4:3
4:4
3:2
- : -
branky (asistence): 02:42 David Kolář (Patrik Míka), 04:20 Jaroslav Janoušek (Jakub Veverka), 08:54 David Kolář (Lukáš Tomeš), 15:41 Lukáš Pokorný, 29:44 Jaroslav Janoušek (Zbyněk Tomiška), 33:22 Lukáš Tomeš (Patrik Míka), 34:17 Lukáš Pokorný (Matěj Lubenský), 38:24 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek), 44:57 David Kolář (Patrik Míka), 50:17 Lukáš Pokorný (Martin Hruška), 59:12 David Kolář (Pavel Daněk)
branky (asistence): 09:59 Petr Hašek (Jakub Kubina), 12:50 Jan Hrobský, 19:20 Pavel Kotrč (Tomáš Černý), 24:32 Petr Hofman (Jan Hrobský), 26:28 Dominik Emlar (Pavel Kotrč), 29:04 Michal Nožička (Dominik Emlar), 39:35 Petr Hašek, 49:53 Jan Hrobský (Dominik Emlar), 57:49 Tomáš Černý (Petr Hofman)

Panthers Praha - TJ Sokol Jaroměř 11:9
3. David Kolář, 5. Jaroslav Janoušek, 9. David Kolář, 16. Lukáš Pokorný, 30. Jaroslav Janoušek, 34. Lukáš Tomeš, 35. Lukáš Pokorný, 39. Lukáš Pokorný, 45. David Kolář, 51. Lukáš Pokorný, 60. David Kolář - 10. Petr Hašek, 13. Jan Hrobský, 20. Pavel Kotrč, 25. Petr Hofman, 27. Dominik Emlar, 30. Michal Nožička, 40. Petr Hašek, 50. Jan Hrobský, 58. Tomáš Černý; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 11:5 + Jan Hrobský 5; využití: 1:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Slavata 10, Martin Hruška 13 - Šimon Špaček 5, Jiří Veinfurter 6; po třetinách: 4:3, 4:4, 3:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině:
  • Panthers - 8
  • Jaroměř - 11
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Dnešní zápas rozhodla naše nekoncentrovanost, kterou jsme neudrželi po dobu celého zápasu a mnoho zbytečných vyloučení. Gratulujeme soupeři k postupu.
60:00
Vyjádření asistenta trenéra domácích: Úvodní soutěžní zápas s rozpaky... Jaroměř, přestože má ve svém týmu několik skvělých hráčů, hrála svůj obvyklý styl a my s nimi. K vidění bylo mnoho skvělých a pohledných akcí, ale překrylo to to ošklivé a zlé, co florbal umí nabídnout. Rozhodla naše kvalitní koncovka, soupeř zahodil mnoho šancí a nevyužil toho, že jsme měli rekordní počet vyloučení. Díky všem za zápas
60:00
59:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (11:9).
59:12
David Kolář čtvrtým gólem definitivně rozsekává zápas a posílá Pantery na Mukařov!
59:00
Poslední minuta!
57:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (10:9).
57:49
Trma vrma v brankovišti znamená snížení na 9:10...
57:36
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
57:36
"Nehrajte florbal", řekl Macejko jaroměřským po dalším ostrém souboji. Verdikt? Dvojka!
56:26
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
56:26
Co se to tu děje, vysvětlit prosím, už ani my to nechápeme.
55:47
Utkání sleduje 38 diváků, děkujeme!
55:37
Slibná pozice pro Haška, hostující špílmachr míří mimo.
55:20
A hned se mu vrátila karma, Jirka si ho vychutnal u střídaček.
54:46
Nožička dokázal nemožné - stáhnul Ptáčníka na zem!
53:10
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
53:10
Klasická Školova dvojka - naběhneš do Macejka, odrazíš se, Macejko dostane dvojku.
52:53
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Pavel Daněk.
52:53
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
52:53
Unikající Tomeš byl zahákován, ale ještě hledal Krůška, který skákavou nahrávku míjí! Další nájezd pro Pantery!
