0:1
3:3
1:0
0:1
branky (asistence): 23:46 Jakub Gruber (Milan Tomašík), 25:37 Jakub Gruber (Radek Krajcigr), 37:11 Milan Tomašík (Jan Jelínek), 43:14 Tomáš Chroust (Jiří Curney)
branky (asistence): 02:35 Filip Ullmann, 20:54 Filip Ullmann (Milan Meliš), 25:09 Jakub Slavík (Milan Meliš), 27:39 Marek Beneš (Filip Ullmann), 64:09 Marek Beneš (Ondřej Vítovec)

Technology Florbal MB - Tatran Teka Střešovice 4:5p
24. Jakub Gruber, 26. Jakub Gruber, 38. Milan Tomašík, 44. Tomáš Chroust - 3. Filip Ullmann, 21. Filip Ullmann, 26. Jakub Slavík, 28. Marek Beneš, 65. Marek Beneš; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 630; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 22 - Tomáš Kafka 25; po třetinách: 0:1, 3:3, 1:0, 0:1;
65:00
Vyjádření trenéra domácích p.Jana Pazdery: "Zápas se hrál ve vysokém tempu. Soupeře jsme dnes zbytečně pouštěli do velkého množství brejků. O tři body nás připravili neproměněné šance a především závěrečná dvojnásobná přesilovka."
65:00
Vyjádření trenéra hostů p.Luďka Beneše: "Dnes jsme se odpíchli od dobré obrany, kterou výborným výkonem podpořil náš gólman Kafka, konečně jsme k tomu přidali i trochu efektivity a týmového ducha. Věřím, že to desátý tým tabulky nakopne k lepším výsledkům. Díky za zápas."
64:09
64:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Ondřej Vítovec (4:5).
64:09
Vítovec našel mezeru v obraně domácích a přihrávkou vzduchem našel Beneše, který střelou o zem překonal Bauera a vystřelil hostům dva body.
63:23
Další velké šance na obou stranách, nejdříve Kološ sám neuspěl proti Kafkovi a Benešovi se z protiútoku nepovedlo vyzrát na Bauera.
61:54
Hra se nám oproti začátku nastavení poměrně uklidnila ani jeden tým nechce udělat zbytečnou chybu.
60:42
Prodloužení zatím přináší šance na obou stranách, za zmínku určitě stojí únik Beneše, který mu na poslední chvíli překazil vypíchnutím balónku Natov.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině. Domácí: 5 Hosté: 7
60:00
Střely v prodloužení. Domácí: 3 Hosté: 1
60:00
Akcemi nabitá třetí třetina nakonec rozuzlení nepřinesla, a v Mladé Boleslavi tak dnes uvidíme prodloužení 3 na 3 ve stylu zámořské NHL.
60:00
59:02
Domácím stále tlak v přesilové hře nepřinesl rozhodující gól. Hosté se pokouší získat čas postrčením Natova na Kafku, což se jim nakonec také daří.
58:26
Hosté jsou ve čtyřech a Curney trefuje boční síťku Kafkovy branky.
57:45
Timeout Technology Florbal MB
57:45
Vyloučen hráč Marek Beneš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:45
Další nepochopitelný "blikanec" hráčů Tatranu, tentokrát Beneš vyslal proti mantinelu Tomašíka a svůj tým tak vyslal do třech.
57:45
Domácí mají k dispozici 40 sekund přesilovky 5 na 3 uvidíme, jak s touto výhodou naloží.
57:16
Jelínkova střela pouze o centimetry míjí Kafkovu branku.
56:25
Vyloučen hráč Ondřej Vítovec družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
56:25
Máme tu možná rozhodující moment celého utkání. Vítovec nesmyslně po odpískání přidržel Tomašíka a míří na trestnou lavici při největším tlaku domácích.
55:45
Další tlak domácích hosté opět přečkali pouze se štěstím. Novotného střela našla pouze koš za brankou hostů.
54:14
Další krásná akce tria Chroust-Chroust-Curney zůstává opět nevyužitá, když Tadeáš Chroust trefuje dobře postaveného Kafku.
53:05
Hosté na chvíli zatlačili domácí, ti se však osvobozují a následně dostávají hosty opět pod tlak.
51:21
Útočné trio bratří Chroustů a Curneyho dělá v posledních minutách velké problémy obraně hostů. Nyní se ve velké příležitosti ocitl Tadeáš Chroust, který pouze vyprášil Kafkovy betony.
50:22
Hra se přelévá ze strany na stranu, nejprve samostatný únik Krajcigra a hned vzápětí velká šance Slavíka, který svůj lob nezamířil přesně.
49:49
Obrovská šance Řehoře, jehož střelu od levého mantinelu opět chytá Kafka.
49:31
Za hosty tentokrát zahrozil Tlapák střelou půl metru nad Bauera.
