1:2
1:1
1:0
0:1
branky (asistence): 05:03 Marián Kloza (Kamil Peřka), 38:10 Erik Šochman (Jiří Krečmer), 59:07 Pavel Kožušník (Martin Varta)
branky (asistence): 17:17 Jakub Pecha, 19:34 Martin Skřivánek (Petr Hartman), 36:29 Petr Hartman (Jan Kapucián), 64:03 Pavel Hájek (Štěpán Raiter)

Florbal PEGRES Havířov - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4p
6. Marián Kloza, 39. Erik Šochman, 60. Pavel Kožušník - 18. Jakub Pecha, 20. Martin Skřivánek, 37. Petr Hartman, 65. Pavel Hájek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Pavel Kotula 21 - Martin Dejmal 20; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: Myslím si, že to byl moc vyrovnaný zápas, kde každý tým měl možnost po základní části vyhrát. Dnes to byl hlavně zápas brankářů. Škoda, že nám to v prodloužení nevyšlo, děkujeme soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
65:00
Komentář trenéra hostů Purkrábka Miroslava: Z naší strany nejistý zápas. Ve kterém jsme bohužel nebyli lepším týmem. Jsme rádi za 2 body, Soupeřům, divákům i rozhodčím děkuji za zápas.
64:03
64:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Pavel Hájek, asistoval Štěpán Raiter (3:4).
62:40
Akrobatický zákrok Kotuly zachránil Havířov před ztrátou 1 bodu.
61:02
Krečmer příklepem do obránce Vinohradů.
60:01
Začalo nám prodloužení, kde se hraje 3 na 3 a Havířov po vyhraném vhazování odvolává brankáře a hrajou powerplay.
60:00
60:00
Střely 3. třetiny: D: 7 a H: 4
60:00
59:07
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Martin Varta (3:3).
58:30
Varta vyhrává souboj a získává míček na polovině hostů.
57:00
Dejmala svou hrudí blokuje střelu Kožušníka.
56:13
Kučera střílí tahem, bohužel příliš nad bránu.
55:01
Havířov hru 4 na 5 hraje výborně.
53:46
Vyloučen hráč Martin Varta družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:21
Mžyk při jakémkoliv styku s míčem je ihned zfaulován.
51:59
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
51:56
Mžyk vybojovává míček a běží na bránu, kde je vytlačen pryč, kde také vyhrává osobní souboj.
51:10
Vinohrady mají Havířov chycený na jejich půlce a většina hry se odehrává tam.
48:23
Mžyk přestřeluje prázdnou bránu.
47:22
Pláškova přihrávka na střed, kde stál Kozlík, byla překažena obráncem z Vinohradů.
45:03
Prudkou střelu Kučery blokuje noha Hertmana, které se naštěstí nic nestalo.
43:53
Dlouhý výhoz Dejmala skončil u Havířova.
41:31
Kožušník se pokusil o střelu z velmi ostrého úhlu, která skončila v boční síti brány.
40:39
Po vyhraném vhazování se Havířov dostává na půlku soupeře.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: D: 4 a H: 6
40:00
39:47
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:21
Mžykovi byla několikrát po sobě zblokována jeho střela.
38:10
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Jiří Krečmer (2:3).
38:10
Šochmanova střela je odražena od hráče hostů a připisuje gól Havířovu.
36:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jan Kapucián (1:3).
36:29
Hartman si nabíhá pro příhru a střílí gól.
35:32
Havířov ve hře 4 na 5 drží míček prvních 30 sekund.
34:39
Vyloučen hráč Martin Varta družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
33:12
Rychetník nahrává na Jelínka, kterého bez problému vychytává Kotula.
31:21
Kolem brány Havířova proběhl dlouhý boj.
30:32
Varta vyráží nahrávku, která by mohla ovlivnit skóre.
29:03
Ke Klozovi se dostává míček před bránou hostů, ale ihned mu ujíždí z lopaty.
26:47
Vinohradská akce 3 na 1 byla překažena obráncem Kučerou.
25:53
Mlaďoch Fiedor si obehrává Mácu a běží dopředu podél mantinelu.
24:29
Havířov napadá Vinohrady a snaží se jim jejich rozehrávku znepříjemnit.
22:55
Vinohrady se tlačí do brány Havířova jak jen to jde.
21:40
Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým TJ Sokol Královské Vinohrady, který je ihned pod tlakem Havířova a ztrácí míček.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: D: 10 H: 13
20:00
19:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (1:2).
17:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha z trestného střílení (1:1).
17:02
Vinohrady poslední minuty 1. třetiny hrají lépe jak Havířov, jelikož jsou stále na domácí polovině a nedávají Havířovu žádnou šanci se dostat k míči.
14:11
Ošťadal dává zádovku na Bezděčíka, který střílí tahem mimo bránu.
12:21
Kombinace Klozy a Mžyka končí v rukách Dejmala.
10:43
Kotula vychytal Hartmana 1 na 1 .
08:52
Mžyk se pokusil o slepou nahrávku na Klozu, která nebyla přesná.
07:53
Plášek střílí z půlky vedle brány.
06:23
Beneš se pokouší nahrát na Ošťadala, ale nahrávka se dostává Pechovi, který střílí do Kotuly.
05:03
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Kamil Peřka (1:0).
05:02
Krásná akce 2 na 1 mění skóre ve prospěch domácích.
04:23
Dejmar nastavuje nohu na střelu Varty.
03:21
Plášek se pokouší protlačit míček kolem mantinelu, ale neúspěšně.
02:03
Havířov uzavřel Vinohrady na jejich půlce a čekají na vhodnou příležitost.
01:21
Vinohrady měly akci 3 na 2, ale Havířov se s tím dokázal vypořádat bez problému.
00:31
Pecha nahrává crossem na Mácu, který střílí na Kotulu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým TJ Sokol Královské Vinohrady.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Lukáš Lanc, Vojtěch Máca, Jan Hanák, Petr Blažej
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Pavel Kožušník, Erik Šochman, Jakub Holeš, Martin Varta, Jiří Krečmer