52:53
Daňkovi ujel míček a nedává, Jaroměř se tak krom chyceného nájezdu ještě blýskla posměšným pořváváním na neúspěšného nájezdníka.
51:57
Krůša břevno!!
50:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Martin Hruška (10:8).
50:17
Co je tohle za zápas? Hruška výborně vyhodil na mantinel, kde utekl Lukáš Pokorný, který skákavou přihrávkou ještě hledal Tomeše, ten ale balonek nezachytil a neposedná kulička doskákala až za záda Veinfurtera! Panteři naráží desítku a Poky má čtvrtý fík!
49:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Dominik Emlar (9:8).
49:53
Výborně to teď udělal Hrobský, který se uvolnil na střed a ranou pod víko snižuje.
49:27
Panteři bojují na 110%, po další tyči Jaroměře se několik kluků v čele s Ptáčníkem vrhlo vstříc střele a odráží jí do bezpečí!
48:35
Hofman teď hodně okatě zakopnul od Koláře a s rukama na hlavou padal vstříc lesklému povrchu, domácí kapitán jakékoliv diskuze o možném faulu zchladil slovy "zvedej se!"
47:19
Neskutečné šance Jaroměře, Emlar s Kotrčem byli sami an brankovišti, nejprve se fantasticky vytáhl Hruška, podruhé po mizerné dorážce znovu zvonila tyč!
46:36
Další Jaroměří nastřelená tyč! Černý se jen drží za hlavu!
45:47
Další hattrick hero! David Kolář byl znovu tam, kde ho vždycky rádi vidíme, a strašlivou pumelicí ukončuje přesilovku domácích! 9:7!
44:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (9:7).
44:19
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
44:19
Starý známý zpět na trestné, už je tu častěji jak na střídačce.
44:09
Poky zatím jasný kluk zápasu, neudělal jedinou chybu a navrch si dělá čárky zablokovaných střel.
42:29
Pokorný ani v obležení dvou protihráčů nepovolil a s mantinelem se pozvolně přesunul až k šatnám.
42:18
Janoušek se jako první v zápase přiznal k teči, sportovní gesto.
41:28
Oba týmy v pěti.
40:33
Černý si po nepovedené ráně udělal výlet setrvačností na domácí střídačku - podle rychlosti následného úprku si tam asi moc kamarádů neudělal.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině:
  • Panthers - 5
  • Jaroměř - 12
40:00
Kdo přežije - Stodola. Ze zápasu se stal sraz bývalých pracovníků JZD a místo florbalu vidíme jatka, kde se obě lajny Jaroměře předhání v tom, kdo udělá větší čuňárnu. Jak tohle dopadne? Sledujte i dál náš on-line přenos!
40:00
39:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek bez asistence (8:7).
39:35
Další využitá standartka, Hašek využil odskoku spoluhráčů a porpálil Hrušku.
39:28
39:28
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
39:28
Ti jaroměřští jsou blááázni, Škola po odpískání krosčekem hodně nad hrudník atakoval Ptáčníka, který se strýcovi od Hradce chtěl vyhnout, nakonec ale v potyčce skončil taky a oba fasují po dvou minutách.
38:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Krůšek (8:6).
38:24
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
38:24
Poky, Poky, Poky! Znovu hned po návratu hráče z trestné lavice se domácí blonďák dostal k balonu a završuje hattrick!
36:06
Vyloučen hráč Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
36:06
Tuším že to byl Emlar nebo Škola, kteří s sebou na zem stáhli i Kyblíčka - ten teď marně reklamuje minimálně spekulativní držení...
34:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Matěj Lubenský (7:6).
34:17
Jak tohle funguje? Lukáš Pokorný se těsně před odchodem z trestné lavice vsadil s přísedícím Míkou o jednu chmelovou limonádu, že dá po návratu na hřiště gól, po překročení mantinelu ihned zamířil k jaroměřské bráně, dostal precizní pas od Lubenského a překonává ležícího Špačka! 7:6 a jedna dvanáctka s oslavou pro Pokyho!
