1:0
0:2
2:4
- : -
branky (asistence): 15:44 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 44:59 Erik Šochman (Hynek Plášek), 48:14 Erik Šochman
branky (asistence): 23:43 Dominik Chvastek, 32:35 Roman Oborák (Marek Šmída), 47:51 Roman Oborák (David Friedel), 53:15 Dominik Chvastek (Roman Oborák), 58:12 Martin Janík (Martin Szweda), 59:30 Roman Oborák (Marcel Jakubec)

Florbal PEGRES Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice 3:6
16. Marián Kloza, 45. Erik Šochman, 49. Erik Šochman - 24. Dominik Chvastek, 33. Roman Oborák, 48. Roman Oborák, 54. Dominik Chvastek, 59. Martin Janík, 60. Roman Oborák; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 178; zásahy brankářů: Jan Piško 12, Pavel Kotula 1 - Martin Janík 22; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů: Klasický zápas po šichtě, to znamená 1. třetina vyrovnaná, ale bez tempa. 2. třetina už byla lepší z obou stran. O výsledku tak rozhodla až 3. třetina, i když si myslím, že jsme měli více síly a tudíž jsme zašlouženě zvítězili. Blahopřeji klukům k vítězství v 1. soutěži. Děkuji soupeři.
60:00
Komentář treněra domácích: Jak řekl hostující trenér, 1. třetina byla o ničem. Od 2. třetiny se hrál florbal, myslím si, že jsme měli trošku více ze hry. Rozhodla opravdu 3. třetina, kde jsme udělali spoustu individuálních chyb. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00
59:30
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marcel Jakubec (3:6).
59:21
Havířov odvolal brankáře.
59:07
Timeout Florbal PEGRES Havířov
58:43
Při hře 4 na 4 je více na míčku Havířov.
58:12
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Martin Janík, asistoval Martin Szweda (3:5).
57:39
Vyloučen hráč Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za zdržování hry.
57:39
Vyloučen hráč Martin Varta družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:15
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Roman Oborák (3:4).
53:11
Petrovice drží Havířov na jejich půlce a nyní mají rozehrávku z rohu.
51:50
Oborák přestřeluje bránu.
49:50
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kotula družstva Florbal PEGRES Havířov
49:50
Janík nahazuje míček na svého útočníka, který běží sám na Piška a při skoku zakopne o hlavu Piška, který je nyní ošetřován.
49:02
Holeš míjí bránu o pár centimetrů.
48:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman bez asistence (3:3).
48:12
Rychlý obrat skóre je způsoben gólem Šochmana.
47:51
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval David Friedel (2:3).
46:46
Piško chytá Hurajtovu střelu.
44:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Hynek Plášek (2:2).
44:58
K Šochmanovi se dostává míček odražen od zdi soupeře a příklepem střílí gól.
43:28
Rychlá akce Havířova postrádala zakončení a míčku se ujímá Chwastek, který běží dopředu.
43:18
Havířov je pod tlakem Petrovic, které nemůžou najít vhodnou příležitost vystřelit.
41:21
Havířov se pohybuje okolo branky hostů, ale nic nevymysleli.
40:32
Útočná akce Petrovic byla vychytána Piškem.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Z.F.K. AQM Petrovice.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: D: 10 H: 8
40:00
38:14
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:13
Junior Matloch ukazuje svou bojovnost, která je podle rozhodčích nevhodná a je znova vyloučen.
37:26
Kolem havířovské branky proběhla akce Petrovic, která byla zakončena střelou vedle.
36:20
Havířov drží Petrovice na jejich půlce a čekají na vhodnou šanci.
33:29
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
32:35
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marek Šmída (1:2).
32:33
Po rychlé rozehrávce střílí Oborák pod ruku Piška.
32:30
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
32:00
Vlach vyjíždí oblouk přes střed, ale jeho střela je blokována hráčem z Petrovic.
30:21
Skákající přihrávka Matlochovi způsobila problémy a Petrovice tak berou míček a ohrožují bránu. Naštěstí beze změny skóre.
29:21
Kožušník střílí břevno.
27:57
Ve 2. třetině je na míčku převážně Havířov.
25:56
Janík hází dlouhý míček na na Chvastka, který ale dřive bere Piško.
24:25
Janík chytá míček, který se přes něho pokusil přehodit Holeš.
23:43
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (1:1).
23:21
Kučera zabraňuje nahrávce a utíká podél mantinelu dopředu a svou střelu zakončuje do výzbroje Janíka.
22:09
Šmída nahazuje míček přes celé hřiště na Davida, který míček v letu trefuje do Piška.
20:46
Havířov do 2. třetiny vkročil dobrou nohou a zatím se hraje pouze na půlce Petrovic.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává Florbal PEGRES Havířov.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: D: 8 H: 4
20:00
19:43
Poslední minuta se odehrála na domácí půlce.
18:01
Havířov i v oslabení ukazuje, že si umí pohlídat míček a nedává Petrovicím šanci v klidu rozehrát.
17:22
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
15:44
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (1:0).
15:43
Mžyk na sebe přilákal pozornost a volný Kloza obdržel přihrávku od Mžyka a zakončuje přesnou střelou přímo do brány.
14:12
Petrovicím se podařilo ulovit několik míčků z chyb Havířova, ale chybělo jim zakončení.
13:07
Kožušník přihrává přesný cross na Šochmana, který střílí z první k pravé tyčce, kde skáče i Janík.
11:33
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za vražení zády.
11:31
Kloza běží sám na bránu, ale je zfaulován Kopelcem.
09:45
Bezděčík si kryje míček podél mantinelu a z otočky střílí příklepem mimo bránu.
08:01
Mžyk vybíhá proti přihrávce Lázóka a střílí bohužel jeho střela postrádala přesnost.
06:04
Holeš proklouzává přes Friedela a pokouší se o střelu tahem, která je vychytána Janíkem.
04:47
Kloza nahazuje míček přes Janíka na Peřku Kamila, který ale míček promáchl.
03:23
Havířov své oslabení odehrál bez jakéhokoliv problému a nepustil Petrovice k žádné šanci.
02:03
Mžyk bere nahrávku Petrovic a běží na Janíka, který svou nohou odkopává Mžykovi míček.
00:47
Vyloučen hráč Lukáš Pěgřímek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marcel Lázók, Martin Szweda, Marek Šmída, Dominik Chvastek, Roman Oborák
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza