlce a nepouštějí je k žádné útočné akci.
29:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Petr Šomodi (1:4).
27:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Tomáš Pavliska (1:3).
27:07
Holinka dostal cross na půlku a přiklepem přestřeluje bránu.
25:58
Herblich dostává přihrávku na střed a z otočky střílí tahem, bohužel nepřesně.
24:28
Drong se krásně probojoval útočníky hostů a míč nahazuje na svého spoluhráče, který branku přestřeluje.
23:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matouš Zita, asistoval Lukáš Herblich (1:2).
23:13
Vitkovice využily špatného střídání Havířova a rychlou akcí střílí gól.
22:40
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Milan Mašurka (1:1).
21:53
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
21:53
Deák neúspěšně zakončil své trestné střílení
21:53
Deák vybojoval trestné střílení pro Havířov.
20:01
První buly 2. třetiny vyhrávají Vítkovice a Havířov ihned vytváří tlak na jejich obranu.
20:00
20:00
Počet střel D: 4 a H: 16 .
20:00
18:30
Po Šulcově ztrátě míčku na půlce se Vítkovice pustili do rychlého útoku, který jim ale překazil Funiok a míč vyráží pryč.
16:47
Hra se odehrává v rychlém tempu sem a tam.
15:39
Vítkovice mají volný úder, který jim gól nepřinesl.
12:23
Souboj v rohu domácích mezi Bitzánkem a Baluskem skončil ve prospěch Bitzánka.
10:24
Vítkovice vyvíjí tlak na Funioka, který se zatím drží dobře.
09:00
Funiok skočil po míčku, který se pokusil Koch dorazit do brány.
07:32
Šomodi Petr posílá přesný cross na Bestu, který tahem střílí do Funioka.
05:02
Šulc se pokusil probojovat přes obranu Vítkovic, ale noha brankáře hostů zabránila gólu.
03:45
Fiedor běží po lajně a tahem zkouší střelu, která bohužel míjí bránu.
03:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr West, asistoval Tomáš Pavliska (0:1).
02:11
Balusek si obhodil obránce Matlocha, ale ke změně skóre to nepomohlo.
01:53
Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil Filip Deák.
01:34
Vyloučen hráč Vojtěch Travinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
00:13
Po vyhraném buly zahajily Vítkovice přímý útok na soupeřovu bránu, ale bez gólu.
00:01
Zahajovací buly dnešního utkání vyhrává tým 1. SC TEMPISH Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Daniel Sekula, Ondřej Sidunov, Radek Šomodi, Daniel Filip, Pavel Balusek
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Dominik Dohnal, Denis Tomančák, Daniel Bitzánek, Adam Klimeš, Ondřej Drong