6:1
2:2
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 03:01 Vojtěch Cvrček (Lukáš Hlava), 24:05 Dominik Reczai (Vojtěch Cvrček), 26:41 Lukáš Jarolímek (Václav Hartl), 29:02 Lukáš Jarolímek, 32:41 Dominik Reczai (Jan Novotný), 34:24 Dominik Reczai (Leoš Kopáček), 39:54 Vojtěch Cvrček (Dominik Reczai), 45:23 Jan Novotný (Adam Kuršel), 58:00 Lukáš Jarolímek
TJ Turnov
branky (asistence): 01:43 Pavel Sekyra, 11:43 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 16:41 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 18:32 Daniel Měkota (Pavel Sekyra), 38:04 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 40:30 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 53:55 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra)

TJ Sokol Koberovy - TJ Turnov 9:7
4. Vojtěch Cvrček, 25. Dominik Reczai, 27. Lukáš Jarolímek, 30. Lukáš Jarolímek, 33. Dominik Reczai, 35. Dominik Reczai, 40. Vojtěch Cvrček, 46. Jan Novotný, 59. Lukáš Jarolímek - 2. Pavel Sekyra, 12. Tomáš Vitásek, 17. Tomáš Vitásek, 19. Daniel Měkota, 39. Tomáš Vitásek, 41. Pavel Sekyra, 54. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Petr Neumaier - Tomáš Šedivý; vyloučení: 3:2; využití: 2:3; diváků: 83; zásahy brankářů: Jan Kvíčala 30 - Lukáš Rudolf 27; po třetinách: 1:4, 6:1, 2:2;
60:00
59:59
Hodnocení trenéra hostí: Na naší straně kostrbatá rozehrávka, nedisciplinovanost směrem dozadu, nedostatečná touha po vstřelení gólu. Na straně soupeře jednoduchá, ale účelná hra a maximální touha po vítězství. I přesto, že jsme byli v zápase aktivnějším týmem jsme nepotvrdili roli favorita a tedy a zaslouženě prohráli. Gratulujeme soupeři k výhře a přejeme hodně štěstí do dalších bojů v poháru a i do celé sezony.
59:59
Hodnocení trenéra domácích Jana Kováře: Díky zlepšenému výkonu ve druhé třetině jsme mohli pomýšlet na úspěch. Byli jsme důslednější v obraně a efektivní v zakončení. Pomohla nám větší rozehranost a větší vůle po vítězství. Děkujeme za férové utkání a přejeme hodně štěstí v Národní lize.
58:00
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Jarolímek bez asistence (9:7).
57:33
Timeout TJ Turnov
53:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (8:7).
52:42
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra rukou.
45:23
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Adam Kuršel (8:6).
40:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (7:6).
40:00
40:00
39:54
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Dominik Reczai (7:5).
38:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (6:5).
34:24
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Leoš Kopáček (6:4).
32:41
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (5:4).
31:13
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Jarolímek bez asistence (4:4).
26:41
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Václav Hartl (3:4).
24:41
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
24:05
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Vojtěch Cvrček (2:4).
20:00
20:00
18:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Pavel Sekyra (1:4).
17:25
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
16:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (1:3).
16:30
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (1:2).
03:01
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Lukáš Hlava (1:1).