2:2
0:3
3:4
- : -
branky (asistence): 03:37 Lukáš Pešat (Petr Kittel), 11:18 Petr Kittel (Pavel Jurčík), 43:59 Pavel Jurčík (Petr Kittel), 46:39 Karel Ťopek (Lukáš Petřík), 51:19 Petr Kittel (Pavel Jurčík)
branky (asistence): 03:16 Martin Šindelář (Tomáš Kucharič), 16:14 Tomáš Kucharič (Jiří Salava), 20:42 Martin Pánek, 26:27 Tomáš Kucharič (Jiří Salava), 32:33 Filip Horák (Petr Čihal), 40:45 Tomáš Kucharič (Jiří Salava), 49:16 Martin Šindelář (Jiří Salava), 50:57 Martin Šindelář (Jiří Salava), 58:01 Jiří Salava

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:9
4. Lukáš Pešat, 12. Petr Kittel, 44. Pavel Jurčík, 47. Karel Ťopek, 52. Petr Kittel - 4. Martin Šindelář, 17. Tomáš Kucharič, 21. Martin Pánek, 27. Tomáš Kucharič, 33. Filip Horák, 41. Tomáš Kucharič, 50. Martin Šindelář, 51. Martin Šindelář, 59. Jiří Salava; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 322; zásahy brankářů: Jaromír Malina 13 - Jan Hándl 16; po třetinách: 2:2, 0:3, 3:4;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jana Štastníka: "Hráči v dnešním zápase skvěle plnili pokyny, které před utkáním dostali, proto byl výsledek takový, jaký byl. Zahráli jsme nejlepší utkání v této sezoně, děkujeme soupeři za férový zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Karla Ševčíka: "Soupeře jsme podcenili, přestože jsme to před zápasem v kabině dlouze rozebírali. Bohužel jsme zápas prohráli i v hlavách, nedokázali jsme přepnout na nejvyšší stupeň. Čím více jsme se snažili tlačit na pilu, otevíralo se nám to vzadu a soupeř nás nekompromisně trestal.
60:00
Zápas končí, Otrokovice dnes tedy zbytečně ztrácejí body proti nováčkovi. Střely ve třetí třetině 13:7, celkově 21:22. Přejeme všem čtenářům onlajnů, milovníkům florbalu a také florbalového bizáru pěkné svátky a šťastný nový rok.
60:00
Komentář Karla Ševčíka, část 2: "Vyrobili jsme dnes obrovské množství chyb, spoustu herních situací šlo do křeče, chyběla zejména zpočátku zápasu trpělivost. Velká část obdržených gólů byla bohužel laciná. Máme na mnohem víc, máme o čem přemýšlet a na čem pracovat."
60:00
59:38
Šindelář mohl ještě přidat svůj čtvrtý dnešní gól, ale netrefil.
58:45
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
58:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava bez asistence (5:9).
57:55
Neskutečná obranná hra Petříka, ani na dvakrát nedovolil hráči soupeře skórovat do prázdné brány
57:38
Domácí v šesti lidech.
57:12
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
55:26
V přesilovce domácím nelze upřít velká snaha, ale dnes jim to zkrátka nelepí.
54:10
Vyloučen hráč Jakub Martinek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
52:43
Panteři se ještě nevzdávají snahy s výsledkem něco udělat, což je sympatické.
51:19
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Pavel Jurčík (5:8).
50:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Jiří Salava (4:8).
50:56
Krásné backhandové zakončení -> 4:8.
49:16
49:16
Po dalším proměněném samostatném úniku je to zase o tři góly.
46:39
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Karel Ťopek, asistoval Lukáš Petřík (4:6).
46:11
Vyloučen hráč Filip Horák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
45:17
Kapitán jihomoravanů Palát pěknou střelou přestřelil.
43:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Petr Kittel (3:6).
43:58
Pavel Jurčík přináší po dlouhé době v tomto klání nějakou radost domácím fandům.
43:13
Ani na dvakrát snížení stavu nepřichází.