33:43
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Pavel Kotrč.
33:43
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
33:43
Kdo neviděl, neuvěří! Míka podržel unikajícího hráče hostí, byl nařízen nájezd proti Hruškovi, exsuperligový gólman chytá Kotrčovu ránu maskou!
33:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Patrik Míka (6:6).
33:22
Geniální, fascinující, spektakulární! Všichni tři Panteři utekli od nabídnuté standartky, než se proti kuličce rozběhl Lukáš Tomeš a vyrovnává!
33:21
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
33:21
Začíná tu být legrace, Hrobský chtěl zničit Koláře na mantinelu a fasuje bůra!
32:10
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:10
Okresní soutěž o skok vysoký vyhrávají kluci z Jaroměře! Pokorný se krásně dostal před jednoho z útočníků, který situaci takticky vyřešil výskokem na jeho záda a následným pádem, což rozhodčí oceňují dvěma minutkami na hanbě.
32:07
Pokorný rozdělil na Míku, který ještě hledal Tomeše, klukovi z plakátu míček proskákal těsně vedle hokejky!
29:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Zbyněk Tomiška (5:6).
29:44
Je tu snížení! Jarda Janoušek sebral míček, oběhl zeď a pod rukou dává na 5:6!
29:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Dominik Emlar (4:6).
29:04
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hruška družstva Panthers Praha
29:04
Nožička ze vzduchu vyhání Slavatu z klece...
28:29
Jaroměř rozjíždí postupnou kombinaci, jejíž finální přihrávka vždy končí na Kolářově noze.
27:05
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
27:05
Senzační Slavata nejprve fantasticky vyrazil střelu do prázdné brány, při dorážce ale Krůšek nešťastně udeřil jednoho ze soupeřů a inkasuje dvě minutky klidu.
26:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Pavel Kotrč (4:5).
26:28
Míkův fatál trestá Emlar, 4:5 pro východočechy.
26:19
Aktualizace přestávkového statusu: už je to reklama na chaos.
24:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jan Hrobský (4:4).
24:32
Agilní Hofman se tak dlouho cpal do Slavaty, až před něj vypadl míček a prvně jmenovaný bez větších problémů srovnává stav zápasu na 4:4.
24:12
Jaroměř v pěti, pykající dvojka ještě stačila vypnout pořadatelům reproduktory, děkujeme pěkně klucí.
23:36
Lubenský učebnicově ramenem sestřelil Hofmana, jaroměřská diskuzní letka jde do akce.
23:08
Nožička sice vybojoval balon v rohu, pokud s takovouhle vervou ale bude chodit do všech soubojů, trest ho nemine.
22:38
Míkův fatál mohl potrestat Hofman, Slavata chytá!
22:12
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
22:12
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
22:12
Vesnický styl florbalu se tu nenosí, dva extrémně diskutabilní zákroky hostujících borců oceněny po dvou minutách, obrovská šance pro Pantery!
20:52
Haškovu ránu zblokoval Ptáčník, který nejprve lovil míček po kapsách, aby ho následně odkopnul šajtlí pryč.
20:01
Úvodní buly srovnané, tentokrát byla úspěšnější Jaroměř.
20:00
20:00
Zatím sledujeme úspěšného křížence reklamy na florbal a chaosu, Panteři jsou mírně aktivnější, Jaroměř ale více střílí, uvidíme co přinese zbytek zápasu.
19:53
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
19:53
Na závěr ještě další daemoliční derby v rohu, které si odpyká Janoušek.
19:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Tomáš Černý (4:3).
19:20
Z ničeho nic je tu snížení, Kotrč překvapil Slavatu a snižuje na rozdíl jediné branky.
19:15
Člen "bunkrtýmu" Martin Šáda zatím baví diváky - teď udělal geniální otočku v momentě, kdy tři metry od něj nikdo nebyl.
17:57
Janoušek naložil Kotrčovi, rozehrávat budou hosté.
