3:0
2:2
1:2
- : -
branky (asistence): 04:00 Jakub Peška (Jiří Knotek), 09:59 Jan Daler (Daniel Hruška), 13:28 Daniel Hruška (Vít Mlejnek), 35:25 Jiří Knotek, 39:54 Petr Kubala (Jan Novotný), 51:17 Petr Voltner (Jan Novotný)
branky (asistence): 20:10 Patrik Jedlička (Denis Jakubec), 35:01 Patrik Jedlička (Lukáš Gregr), 53:47 Lukáš Gregr (Jakub Gremmel), 54:08 Josef Můčka (Denis Jakubec)

FK Orel Telnice - FbC Aligators Klobouky 6:4
5. Jakub Peška, 10. Jan Daler, 14. Daniel Hruška, 36. Jiří Knotek, 40. Petr Kubala, 52. Petr Voltner - 21. Patrik Jedlička, 36. Patrik Jedlička, 54. Lukáš Gregr, 55. Josef Můčka; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Rudolf Turiak 29 - Patrik Rychlý 30; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:2;
60:00
59:59
Hráči utkáni byli vyhlášeni: Jan Charvát za Telnici a Patrik Jedlička za Kloubouky
59:59
Vyjádření trenéra domácích, Romana Býtešníka : Přestože to nebylo ideální a je potřeba spousty věcí zlepšit, zejména v disciplíně, tak zlepšený výkon byl odměněn třemi body, a takto doufám, že to bude každý další zápas. Vyjádření trenéra hostí, Pavla Volka: Děkujeme soupeři za bojovné utkání. Soupeř byl jednoznačně lepší, proto vyhrál.
59:59
Střely na bránu 3.třetina: Telnice 9, Klobouky 15.
58:35
Aligátoři přibrousili hru a na mantinelech končí po Jirkovi Knotkovi i Honza Daler. Klobouky také hrají bez brankáře.
58:31
Timeout FbC Aligators Klobouky
54:16
Než člověk dopíše jeden zápis, změní se skóre o dvě branky.
54:08
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Josef Můčka, asistoval Denis Jakubec (6:4).
53:47
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Jakub Gremmel (6:3).
53:04
Teď to bylo tak zajímavé, že ani nevím, čím začít. Zaprvé se vrátil na hřiště Petr Jeski, zadruhé Kuba Peška dneska opravdu dobře nahrává a teď i krásně vybojoval u manťáků míček. Za třetí Jirka Knotek projel celou šíří hřiště, ale brankář hostů míček za svá záda nepustil. a to byl jen výsek, protože vše se nedá stihnout.
51:27
Petr Voltner trefil tvrdě roh branky hostů! yes!
51:17
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Voltner, asistoval Jan Novotný (6:2).
50:02
Do první obranné dvojice se posunul Víťa Mlejnek. Zdravotní stav Petra Jeskiho budeme nadále sledovat a přineseme vám další informace později.
49:29
Tohle nevidíme rádi, jeden z největších tvrďáků Telnice, Petr Jeski, leží na zemi. :( ale snad to není nic vážného.
48:39
To by byl gól! Petr Voltner žabkou břehodil břevno o vlásek.
44:18
Asi sto pasů prošlo mezi hráči první lajny, nic z nich bohužel ale nevymysleli a ani nevystřelili. To napravil Jan Daler z lajny druhé, ale střela byla poměrně hodně mimo.
42:07
Zacinkala tyčka domácích. Ale pak dopředu vyběhli telničtí mladíci Petr Voltner a Ondra Krejčí.
40:00
40:00
39:59
Střely 1.třetina: Telnice - 13, Aligátoři - 6. Střely 2.třetina: Telnice - 14, Aligátoři - 12.
39:56
Peťa Kubala se opřel do dorážky a přidává gól pár vteřin před sirénou! juch!
39:54
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Kubala, asistoval Jan Novotný (5:2).
37:28
První telnická lajna představuje splněný sen všech fanoušků střel z dálky. Až je budou proměňovat, jak na konci loňské sezony, tak to bude boží.
35:30
Jirka Knotek střílí góly i bez svého oblíbeného modrého kompresního prádla! Vidíš Jirko, to pude!!!!