41:37
Moje slova o Zapletalově dnešní smůle se naplňují, protože si musí jít do šatny pro další hokejku.
40:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jiří Salava (2:6).
40:44
Opakuje se špatný vstup domácích do třetiny a potřetí v utkání zapisujeme gól po spolupráci Kucharič-Salava
40:00
40:00
Druhá třetina u konce, střely v rámci ní 4:8. Co k tomu říct? Kdo tu byl při výhře 6:2 nad Boleslaví, ten by určitě nečekal, že bude sledovat třetinu 0:3 se Znojmem. Uvidíme, zda-li přijde v poslední periodě normální hrací doby nějaké zlepšení.
40:00
37:55
Na Zapletala se dnes smůla lepí jak na boty.
35:21
Současný herní projev šelem na mě dělá dojem, jako že jim opravdu nic nevychází.
33:28
Tuhle bídu tady dnes sleduje 322 diváků, díky.
32:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Horák, asistoval Petr Čihal (2:5).
32:32
A Malina loví pátý míček ze své sítě.
31:45
Otrokovicím dnes kombinace v útočné fázi vůbec nevychází podle představ.
30:46
Kittel přeletěl přes golmana hostí, nepříjemné pro obě strany, řekl bych.
28:53
Domácí si teď dávali přednost, takže z toho nakonec žádné zakončení nebylo.
28:32
Sláma pěknou křižnou našel Dabergera, stav se ale nemění.
26:27
26:26
Neubráněná standardka a hosté vedou o dvě branky.
25:48
Kučera našel Salavu, který jen minul.
25:14
Martinkova střela nebyla pro Malinu příliš nebezpečná.
23:03
Možná dnes diváci vzhledem k postavení týmů v tabulce očekávali něco jako kočka x myš, ale musím říct, že zatím je Znojmo o trochu lepším týmem.
21:44
Dnes velmi dobře hrající Vykopal si teď vylámal zuby na Hándlovi.
20:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Pánek bez asistence (2:3).
20:41
Pánek si krásně počkal na šanci a v samostatném úniku překonává Malinu.
20:00
20:00
Po první třetině tedy vyrovnáno, uvidíme, co dál. Střely v první třetině 4:7.
20:00
19:59
Vteřinu před koncem třetiny neproměňují šelmy obrovskou šanci, hosté už nehráli, čehož využil Sovják, našel Švajného, který však prázdnou klec netrefil.
19:06
Dvojice Vykopal - Szweda znovu agilní, střela druhého jmenovaného zblokovaná.
18:33
Teď to byl samý protiútok, nejdřív to Znojmo překombinovali a pak nevyšla nahrávka Kittela na Jurčíka.
17:05
Pešat opět výborně hledal Švajného, ten ale přestřelil.
16:14
14:22
Domácí v plném počtu.
13:04
Zapletal v oslabení nebezpečně prověřil Hándla.
12:22
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
12:21
Další vyloučení, tentokrát na domácí straně.
11:18
10:50
Vyloučen hráč Daniel Krejčíř družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
10:21
Pánek ani Kucharič Malinu neprostřelili a poté Salava mířil jen nad.
09:04
Sláma pěknou střelou od mantinelu přinutil Malinu k tygřímu zákroku.
08:10
Výborný zákrok Maliny proti nebezpečné střele Číhala.
07:34
Snaha domácích se dostat k míčku přerušena faulem Zapletala.
06:01
Oba týmy mají zatím problém dostat se do tempa.
03:37
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Petr Kittel (1:1).
03:37
Znojemské vedení mělo jepičí život, Pešat vyrovnává.
03:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Tomáš Kucharič (0:1).
01:39
Po úvodním oťukávání čelil Hándl prvnímu pokusu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Martin Pánek, Vojtěch Procházka, Tomáš Kucharič, Martin Šindelář, Jiří Salava
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jaromír Malina; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat
00:00
Dobrý podvečer, dnes do Otrokovic přijíždí poprvé v historii v rámci nejvyšší soutěže celek Znojma, diváci se tedy můžou těšit na moravskou konfrontaci.