48:12
Další rychlý brejk domácích zakončuje Tomáš Chroust těsně vedle odkryté Kafkovy bližší tyče.
47:40
Hosté opět hrozili a opět u toho byla jejich první lajna, konkrétně Ullmann s Benešem, kteří v tomto utkání táhnou hosty.
46:05
Cestu na dnešní utkání si našlo 630 úžasných diváků. Děkujeme!
45:26
Velká smůla pro Beneše, který se dostal k míčku po chybě domácí obrany, ale i pro něj se ukázal být televizní povrch problémem.
44:29
Deutsch velmi nevybíravě fauloval Tomašíka a dal domácím možnost zajímavého volného úderu, který však končí pouze na noze Beneše.
44:00
Nehilův pokus o rychlý brejk ukázkově zastavují Natov s Novákem a získávají balónek pro domácí.
43:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jiří Curney (4:4).
43:14
Další rychlý brejk domácích zakončuje po Bauerově výhozu a Curneyho přihrávce Tomáš Chroust, a prolamuje tak svou dnešní střeleckou smůlu.
42:44
Tatran se poprvé ve třetí třetině dostává na delší dobu k balónku díky faulu Nováka na Vítovce.
41:36
Střelu Natova ze středu hřiště blokuje Heřmanský. Boleslav však dál tlačí hosty hluboko na jejich obrané polovině.
41:00
Tatran se zatím nedostal ze své obrané poloviny, a k míčku už vůbec, ten je stále pod kontrolou domácích hráčů.
40:00
40:00
Začala nám třetí třetina, ve které domácí začínají tlačit na hosty už od úvodních sekund.
40:00
Střely ve druhé třetině. Domácí: 11 Hosté: 5
40:00
38:36
Dlouhý zámek domácích zatím hosté přežili i když s velkým štěstím při střele Natova, kterému sklouzl balónek z čepele.
37:40
Utkání se nám pomalu začíná přiostřovat. Rozhodčí již poněkolikáté napomínají hráče obou družstev, aby zklidnili emoce.
37:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Jan Jelínek (3:4).
37:11
Boleslav je opět na dostřel, tentokrát hosté doplatili na svou vlastní zbraň, když Jelínkův rychlý brejk po lajně zakončil s přehledem Tomašík.
36:47
Beneš výborně vystihl přihrávku Jelínka, který mu však zodpovědným návratem v poslední chvíli vypíchl balónek.
36:11
Závar před brankou hostů nakonec řeší až Kafka za pomoci Svačinky, který si podle domácích pomohl rukou, což rozhodčí samozřejmě odmítají.
35:02
Tentokrát pálí Curney ze středu pouze do připraveného Kafky.
34:37
Gruber mohl dokonat hattrick, kdyby sám před Kafkou příliš nepřizvedl balónek, který tak skončil až na zadním mantinelu.
32:48
Novák pěkným prohozením mezi nohama obehrál dva útočící protihráče, nicméně jeho akce skončila kvůli odrazu od ležícího spoluhráče už na obrané polovině.
31:59
Velmi nebezpečnou akci hostů zakončoval Brautferger pouze do ležícího Bauera.
30:42
Po krátké komerční přestávce se vracíme ke hře při rozehrávce domácích od pravého mantinelu, kde celá akce také skončila díky výborně postavené obraně hostů.
29:32
Neskutečný zákrok Kafky! Únik Řehoře s Natovem dva na nikoho vychytal hostující gólman nohou ve vzduchu po vzoru Dominika Haška.
28:16
Nenápadný bekhend Kološe nadělal Kafkovi velké problémy, především díky výbornému clonění od Novotného.
27:39
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Ullmann (2:4).
27:39
S góly se nám roztrhl pytel, Tatran opět odskakuje na rozdíl dvou branek. Pohlednou kombinaci hostů zakončil po přihrávce od Ullmanna Beneš.
26:13
Domácím zatím vycházejí sehrávky od půlící čáry do rohu s následnou přihrávkou na střed, čehož málem využil Tomáš Chroust, trefil však pouze ležícího Kafku.
25:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Radek Krajcigr (2:3).
25:37
Vedení o dvě branky hostům nevydrželo ani minutu, když chybu v obraně opět potrestal Gruber.
25:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Milan Meliš (1:3).
25:09
Veliká smůla pro Bauera, kterému po střele Meliše vypadl balónek, čehož si všiml Slavík a dorazil míček za již bezmocného brankáře domácích.
24:28
Vyloučen hráč Tomáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
23:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Milan Tomašík (1:2).
23:46
Jsem rád, že Jakub Gruber vzápětí vyvrací moje slova, když střelou tahem překonává Kafku a snižuje na rozdíl jedné branky.
23:18
Další tlak domácích končí zblokovanou střelou Jelínka a střelou nad od Tomašíka, domácím střelcům očividně nesedl povrch pro televizní utkání.
