2:1
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 02:38 Jakub Lehečka (Tomáš Holeček), 27:29 Petr Majer (Vít Malý), 38:13 Vít Malý (Jan Faitenhanzl), 42:24 Ondřej Horažďovský (Petr Majer)
branky (asistence): 17:04 David Pilík (Ondřej Hlinovský), 20:44 Albert Schneedörfler (Matěj Soukup), 43:59 David Pilík (Vladimír Buzický)

FbC Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:3
3. Jakub Lehečka, 28. Petr Majer, 39. Vít Malý, 43. Ondřej Horažďovský - 18. David Pilík, 21. Albert Schneedörfler, 44. David Pilík; rozhodčí: Karel Hencl - Jakub Iha; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Michal Sikyta 17 - Daniel Dolák 22; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1;
45:00
43:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Vladimír Buzický (4:3).
43:59
Slavia snižuje na 3:4! Pilík po křižné přihrávce trefil pod padajícího gólmana
43:51
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
42:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Petr Majer (4:2).
42:24
Teď navíc Horažďovský zvyšuje na 4:2, to už bude hodně těžké
42:00
3 minuty do konce, povede se Slavii vyrovnat? Zatím ale FBC drží balonek na svých hokejkách
40:03
Přečíslení SLavie 2 na 1 skončilo střelou BLažka do obránce
38:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Jan Faitenhanzl (3:2).
38:13
Malý prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a posílá FBC do vedení 3:2
37:52
Majerovu přízemní střelu Dolák chytá
36:51
Vyloučen hráč David Pilík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
36:09
DAlší šance Horažďovského, i tentokrát byl Dolák připraven. FBC zatím ve třetí třetině o něco aktivnější
28:30
HoražĎovský nejprve střílel nepřesně, o několik vteřin později se dostal k dvěma dorážkám. Dolák vše pochytal
27:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Majer, asistoval Vít Malý (2:2).
27:29
FBC bleskově využívá přesilovku. Malý našel Majera, který z první trefuje k bližší tyči.
27:16
Vyloučen hráč Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
24:10
Horažďovský hezky kličkoval mezi hráči Slavie, ale nic nebezpečného z toho nakonec nebylo
23:37
Dolejš z otočky těsně vedle
20:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Albert Schneedörfler, asistoval Matěj Soukup (1:2).
20:44
Nenápadná střela Schneedörflera nečekaně doplachtila až do branky FBC a Slavia tak vede 2:1
17:26
Na druhé straně mohl odpovědět Majer, DOláka ale nepřekonal
17:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Ondřej Hlinovský (1:1).
07:00
Iniciativu v zápase převzala SLavia, viděli jsme několik nadějných situací, ale stav zatím zůstává 1:0
03:02
Po chybě FBC ve velké šanci Mikolášek, v dobré pozici ale přestřelil branku
02:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Lehečka, asistoval Tomáš Holeček (1:0).
02:38
A tak padl gól na druhé straně. Do střílené přihrávky Holečka vložil hokejku Lehečka a uklidil balónek do branky
02:29
Bešta vracel před branku na Pilíka, ten ale na jeho přihrávku nedosáhl
01:38
Dolejš proběhl podél mantinelu a prověřil Doláka, ten byl připraven a chytá
00:10
Začalo se v obrovském tempu, první šanci FBC likviduje slávistická obrana, která zabránila přihrávce na volného hráče před brankou