3:0
4:3
7:0
- : -
branky (asistence): 10:23 Milan Tomašík (Jan Řehoř), 13:53 Jan Jelínek (Petr Kološ), 18:56 Jakub Bína (Tomáš Chroust), 27:23 Jiří Curney (Jan Jelínek), 29:18 Radek Krajcigr (Josef Pluhař), 37:06 Jan Řehoř (Tomáš Novák), 38:42 Jan Natov (Radek Krajcigr), 45:42 Radek Krajcigr (Jan Natov), 46:05 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 46:36 Petr Kološ (Tomáš Novák), 48:33 Jan Řehoř, 51:36 Jan Natov (Josef Pluhař), 53:28 Jan Natov (Milan Tomašík), 54:59 Filip Zakonov (Josef Pluhař)
branky (asistence): 23:16 Jiří Horák (David Stummer), 32:17 Jakub Kolstrunk (Martin Fuchsig), 39:29 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec)

Technology Florbal MB - Florbal Ústí 14:3
11. Milan Tomašík, 14. Jan Jelínek, 19. Jakub Bína, 28. Jiří Curney, 30. Radek Krajcigr, 38. Jan Řehoř, 39. Jan Natov, 46. Radek Krajcigr, 47. Tadeáš Chroust, 47. Petr Kološ, 49. Jan Řehoř, 52. Jan Natov, 54. Jan Natov, 55. Filip Zakonov - 24. Jiří Horák, 33. Jakub Kolstrunk, 40. Viktor Kopecký; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 705; zásahy brankářů: David Rytych 18 - Marek Netopilík 12, Tomáš Hlava 2; po třetinách: 3:0, 4:3, 7:0;
60:00
komentář k utkání od trenéra Florbal Ústí, Marka Vojty: Lepší skóre nás stálo menší produktivita a držení domluvených úkolů pouze dvě třetiny. Celá akce se ale musela líbit fanouškům a jsme rádi, že soupeř tuto událost pro Teplice uspořádala. jsme za ní vděční.
60:00
komentář k utkání od trenéra Mladé Boleslavy, Jana Pazdery: I přes náš počáteční vlažný nástup nakonec jednoznačné vítězství. Rozdíl ve skóre mohl být i vyšší. Já i celý tým jsme spokojeni za to jakou atmosféru dokázali diváci v Teplicích utvořit. Místy nebylo slyšet vlastního slova. Děkujeme za pěkný zápas.
60:00
59:59
Konec skvělé podíváné jasně vyzněl pro Technology z Bolky
59:30
Bolka jasně přejela nováčka superligy a v Teplicích si fanoušci užili krásu nejvyšší florbalové soutěže.
57:40
Utkání už se jen dohrává, i když snaha Boleslavy o zvýšení skóre je stejná.
56:15
Utkání je už dávno rozhodnuté, je jen otázka, jaké skóre bude na straně domácích.
55:40
Co dodat, favorit válcuje Ústí neskutečným způsobem.
55:10
V této fázi utkání je to masakr.
54:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Josef Pluhař (14:3).
53:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Milan Tomašík (13:3).
53:28
Tomašík nahrál Natovovi a ten se nemýlí.
53:22
Probíhá přesilovka Mladé Boleslavy podle zaběhlého scénáře.
52:30
V této fázi utkání a při rychlosti wifi, nestíháme zapisovat ani průběh utkání.
51:54
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
51:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Josef Pluhař (12:3).
48:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř bez asistence (11:3).
48:33
Jan Řehoř při samostatném nájezdu si vychutnal střídajícího gólmana Hlavu.
48:01
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:36
Timeout Florbal Ústí
46:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Kološ, asistoval Tomáš Novák (10:3).
46:36
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hlava družstva Florbal Ústí
46:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (9:3).
46:05
V rozmezí 20ti sekund střílí Bolka slepené dva góly. Po tlaku, který nyní vyvinula na Ústí, se není co divit.
45:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jan Natov (8:3).
45:40
A znovu se omlouváme za přenos z důvodu přetížení Wifi v teplické hale.
44:10
Bubny mladoboleslavských fanoušků zní teplickou arénou.
42:30
Zápas zatím probíhá v duchu Fair play. Dosud žádné vyloučení.
40:01
Na tento atraktivní zápas se podařilo vyprodat teplickou sportovní halu.
40:00
40:00
Po druhé třetině na střely 12:7 pro Bolku.
40:00
39:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Krbec (7:3).
39:29
V posledních vteřinách druhé třetiny po rozehrané standardce snižuje Kopecký.
38:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Radek Krajcigr (7:2).
38:42
Natov z levé strany po přihrávce prostřeluje Netopilíka.
38:35
A stále stejný obrázek, Bolka kombinuje v obranném pásmu Ústí.
37:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Tomáš Novák (6:2).
37:06
Bohužel, jinak skvělý Netopilík, nyní mu prošla střela mezi nohama.
37:00
Parádní střela Tomašíka k tyči, ale skvěle vyráží Netopilík.
36:33
A znovu Bolka na míčku.
36:15
Standardka Ústí končí střelou Kopeckého na hrudi Rytycha.
35:55
Koník dlouhým lobem z obraného pásma uvolnil útočníka, ale z uvolnění nic nebylo.
35:32
A znovu Natov, ale nad branku hostujícího gólmana.
35:08
Natov při rozehrávce ztratil míček, ale ihned si ho vybojoval zpět.
34:28
A Bolka znovu zamkla Ústí v jejich obranném pásmu.
33:31
Kombinace Curney x Chroust, parádně likviduje Netopilík
32:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Martin Fuchsig (5:2).
32:17
Jakub Kolstrunk po levé straně přečíslil obranu Bolky a tahanou střelou k levé tyči brankáře Rytycha snižuje.
31:20
Prvních sedm minut druhé třetiny se zdálo Ústí vyrovnaným soupeřem a vstřelili také svůj jediný gól. Ale poté zas iniciativu převzal favorit z Mladé Boleslavy.
30:40
A pravá strana teplické haly je v obsazení bouřících boleslavských fanoušků.
29:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Josef Pluhař (5:1).
29:18
A hned z protiútoku jde Bolka již do čtyřgólového náskoku.
29:10
Krbec úplně sám před Rytychem zazmatkoval a ani nevystřelil.
28:35
Nyní break Ústí v podání Štorka a Koníka, likviduje Rytych.
27:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Jelínek (4:1).
27:23
Po úniku Jelínka z levé strany Netopilík ještě vyráží k volnému Curneymu a ten se nemýlí.
26:58
Bolka stále drží míček.
26:40
Po obléhání ústecké obrany Pluhař prověřuje Netopilíka.
26:00
Už to není jako hra kočka s myši. Hra se přelévá nahoru a dolu.
24:50
Hra Ústí se od začátku třetiny rapidně zlepšila a vyústilo to v branku.
23:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Horák, asistoval David Stummer (3:1).
23:16
Ústí snižují dalekonosnou střelou Horáka k levé tyči Rytychovo branky.
23:00
Tepličtí pořadatelé utírají palubovku před brankářem Rytychem.
22:55
A znova zahrozilo Ústí střelou Štorka.
22:30
Střela Kühnela do připraveného Rytycha.
22:00
Natov z levé strany prověřil Netopilíka.
21:30
U míčku zase Bolka.
20:50
Buly vyhráli hosté z Ústí a nyní rozehrávají v obraném pásmu.
18:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Tomáš Chroust (3:0).