2:1
2:3
0:0
FBC Liberec
branky (asistence): 07:57 Marek Zapletal (Karel Ťopek), 16:08 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík), 24:30 Pavel Jurčík (Lukáš Pešat), 25:15 Martin Szweda (František Vykopal), 42:14 Lukáš Pešat (František Vykopal), 52:53 Martin Szweda (Lukáš Uhrinovský)
FBC Liberec
branky (asistence): 07:35 Jan Šoltys (Jan Bitman), 19:49 Prokop Ferdan (Jiří Strobach), 23:14 Jan Baudisch, 45:15 Radek Valeš (Prokop Ferdan), 46:35 Tomáš Marek (Vojtěch Hrůza), 57:15 Vojtěch Hrůza (Prokop Ferdan), rozhodující nájezd Vojtěch Hrůza

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec 6:7pn
8. Marek Zapletal, 17. Pavel Jurčík, 25. Pavel Jurčík, 26. Martin Szweda, 43. Lukáš Pešat, 53. Martin Szweda - 8. Jan Šoltys, 20. Prokop Ferdan, 24. Jan Baudisch, 46. Radek Valeš, 47. Tomáš Marek, 58. Vojtěch Hrůza, Vojtěch Hrůza; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 275; zásahy brankářů: Jaromír Malina 22 - Vít Vaníček 11; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Vojtěch Hrůza a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Marek Švajný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Petr Salát a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Matěj Kostka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Radek Valeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Michal Nagy a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů, pana Matěje Klucha: "Z naší strany vydřené vítězství, Otrokovice měly určitě více vyložených šancí. Ale dnes je koncovka lehce trápila. Díky tomu dospěl zápas až do nájezdů. Děkujeme divákům za fantastickou kulisu a soupeři hodně štěstí v play off."
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Na dnešní hře bylo vidět, že soupeř chtěl víc vyhrát. Nástup do první třetiny z naší strany byl velmi vlažný, ve druhé třetině jsme to zlepšili, podařilo se nám odskočit o dvě branky, ale to někdy nestačí. Musíme bojovat, hodit to za hlavu a jít dál. I takové zápasy jsou. Gratuluji soupeři k vítězství."
65:00
64:35
Domácí se opět ubránili, střelu někdo před bránou tečoval.
63:24
Sovják odmítl rozhodnutí tohoto dramatu.
62:02
V prodloužení vidíme klasiku 4 na 3. Domácí teď zachránil Malina.
57:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Hrůza, asistoval Prokop Ferdan (6:6).
57:14
Až do kuchyně -> 6:6.
56:41
Velké chybě se snažil využít Uhrinovský, nepřesně.
55:20
V tisíciprocentní šanci teď nedokázal Pešat doklepnout za naprosto dezorientovaného Vaníčka.
52:53
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Lukáš Uhrinovský (6:5).
52:52
Nakonec Šelmy přece jen vedou! Szweda vyštrachal na brankovišti míček a přehodil Vaníčka.
51:56
Ani silou vůle teď nedokázali domácí dotlačit míček do brány, Liberec bojuje. Na druhé straně zkoušel Malinu Valeš.
51:36
Dnes již po několikáté zasáhla střela tvrdě jednoho z hráčů.
50:32
Marek chtěl akci vyšperkovat ještě nahrávkou na dalšího spoluhráče, čemuž domácí dokázali zabránit.
48:45
Momentálně sledujeme velmi vyrovnané utkání.
46:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Vojtěch Hrůza (5:5).
46:34
Jako blesk z čistého nebe Severočeši vyrovnávají.
45:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Prokop Ferdan (5:4).
45:14
Akci do prázdné brány teď ale provedl Liberec a snižuje.
44:27
Z tohoto mohla být pěkná akce do prázdné brány, ale Pešatovi se nahrávka příliš nezdařila.
42:14
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval František Vykopal (5:3).
42:13
Pešat se prosazuje střelou z dálky.
41:32
Uhrinovský hrající od třetí třetiny mohl hned skórovat, bek hostí ale jeho střelu zblokoval.
39:17
Vykopal sebral míček poslednímu obránci, po otočce mířil těsně vedle.
38:35
Malina efektně zasáhl, čím si ale situaci spíš sám zkomplikoval a musel míček ukrýt do ruky.
