1:6
- : -
Orel Orlice
Orel Orlice
branky (asistence): 06:09 Marek Švec (Jan Skalický), 08:16 Marek Švec (Jan Skalický), 11:15 Vojtěch Marek (Adam Gabris), 59:40 Matouš Hrdina (Antonín Živný)
branky (asistence): 08:42 Lukáš Vávra (Jakub Kresta), 10:05 Lukáš Vávra (Ondřej Kubátko), 14:10 Lukáš Vávra (Jakub Kresta), 15:16 Adam Lichnovský (Ondřej Kubátko), 18:14 Petr Vývoda (Vojtěch Zátopek), 26:01 Ondřej Kubátko (Jakub Kresta), 36:02 Ondřej Matula (Jan Baďura), 43:32 Adam Lichnovský (Vojtěch Zátopek), 44:05 Adam Lichnovský (Jakub Kresta), 49:44 Petr Vývoda (Adam Lichnovský), 54:40 Ondřej Kubátko (Lukáš Vávra), 58:24 Jan Fojtů (Petr Mužný), 59:06 Petr Vývoda (Ondřej Kubátko)

Orel Orlice - FBC Vikings Kopřivnice 4:13
7. Marek Švec, 9. Marek Švec, 12. Vojtěch Marek, 60. Matouš Hrdina - 9. Lukáš Vávra, 11. Lukáš Vávra, 15. Lukáš Vávra, 16. Adam Lichnovský, 19. Petr Vývoda, 27. Ondřej Kubátko, 37. Ondřej Matula, 44. Adam Lichnovský, 45. Adam Lichnovský, 50. Petr Vývoda, 55. Ondřej Kubátko, 59. Jan Fojtů, 60. Petr Vývoda; rozhodčí: Daniel Jireček - Jakub Jebousek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Vašátko 8, Jan Moravec 5 - Jan Klinka 25, Jakub Strakoš 1; po třetinách: 3:5, 0:2, 1:6;
60:00
59:59
Trenér domácích Petr Adamec: Po dobrém začátku rozhodly v utkání naše individuální chyby a s postupem hry byla stále více znát vyšší kvalita soupeře, který zaslouženě zvítězil. Gratulujeme.
59:59
Trenér hostů Marek Jehlar: V první třetině jsme se prali s dlouhou cestou a specifickým povrchem na který nejsme zvyklí, klíčové pro nás bylo že jsme otočili utkání už v první třetině, zbylé dvě třetiny jsme se snažili kontrolovat hru a dařili se nám i střílet branky. Děkuji soupeři za férový zápas a přeji hodně štěstí do ligy.
59:40
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Antonín Živný (4:13).
59:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Vývoda, asistoval Ondřej Kubátko (3:13).
58:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Fojtů, asistoval Petr Mužný (3:12).
56:12
Vyloučen hráč Marek Švec družstva Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:52
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Strakoš družstva FBC Vikings Kopřivnice
54:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (3:11).
49:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Vývoda, asistoval Adam Lichnovský (3:10).
49:44
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Moravec družstva Orel Orlice
47:26
Tým domácích má dost střel, ale branky nepadají.
44:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kresta (3:9).
43:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Vojtěch Zátopek (3:8).
40:00
40:00
36:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Matula, asistoval Jan Baďura (3:7).
33:34
Další přesilovka domácích bez golu.
31:42
Nebezpečný výpad Vikingů při domací přesilové hře brankář vychytal.
31:11
Vyloučen hráč Petr Mužný družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
29:12
Letohrad přesilovku nevyužil.
27:04
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
26:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kresta (3:6).
22:34
První šanci v druhé třetině měl tým domácích, ale branku nepřinesl.
20:00
20:00
18:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Vývoda, asistoval Vojtěch Zátopek (3:5).
16:05
Míček má většinu času pod kontrolou tým hosté, ale domací se také často prosazují.
15:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Ondřej Kubátko (3:4).
14:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jakub Kresta (3:3).
11:20
Tým hostů dvě branky v okamžiku srovnal, ale domácí v zápětí vstřelili střetí gol.
11:15
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Adam Gabris (3:2).
10:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Ondřej Kubátko (2:2).
09:00
Po prvních devíti minutách na hřišti s dvoubrankovým náskokem dominuje tým domácích.
08:42
08:40
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
08:16
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (2:0).
06:09
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (1:0).
05:25
První šance domácích byla hráče s číslem 17.
00:39
Po vydařeném začátku padla první střela na bránu po třicetidevíti sekundách od týmu hosté.