35:25
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek bez asistence (4:2).
35:01
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Lukáš Gregr (3:2).
35:01
Jen co se Telnice dostala do plných, inkasovala i gól.
34:26
Víťa Mlejnek podržel obranu Telnice a za chvilku už bude sestava kompletní!
32:39
Vyloučen hráč Jan Daler družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za zdržování hry.
32:39
Jan Daler je prvním vyloučeným tohoto zápasu...
31:28
No páni, tak teď nevím, kdo všechno nedal další veliké šance zápasu, každopádně nějakou záhadou míček přihrávaný Kubou Peškou a doklepávaný Peťou Jeskim, neskončil v brance. dvakrát v té stejné kombinaci.
29:59
Tomáš Líznar, kapitán aligátorů spálil největší šanci zápasu. netrefil odkrytou branku.
28:11
Aligátoři se na lavičce burcují k většímu boji, ale první telnická lajna je úplně zavřela a Budík, Peška i Knotek se prostřídali v ostřelování brány, z toho něco brzy padne.
26:23
Dan Budík přímo do solaru brankáře, ale jinak to vypadá, že Telnice se zase rozjíždí. Upřímně musíme říct, že Aligátoři se prvních 5 minut dostávali do lepších pozic, než domácí, ale to se, zdá se, mění.
25:17
Aligátoři teď nebezpečně ostřelovali Turiaka, naštěstí mimo.
23:48
Honza Daler má nové boty a je to na jeho hře poznat, snad přidá i další zásah.
22:00
Ondřej Krejčí za Telnici podává běhavý a dost sympatický výkon.
20:10
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Denis Jakubec (3:1).
20:10
Ani jsme neřekli florbal a už tady je gól a snížení na 1:3.
20:00
20:00
19:57
Telnice se sice snaží, ale nic extra nebezpečného se neděje a nejspíš už ani do konce třetiny nestane.
18:02
Kuba Peška nahrává Danovi Budíkovi, ten bohužel minul.
17:26
A opět Lukáš Gregr protahuje Ruda Turiaka.
15:50
Jan Charvát vystihl přihrávku hostí a umožnil vznik krásné útočné akce, která bohužel neskončila gólem. Ale zasloužila by si.
15:24
Bojuje se u mantinelů, ale zatím vše čisté.
13:28
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Hruška, asistoval Vít Mlejnek (3:0).
13:28
Dan Hruška nahazoval míček, zřejmě, ale ten skončil za zády hostujícího brankáře.
13:07
Ruda Večeřa vybojoval míček u mantinelu a umožnil Telnici proniknout do pásma hostí.
11:51
Jirka Knotek ze své typické pozice minul asi o dva centimetry růžek!!!!
11:00
Aligátoři teď ale lítají a málem dali gól, Lukáš Gregr má docela tvrdou střelu.
09:59
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Daler, asistoval Daniel Hruška (2:0).
09:59
Americký navrátilec s blonďatou kšticí se vytáhl a dal gól! Gigi asi fandí na dálku!
07:00
Mlejnek - Daler je dneska nebezpečná osa, Víťa krásně získal míček a dal prostor Honzovi, bohužel vychytáno.
06:00
Dan Budík se snažil dostat míček pod brankáře.
04:45
Zatím se v Telnici střídají všechny tři pětky a i ta třetí se pěkně po hřišti proběhala, Ondřej Krejčí kupříkladu měl pěknou přihrávku, která bohužel nevyzněla.
04:00
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jakub Peška, asistoval Jiří Knotek (1:0).
04:00
Joooooooooo!!!!!! Jakub Peška gól!
03:10
Petr Jeski je již na hřišti přes 3 minuty, možná tam zůstane na celou první třetinu...
01:00
Začalo utkání dvou družstev, která se dobře znají. tráví spolu minimálně hodinu a půl každý týden, tak uvidíme, jak se to projeví v zápase.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Dominik Král, Denis Jakubec, Patrik Jedlička, František Chmela
00:00
Line-up domácích FK Orel Telnice: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Petr Jeski, Jiří Knotek, Lukáš Michálek, Daniel Budík, Jakub Peška