16:20
Zatím nejaktivnějším fanouškem domácích je stálice Dan Škvor, který po každé lepší akci chodí ke stolku se slovy "to jsem kluky naučil ve Spektru".
15:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný z trestného střílení (4:2).
15:41
K nájezdu se postavila domácí blonďatá hvězdička Lukáš Pokorný a dvojitou kličkou do forhendu nedává Špačkovi šanci!
15:41
Nájezd pro Pantery, znovu se vymstila hra v brankovišti!
15:10
Klasicky konfliktní Ptáčníkovo napadání končí kiksem poté, co se domácí bek rozsekal o mantinel.
14:06
Z Pokorného vysoké metr od domácí brány nakonec mohl být protiútok, únik Koláře ale zastavuje hvizd sudího.
12:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský bez asistence (3:2).
12:50
Marek Máčala vzkazuje: "Nejsem na světě sám!" Hrobský uzmul balonek u standartky a bez větších rozmyslů nasazuje granátem po zemi Slavatovi jesličky! 3:2!
12:25
Panteři v pěti.
11:58
Až do kuchyně si to teď dávali hosté, kros do prázdné jim byl ale málo a po následné zpětné přihrávce trefuje Hašek boční síť!
11:36
Slavata si výborně postavil bránu, znovu mu svědomí a procenta zachránila tyčka!
10:25
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
10:25
Macejko pomohl gravitaci a u brankoviště složil na zem jednoho z jaroměřských, další dvě minuty přesilovky pro modrobílé.
09:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jakub Kubina (3:1).
09:59
Jsme to s tím Slavaťákem zakřikli, k tyčce se prosazuje Hašek.
08:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Tomeš (3:0).
08:54
Lahůdka až z peklíčka! Tomeš ustál souboj u stolku pořadatelů, udělal si výlet kolem branky a u tyče našel připraveného Davida Koláře, který posílá Pantery do trháku!
07:51
Slavata vidí na tribunách skauty a zatím chytá na jedničku, teď jen aby to vydrželo, držíme palce!
06:44
Panteři v plných.
05:54
Zápas už začíná připomínat loňské šermířské turnaje, souboje jsou víc na zemi než na nohou.
04:44
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Petr Hašek.
04:44
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
04:44
Tady se zatím dějou věci. Hudec hrál v malém brankovišti, za což byl nařízen nájezd, při kterém sice Hašek dokázal vymíchat Slavatu, následně ale napálil pouze tyč! Přesilovka pro hosty.
04:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Jakub Veverka (2:0).
04:20
Stejná situace, jiní exekutoři! Veverčák potáhnul kuličku po čáře a naservíroval lahůdku na hokejku Jardy Janouška, který se nemýlí! 2:0!
02:42
02:42
A ta nese ovoce! Míka rychle rozehrál na nejbližšího kluka s páskou a David Kolář, neomylně trefuje odkrytou klec!
02:30
Tomiška nejprve fauloval v rohu, následně ale uzmul balonek zpět a vybojoval nadějnou standartku.
01:35
Jirka Ptáčník se přes léto doučil taktice správného obránce a z posledního šel do dvou - samozřejmě se to neobešlo bez ztráty.
01:05
První rána domácích, Kolář to zkusil z dálky po zemi, trefil ale jen nataženou Špačkovu nohu.
00:45
Jaroměř je zatím více na balonu.
00:01
První buly v sezoně pro Pantery, jdeme na to!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Provazník a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Petr Hašek, Jakub Kubina, Jan Škola, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Matěj Lubenský, Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška, Jakub Veverka, Jaroslav Janoušek
00:00
Zdravíme ze střešovické Stodoly! Okurkové sezoně odzvonilo a před námi je první soutěžní utkání mužské části Panterů, kteří znovu, po roce, vyzvou v poháru Jaroměř a zapíší tím i s ligou celkem osmý vzájemný zápas, ve kterých zatím dominují 5:2. Přidají další korálek na počítadlo výher, nebo jim znovu Sokoli vystaví pohárovou stopku?