21:58
Tadeáš Chroust má v dnešním utkání opravdu velkou smůlu, přihrávka od bratra Tomáše mu těsně před hokejkou skočila a proti jeho následné střele se již Kafka dokázal přesunout.
20:54
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Milan Meliš (0:2).
20:54
Tatran z nenadálého protiútoku odskakuje na rozdíl dvou branek, Ullmann opět překonal Bauera, tentokrát střelou nad ruku.
20:25
Domácí začínají velmi aktivně s balónkem na holích, Gruber však nevyužil nabídky od Tomašíka.
20:01
Začala nám druhá třetina, která jak doufají všichni fanoušci domácího týmu, přinese také nějaké góly do hostující branky.
20:00
20:00
Střely v první třetině. Domácí: 10 Hosté: 14
20:00
19:00
Hosté při přesilové hře tlačí domácí, ti se však statečně brání a dovolili hostům pouze jednu střelu na Bauera.
17:38
Vyloučen hráč Petr Kološ družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
17:25
Obrovská šance Krajcigra, nicméně ani jeho dorážka nedoskákala za brankovou čáru.
16:25
Další spolupráce Natova s Novotným končí na tyči Kafkovy branky! Kombinace mladoboleslavské dvojice byla tak rychlá, že se hostující gólman nestačil ani přesunout.
15:26
Curney ukazuje svůj přehled ve hře znamenitou nabídkou vzduchem pro Tomáše Chrousta, ten však promáchl.
14:32
Gruber vybojoval proti svým bývalým spoluhráčům míček u mantinelu a udržel tak domácí na útočné polovině soupeře.
13:24
Výtečnou kombinaci domácích po ose Novotný-Řehoř-Natov zakončuje poslední jmenovaný pouze do prsou Kafky.
12:32
Boleslav opět dostává hosty pod tlak, ti jsou však dobře připravení a odolávají ofenzivní síle domácích.
11:51
Pěkná akce od Tomašíka, který zkusil nachytat Kafku na bližší tyč.
11:12
Krajcigr se po skrumáži v rohu dostal k balónku, jeho střela ale míří opět mimo branku Kafky.
10:18
Kafka drží svůj tým nad vodou, nyní úžasným zákrokem na brankové čáře zastavil pokus Tadeáše Chrousta a celá lavička hostů je na nohou.
09:09
První lajna hostů dostala domácí opět pod tlak, tentokrát zakončuje po velmi elegantní otočce Beneš a trefuje tyč Bauerovy branky.
08:05
Další nebezpečný protiútok Tatranu vedl Slavík, nicméně trefil pouze Bauerovu hruď.
07:32
Domácí ukazují svou sílu a tlačí hosty, jenže vyrovnání stále nepřichází ani po šancích Krzyžanka a Natova.
06:49
Zajímavá standardní situace pro hosty na velkém brankovišti končí na dobře postavené zdi domácích.
06:15
Velká škoda pro Natova, kterého sice našel krásnou křižnou přihrávkou Novotný, ale v poslední chvíli mu míček sebral Zakonov.
05:43
Domácím se zatím stále nedaří nalézt recept na těsnou obranu a rychlé tatranské brejky.
04:51
Obrovská šance Tadeáše Chrousta, kterého nádherné uvolnil Krzyžanek, Kafka však pozorný.
04:30
Vypadá to, že Ullmann je dnes opravdu při chuti, nyní mířil pouze několik centimetrů nad Bauerovu klec.
03:24
Velká šance Mladé Boleslavi, tentokrát byl však neúspěšný Tomašík, který mířil pouze nad Kafkovu branku.
02:35
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann z trestného střílení (0:1).
02:35
Tatran otevírá skóre! Po faulu Jana Jelínka proměňuje trestné střílení střelou pod břevno Filip Ullmann.
02:24
Pohledný únik Řehoře zakončuje Natov pouze do připraveného obránce hostí.
01:29
Tatran má zatím více ze hry a je to on, kdo si připisuje první střelu utkání.
00:58
Utkání je zatím velmi opatrné, oběma týmům se však již podařilo provést chyby při přechodu do útoku.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Beneš, Filip Ullmann, Ondřej Vítovec, Marek Deutsch, Milan Meliš
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Petr Kološ, Jakub Gruber, Milan Tomašík
00:00
Dobrý podvečer, vítám všechny diváky našeho textového online přenosu a přeji příjemnou zábavu. Nyní něco málo k aktérům dnešního utkání. Boleslav zatím vyhrála všech pět zápasů a dnes si samozřejmě bude chtít udržet svou stoprocentní bilanci, když v minulém zápase porazila Otrokovice 9:4. Tatran naproti tomu zatím získal v pěti zápasech šest bodů a bude tak dnes chtít vylepšit svou bilanci a dostat se na pozice zaručující play-off.