2:1
2:1
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 07:18 Tereza Nezbedová (Martina Navrkalová), 08:47 Kateřina Kovářová (Tereza Nezbedová), 14:55 Natálie Jankovcová, 17:05 Natálie Jankovcová (Kateřina Veverková), 22:12 Veronika Kosová (Michaela Kališová), 28:24 Julie Hrušková (Tereza Nezbedová)
FbC Plzeň
branky (asistence): 11:24 Lucie Straková (Karolína Raslová), 24:39 Lucie Straková (Karolína Raslová)

TJ Lokomotiva Rakovník - FbC Plzeň 6:2
8. Tereza Nezbedová, 9. Kateřina Kovářová, 15. Natálie Jankovcová, 18. Natálie Jankovcová, 23. Veronika Kosová, 29. Julie Hrušková - 12. Lucie Straková, 25. Lucie Straková; rozhodčí: Michal Vojáček - Jan Hrubín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Mrázová ? - Šárka Langmaierová ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:1;
29:52
Po zaspání Kališové běží přečíslení na rakovnickou branku, nohou vyráží Mrázová.
28:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Julie Hrušková, asistoval Tereza Nezbedová (6:2).
28:24
Ze závaru před brankou střílí Hrušková další branku Rakovníka.
27:55
Rakovník pouští na plzeňskou branku jednu střelu za druhou.
27:00
Kališová vyzvala na pravé straně ke střele Kosovou, a její střela lehce nad rameno propadá do branky.
26:45
Po potažení míčku po pravé straně Kališové následuje střela a dorážka Kovářové, bez branky.
24:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Lucie Straková, asistoval Karolína Raslová (5:2).
24:39
Po chybě rozehrávající Navrkalové se dostává z rohu míček na střed hřiště a se střelou nad rameno si Mrázová neví rady.
23:39
Veverková vyzvala do úniku Kovářovou, ale ta nekovala železo, dokud bylo žhavé, brankářka chytá.
22:12
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Veronika Kosová, asistoval Michaela Kališová (5:1).
20:01
Rakovník má sice tříbrankové vedení, více ze hry, ale Plzeň rychlými protiútoky umí pěkně zazlobit.
20:00
20:00
19:53
Ze středu hřiště opět vykličkovala Jankovcová, bohužel trefuje střed branky.
19:30
Situaci 2na1 krásně stahovačkou řeší plzeňské hráčky a přelstí rakovnickou obranu. Vše hasí brankářka Mrázová ramenem.
17:55
Kovářová proklouzla po pravé straně až před branku, ale vše zastavuje plzeňská brankářka.
17:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Natálie Jankovcová, asistoval Kateřina Veverková (4:1).
17:05
Jankovcová prokličkovala středem, ale její střela nedošla do branky, z rohu však Veverková vrací míček před branku a Jankovcová uklízí.
14:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Natálie Jankovcová bez asistence (3:1).
14:55
Souboj na půli hřiště vyzněl jasně pro Jankovcovou a ze samostatného úniku střílí pod víko branku v oslabení.
11:24
11:24
Při hře 4na4 prochází obranou hráčka Plzně a míjí těsně branku. Následně se míček vrací před branku a do prázdné branky dostává Rakovník gól.
10:50
Vyloučen hráč Martina Navrkalová družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
10:01
Rakovník vstupuje do druhé třetiny s dvoubrankovým vedením, je celkově aktivnější, bojovnější. Uvidíme, co přinese druhá třetina.
10:00
10:00
09:34
Vyloučen hráč Veronika Sladká družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
09:34
Standardní situaci ze střední vzdálenosti bere na sebou Nezbedová, která přestřeluje branku Plzně. Zanedlouho následuje faul na Kovářovou zezadu na středu plzeńské třetiny.
08:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Kateřina Kovářová, asistoval Tereza Nezbedová (2:0).
08:47
Nezbedová vyzvala do "brejku" Kovářovou, která chladnokrevně zakončuje nad rameno brankářky.
08:25
Rakovník gól nabudil a zasypává Plzeň jednou střelou za druhou. Na druhou branku Rakovník stále čeká.
07:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tereza Nezbedová, asistoval Martina Navrkalová (1:0).