37:59
Michal Nagy ve velké šanci selhává.
37:31
Pětice Kittel - Kostka - Sovják - Jurčík a Petřík teď Liberec hezky motala, ale gól z toho nebyl.
36:28
Malina skvěle zabránil šanci v oslabení, ale očividně to pro něj nebylo úplně bezbolestné.
36:05
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:30
Michal Nagy pěkně zabránil pokusu o nahrávku, díky čemuž Kittel vyslal do úniku Jurčíka. Ten se ale hatricku zalekl.
34:39
Sovják při otočce uklouzl pouze na hokejce Kopeckého.
33:32
Teď mohli být domácí rádi, že nahrávka neprošla lépe.
30:46
Do šance se probojoval Veselý, ale opět byla střela zblokována.
30:03
Kittel šel na posledního beka, jeho drzá klička však nevyšla.
28:21
K chybě obranu Liberce donutil Zapletal, po náhře Sovjákovi druhý jmenovaný přestřelil.
27:44
Kostka se Szwedou úspěšně dostávají míček daleko od svého golmana.
26:50
Kombinace v přesilovce přerušena střelou Saláta nad.
26:01
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
25:15
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval František Vykopal (4:3).
25:14
Důraz vede ke stavu 4:3 pro domácí. Petřík nakonec dostrkal míček k Vykopalovi, který sice trestuhodně neproměnil, ale Szweda už následně ležícího Vaníčka překonal.
24:30
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Pešat (3:3).
23:57
Valeš z dálky prověřil Malinu.
23:33
Některé kontakty jsou na hraně a ozývají se chvílemi hlasité nesouhlasy.
23:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch bez asistence (2:3).
23:13
Po odrazu míčku před bránu se nejrychleji zorientoval Baudisch.
22:41
Pokus hostí tečován nad bránu Maliny.
21:59
Hosté jsou si zatím jistí svojí rozehrávkou a nechybují.
20:00
20:00
Střely v první 5:12.
20:00
19:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jiří Strobach (2:2).
19:48
11 vteřin před koncem třetiny Liberec vyrovnává.
18:57
Znovu zabránil poslední hráč před Jurčíkem tomu, aby se střelec druhého domácího gólu dostal do šance.
17:59
Zapletal s Ťopkem si teď dávali přednost, díky čemuž mohl dopředu vyrazit Liberec.
16:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (2:1).
16:07
Jurčík posílá Šelmy do vedení.
15:40
Valešovi teď k vystřídání dopomohl jeden z domácích. Očividně se mu to moc nelíbilo.
14:24
Po úvodní pětiminutovce, která patřila severočechům, hru teď ovládá spíš tým Otrokovic.
13:37
Poslední obránce zabránil nahrávce na Jurčíka, který by jinak šel sám na Vaníčka.
12:57
Zapletal zablokoval na půlce libereckého hráče.
12:01
Pešat křižně na Vykopala, ten trefil jen obránce.
10:08
Szweda v obrovské šanci nedal gól ležícímu Vaníčkovi.
09:34
Nenápadně se dostaly Šelmy do velké šance, Vaníček ani na dvakrát za svá záda míček nepustil.
07:57
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Karel Ťopek (1:1).
07:56
Po táhlé střele Zapletala je rychle vyrovnáno.
07:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Jan Bitman (0:1).
07:34
Po chybě domácí obrany severočeši vedou.
06:34
Od obou týmu jsme uprostřed hřiště teď viděli množství nepřesností.
05:29
Dopředu jsme zatím od domácího týmu neviděli téměř nic.
03:46
Pěkně se teď Salát otočil kolem svého hráče, s jeho pokusem backhandem si pak poradil Malina.
03:37
Teď si liberečtí dávali přednost, díky čemuž se stihl do trajektorie střely postavit Michal Nagy.
03:08
Malina zatím v akci, nejdřív nohou zasáhl proti střele z dálky a následně na něj spadl jeden z hostů.
01:39
Tygřím skokem se pod nohy libereckého útočníka vrhl dnešní strážce domácí svatyně, Jarda Malina.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Vojtěch Hrůza, Jiří Strobach, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jaromír Malina; hráči v poli: Miroslav Koníček, Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Lukáš Pešat