6:1
3:1
6:1
- : -
branky (asistence): 05:25 Katarína Klapitová (Natálie Martináková), 09:40 Romana Žurková, 09:51 Zuzana Halfarová (Michaela Šponiarová), 12:29 Michaela Šponiarová (Ivana Šupáková), 18:15 Zuzana Halfarová (Ivana Šupáková), 19:53 Alžbeta Ďuríková (Veronika Enenkelová), 37:05 Zuzana Halfarová (Ivana Šupáková), 38:25 Michaela Šponiarová (Markéta Kolářová), 39:46 Justyna Krzywak (Ivana Šupáková), 41:43 Barbora Husková (Kamila Paloncyová), 45:48 Alžbeta Ďuríková (Katarína Klapitová), 53:22 Veronika Enenkelová (Katarína Klapitová), 53:43 Alžbeta Ďuríková (Michaela Šponiarová), 56:17 Zuzana Halfarová (Klára Kociánová), 56:49 Veronika Enenkelová (Michaela Šponiarová)
branky (asistence): 03:54 Markéta Kosová (Lucie Kloutvorová), 36:36 Gabriela Žůrková (Karolína Strejcovská), 52:16 Gabriela Žůrková (Markéta Kosová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín 15:3
6. Katarína Klapitová, 10. Romana Žurková, 10. Zuzana Halfarová, 13. Michaela Šponiarová, 19. Zuzana Halfarová, 20. Alžbeta Ďuríková, 38. Zuzana Halfarová, 39. Michaela Šponiarová, 40. Justyna Krzywak, 42. Barbora Husková, 46. Alžbeta Ďuríková, 54. Veronika Enenkelová, 54. Alžbeta Ďuríková, 57. Zuzana Halfarová, 57. Veronika Enenkelová - 4. Markéta Kosová, 37. Gabriela Žůrková, 53. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 8 - Adéla Kociánová 12, Veronika Samková 36; po třetinách: 6:1, 3:1, 6:1;
60:00
Komentář k zápasu trenéra hostů Petra Čiháčka: Další ze série naučných zápasů. Myslím si, že vydržet po celou dobu zápasu soupeřovo tempo, je pro každý tým velmi vyčerpávající výkon. Díky dobře postavené konstrukci branky není výsledek ještě horší. Soupeři gratulujeme a přejeme šťastnou jízdu základní částí.
60:00
Nejlepší hráčka utkání domácích: Michaela Šponiarová Nejlepší hráčka utkání hostů: Veronika Samková
60:00
Komentář k zápasu trenéra domácích Richarda Urbana: Zápas byl od začátku v naší režii. Ve 2. třetině jsme měli spoustu šancí, které jsme nevyužili a jakoby na nás padla deka. Třetí třetina byla opět výborná, hlavně za podpory trenérů Dudeška a mě. Soupeři přeju šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: Vítkovice 22, Jičín 5 Střely celkem: Vítkovice 63, Jičín 11
60:00
59:59
ještě jedno přerušení hry
58:59
tlak domácích nekončí ani v závěru utkání
56:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Michaela Šponiarová (15:3).
56:49
Enenkelová se prosazuje na brankovišti a přidává další branku
56:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Klára Kociánová (14:3).
56:17
další branku přidala Halfarová po krásné přihrávce Kociánové
56:00
domácí kontrolují hru a tlačí se do další šance
53:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Michaela Šponiarová (13:3).
53:43
domácí skórují hned dvakrát v krátkém časovém rozmezí, nejprve se trefila Enenkelová a krátce po ní zkompletovala hattrick Ďuríková
53:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Katarína Klapitová (12:3).
52:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Markéta Kosová (11:3).
52:16
hosté využívají přesilovku hned první střelou, prosazuje se Žůrková
52:14
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
45:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Katarína Klapitová (11:2).
45:48
Klapitová přihrála míček Ďuríkové a ta prostřelila vše, co jí stálo v cestě, 11:2 pro domácí
45:02
další výborný zákrok brankářky hostů proti střele Paloncyové
43:30
domácí chtějí přidat další branky, tlak domácích sílí
41:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Kamila Paloncyová (10:2).
40:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 22, Jičín 5 Střely celkem: Vítkovice 63, Jičín 11
40:00
39:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Ivana Šupáková (9:2).
39:46
Prosazuje se také Justyna Krzywak po další výborné přihrávce Šupákové
38:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Markéta Kolářová (8:2).
38:25
další závar před brankou hostů končí brankou, prosazuje se Šponiarová po přihrávce Kolářové
37:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Ivana Šupáková (7:2).
37:05
Halfarová se prosazuje potřetí v zápase, tentokrát využila ideální přihrávky Šupákové
36:36
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Karolína Strejcovská (6:2).
36:36
střelou z otočky od mantinelu překvapila brankářku domácích hostující Žůrková a snižuje na 6:2
35:50
v obrovské šanci se z ničeho nic ocitla Halfarová, proti brankářce hostů se ale neprosadila
29:52
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
29:52
vyloučena hráčka hostů Svobodová za sekání, domácí hrají přesilovku
27:55
Kloutvorová z týmu hostů se ocitla v obrovské šanci, samostatný únik však zlikvidovala brankářka domácích
19:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Veronika Enenkelová (6:1).
12:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Ivana Šupáková (4:1).
12:29
Šupákovové hosté vysekli míček, Šponiarová se ale následně trefuje přesně, další branka pro domácí
12:00
Enenkelová trefuje tyč
11:12
domácí stále útočí, hosté se dále jen brání
09:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Michaela Šponiarová (3:1).
09:51
prosazuje se Halfarová po přihrávce Šponiarové
09:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Romana Žurková bez asistence (2:1).
09:40
další pokus končí brankou, pokus Žurkové končí v síti
08:56
ve velké šanci se ocitla domácí Šponiarová, její pokus ale brankářka hostů zneškodnila