3:1
0:1
2:2
- : -
branky (asistence): 03:48 Tomáš Koldinský (Tomáš Pokorný), 07:32 Jonáš Mikšovský (Marek Čížek), 13:49 Tomáš Koldinský (Filip Hušek), 54:58 Filip Hušek (David Kudelka), 55:59 Matěj Mikšovský (Tomáš Pokorný)
branky (asistence): 11:20 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 20:41 Jakub Veverka (David Kolář), 42:04 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek), 54:51 Martin Kalous (Patrik Míka)

FbC Hradec Králové - Panthers Praha 5:4
4. Tomáš Koldinský, 8. Jonáš Mikšovský, 14. Tomáš Koldinský, 55. Filip Hušek, 56. Matěj Mikšovský - 12. Lukáš Pokorný, 21. Jakub Veverka, 43. Lukáš Pokorný, 55. Martin Kalous; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: David Šimeček 32 - Rastislav Mazák 18; po třetinách: 3:1, 0:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí (Štěpán Weber): Prospali jsme první třetinu a klasicky nevyužili přízemní převahu. Domácí pak vytěžili z jednoduchých akcí klíčové góly. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí.
60:00
Komentáře trenéra domácích (Jeroným Žižka): Jednoznačně nejtěžší zápas. Nechávali jsme soupeře zbytečně moc hrát na balónku, ale produktivita ke konci zápasu rozhodla od postupu do dalšího kola.
60:00
58:50
Vyloučen hráč Martin Neradílek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:50
Hosté v šesti.
57:40
Při Šimečkovi teď stojí všichni svatí. tyčky mu cinkají zleva zprava.
55:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Tomáš Pokorný (5:4).
55:59
A rázem je tu obrat v podání Domácích.
54:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval David Kudelka (4:4).
54:58
Neuvěřitelné!!! Filip Hušek vstřelil branku 7 vteřin po obdrženém gólu a to takovým způsobem, že z půlky vymetá vršek brány.
54:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Patrik Míka (3:4).
54:30
Osobních soubojů stále přibývá.
53:39
Mikšovský M. padá na zem po došvihu jednoho z protihráčů.
52:54
Hra se neustále zastavuje, kvůli drobným přestupkům.
51:09
Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy chtějí rozhodnout ještě v základní době.
49:10
Fantastický zákrok Šimečka na brankové čáře.
48:16
Pohlednou kombinaci domácích zakončuje Kudelka těsně vedle brány.
46:41
Perfektní souhru hostí zachraňuje Šimeček.
44:12
Matěj Mikšovský v tvrdém souboji odhazuje protihráče za mantinel.
43:32
Nádherná akce Koldinský - Hušek, ktrerou druhý zmíněný zakončuje střelou nad branku.
42:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Krůšek (3:3).
42:04
A je to tady!! Hostující zaslouženě srovnávají skóre zápasu po střele z bezprostřední blízkosti.
40:45
Pantthers nasazují ostré tempo a drtí domácí.
40:00
40:00
Komentář asistenta trenéra hostí (Štěpán Weber): Prospaná první třetina nás stála zápas, územní převahu jsme pak klasicky nevyužili a soupeř vytěžil z jednoduché hry klíčové góly. Díky za férové utkání a přejeme hodně štěstí.
40:00
36:03
Je vidět. že domácí se také nechtějí nechat zahanbit a derou se za čtvrtým gólem.
34:40
Štiplavá střela od Chudomského.
33:40
Hradec teď čelí velkému náporů hostujících.
32:03
Pokorný se točí před vlastní brankou a kontroluje balónek.
31:34
A zvoní tyč!!! obrovská šance host.
30:50
Vyloučen hráč Pavel Chudomský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
30:18
Šavlový souboj předvedl Souček s Veverkou.
28:19
Nebezpečnou střelu Panterů likviduje Šimeček.
27:22
Hra se nám opět zrychluje a je k vidění hned několik protiútoků.
26:18
Domácí Hradec se po dlouhé době zmocňuje míčku a hned je z toho nebezpečný protiútok zakončený střelou nad branku.
24:34
"Pojď sem kam jdeš" neuvěřitelné kličky teď předvedl Martin "Nero" Neradílek, který se vymotal ze třech hráčů a dostal se i k zakončení.
23:00
Domácí teď pozorně brání a čekají na protiútoky. Jeden takový předvedl Čížek, který však zakončuje mimo brankovou konstrukci.
21:20
Hostující Panthers teď tlačí soupeře a vypadá to vskutku jako "kolotoč".
20:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Veverka, asistoval David Kolář (3:2).
20:16
Balónku se zmocňují hosté a hned se snaží najít cestu k bráně hradeckých.
20:00
20:00
19:31
Fíla Hušek se vydává na výlet po lajně přes celé hřiště.
18:05
Domácí uklidňují hru držením balónku na své polovině a nikam se neženou.
16:45
Panteřij kombinují na útočné polovině a zasypávají Šimečka přízemními střelami.
14:59
Krásný zákrok Šimečka, který chytá prudkou střelu z předbrankového prostoru.
14:35
Krásná souhra v podání bratří Mikšovských končí střelou do brankaře.
13:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Koldinský, asistoval Filip Hušek (3:1).
13:25
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
13:21
Hradec drží balónek na půli soupeře.
12:19
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
12:19
Vyloučen hráč Zbyněk Tomiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
11:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (2:1).
11:20
Přeci jen se Panthers prosazují po krásné akci, která je zakončená bekhendovou střelou do šibenice.
09:28
Hra se přelévá ze strany na stranu, skóre však zůstává stejné.
07:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Marek Čížek (2:0).
07:32
Tlak Hradce se vyplácí a po bekhendivé přihrávce od Čížka se dostává ke střele Jonáš Mikšovský, který upravuje skóre zápasu na 2:0.
06:14
Krosová přihrávka před branku domácích končí zmařeným pokusem Pantherů.
05:04
Hradec teď ostřeluje golmana hostí ze všech pozic co to jen jde.
03:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Koldinský, asistoval Tomáš Pokorný (1:0).
03:48
Krásné prohození a následná střela na bližší tyč v podání Tomáše Koldinského.
02:13
Hosté teď kontrolují balónek na své polovině a snaží se najít skulinu mezi blokem hradeckých.
00:27
Domácí se hned od začátku zápasu ženou dopředu a vysílají několik nepřesných střel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Pavel Daněk, Jakub Veverka, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: David Kudelka, Martin Neradílek, Filip Hušek, Tomáš Pokorný, Tomáš Koldinský