2:1
2:1
1:3
0:0
branky (asistence): 06:28 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 08:45 Josef Rýpar (Jakub Hubálek), 23:16 Jan Šebesta (Lukáš Hájek), 29:23 Adam Delong, 53:05 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), rozhodující nájezd Lukáš Hájek
branky (asistence): 06:42 Tomáš Chroust (Josef Pluhař), 28:02 Tadeáš Chroust (Jan Natov), 47:17 Petr Kološ (Radek Krajcigr), 51:25 Jiří Curney (Petr Kološ), 59:55 Jan Natov (Milan Tomašík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB 6:5pn
7. Josef Rýpar, 9. Josef Rýpar, 24. Jan Šebesta, 30. Adam Delong, 54. Lukáš Hájek, N Lukáš Hájek - 7. Tomáš Chroust, 29. Tadeáš Chroust, 48. Petr Kološ, 52. Jiří Curney, 60. Jan Natov; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 358; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Lukáš Bauer 9; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Lukáš Hájek a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Jiří Curney , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Lukáš Hrubý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Jan Natov , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Josef Rýpar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Milan Tomašík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Lukáš Hájek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Lukáš Hrubý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Jan Natov a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář k zápasu trenéra domácích pana Pavla Bruse: Nájezdy jsou loterie. Do obrany dnes z naší strany lepší výkon než v předešlých zápasech, ale troufám si tvrdit, že jsme měli do obrany smůlu. Na jeden zápas tam bylo až moc tečovaných střel. Příště budeme mít zase štěstí my. Dneska jsme ale přišli o bod. Je fajn vidět, že to co děláme na tréninku funguje a pomaličku se naše hra zvedá. Přejeme soupeři klidnou cestu domů.
65:00
Nejlepší hráč domácích: Josef Rýpar, hostů: Filip Zakonov
65:00
Komentář k zápasu trenéra hostů pana Jana Pazdery: Soupeř byl dnes produktivnější. My jsme se na každou branku hodně nadřeli. Mrzí mě lacině inkasovaný gól na 5:4, i když je pravda, že vyrovnávací branku jsme vstřelili se štěstím. Prodloužení bylo z obou dvou stran hodně přetaktizované, protože druhý bod ze vzájemného zápasu byl pro oba týmy velice důležitý. Nájezdy nakonec zvládly lépe Vítkovice.
60:01
Buly v prodloužení vyhrávají vítkovice a hned se ženou do útoku.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Vítkovice 5, Boleslav 8
60:00
59:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Milan Tomašík (5:5).
59:50
Hosté dostanou ještě možnost standardky z úrovně velkého brankoviště.
55:28
Střelu Jelínka z velké dálky Souček chytá.
53:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (5:4).
53:05
Krásná kombinace celé vítkovické pětky, kterou gólem zakončil Hájek.
51:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Kološ (4:4).
51:25
Kološ prostrčil na Curneyho, který střelou pod ruku vyrovnává.
50:21
Šebesta zaváhal a byl z toho brejk Boleslavi, který končí střelou Natova mimo.
47:29
Hájek ze vzduchu sklepl Šebestovi, který míří vedle.
47:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Kološ, asistoval Radek Krajcigr (4:3).
47:04
Firda na poslední chvíli vložil hůl do nahrávky na Nováka, který by zakončoval do prázdné brány,
44:45
Firda vyslal tvrdou střelu, Bauer však dobře viděl a tak chytá.
43:02
Tomašík střílí od mantinelu, střela míří opět nad.
41:10
Tomašík vystihl rozehrávku vítkovic a řítil se sám na Součka, ten však zasahovat nemusel, protože střela šla nad.
40:46
Bauer má plné ruce práce, ale zatím je bezchybný.
40:01
Buly tentokrát pro vítkovice a ty se hned staví do přesilovkových pozic.
40:00
40:00
Střely ve třetí třetině: Vítkovice 7, Boleslav 6
40:00
39:26
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
38:52
Hubálkova střela z rozehrávky na středu hřiště šla nad.
36:28
Hájek střílí z velké dálky, Bauer vyráží.
35:31
Bína střílí, Souček vyráží, Tomašíkova dorážka byla nad úrovní kolen a navíc byla vedle.
32:34
Pluhař se prosmýkl kolem obránce a jeho bekhendová střela jen těsně míjí bránu.
31:33
Vítkovice se ubránily boleslavské přesilovce a kontrolují míček.
29:33
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (4:2).
29:23
Delong přesprintoval všechny boleslavské a z boku překonává nádhernou střelou do protějšího růžku Bauera.
28:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jan Natov (3:2).
28:02
Tadeáš Chroust napodobil svého bratra a skóruje v přesilovce.
27:38
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:25
Boleslav nyní mohla těžit z rychlé práce podavačů míčků při rozehrávce z rohu, ale k jejich smůle se rozehrávalo až na hvizd rozhodčích.
25:10
Jelínek střelou od levého mantinelu Součka ohrozit nemohl, nicméně alespoň získal rozehrávku z rohu pro svůj tým.
24:25
Sova se nyní prezentoval pěknou střelou, kterou ale Bauer na poslední chvíli vyrazil mimo hřiště.
23:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (3:1).
22:16
Gálova tečovaná střela nedělala Bauerovi žádné problémy.
20:40
Natov pálil od mantinelu, Souček chytá.
20:01
Buly ve druhé třetině opět pro Boleslav.
20:00
Střela do tyčky hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB .
20:00
20:00
Střely v první třetině: Vítkovice 2, Boleslav 4
20:00
18:20
Tomáš Chroust vystřelil, jeho střelu však ztečoval bránící hráč a Souček s ní už neměl problém.
17:23
V brejku pálil z dobré pozice Hubálek, nastřelil však jen Rýpara.
13:26
Boleslavští minutu obléhali vítkovickou bránu, díky výborné obraně domácích se však nedostali ani ke střele.
12:00
Máme za sebou delší úsek bez výraznějších šancí na obou stranách.
08:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jakub Hubálek (2:1).
08:45
Hubálek zadovkou na Rýpara, který z dálky vypálil a Bauer se jen otočil za balonkem v síti.
06:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (1:1).
06:42
A Boleslav stejně bleskově vyrovnává zásluhou Tomáše Chrousta.
06:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (1:0).
06:28
Rýpar bleskově využívá přesilovku a posílá domácí do vedení.
06:19
Vyloučen hráč Filip Zakonov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
06:14
Tomašík posunul na středu na Zakonova, který střílí těsně vedle.
04:26
Po chybě boleslavské obrany se řítil Brauer na Bauera stíhán dvěma hráči, v tlaku střílí po zemi mimo.
03:39
Vilím hledal crossovou nahrávkou Brauera, který však měl střelu přes ruku a nedokázal zakončit.
02:35
Domácí nikam nespěchají a kombinují na své polovině.
00:37
Tomašíkova rychlá střela z rozehrávky, Souček vyráží helmou.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrála Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Jan Jelínek, Tadeáš Chroust, Jiří Curney, Milan Tomašík
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda