1:0
2:1
2:1
- : -
branky (asistence): 07:51 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 31:35 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 36:25 Petr Skácel (Michal Kozelský), 44:19 Igor Macháček (Petr Řezáč), 55:18 Patrik Posselt (Petr Skácel)
branky (asistence): 29:20 Ondřej Rychetník (Ondřej Stuchlík), 52:55 Jakub Pecha (Jan Kapucián)

TJ Slovan Havířov - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2
8. Tomáš Daniš, 32. Tomáš Daniš, 37. Petr Skácel, 45. Igor Macháček, 56. Patrik Posselt - 30. Ondřej Rychetník, 53. Jakub Pecha; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 27 - Filip Černý 23; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Miroslava Purkrábka: Soupeře jsme podcenili a ztratili první třetinu. Bez gólů se zápas vyhrát nedá. Za víkend 2 body a krásný výlet do Havířova. Soupeřům, divákům i rozhodčím děkujeme.
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Vinohrady. 8:15
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Jsme rádi za první tři body. Změnili jsme obranu, podpořil nás výborný gólman Gurkovský. Místy jsme si připadali jako na kolotoči, kdyby soupeř zakončoval své stoprocentní šance přímo, místo přihrávky, měli bychom to daleko složitější. Vytvořili jsme si proti jednomu z nejlepších týmů ligy dost šancí, s čímž jsme spokojeni. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
55:19
Slovan proměnil svou přesilovou hru 5 na 3 .
55:18
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Petr Skácel (5:2).
54:55
Vinohrady se neudrželi a podruhé v krátké chvíli faulovaly.
54:54
Vyloučen hráč Štěpán Raiter družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:12
Slovan má druhou přesilovou hru.
54:11
Vyloučen hráč Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
53:41
Vinohrady se dostaly do tempa a tlačí na Slovan.
52:56
Kapucián jen lehce nahodil před branku, kde Pecha snižuje stav.
52:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jan Kapucián (4:2).
51:29
Zapadáček, který gurkovský nemohl vidět vypíchl v poslední setině.
49:41
Gurkovský teď naprosto zneškodnil Hanáka.
48:15
Labuz si vyjel z rohu a pokusil se vystřelit. Střela těsně minula levou tyč.
47:46
Slovan střídá před rozehrávkou.
46:45
Promarněná šance Vinohrad.
45:54
Lanc vystřelil z poloviny, ale jeho střela končí vysoko nad.
44:20
Macháček se pokusil z poloviny vstřelit na branku. Střela letěla po zemi a těsně před Černým míček poskočil. Macháček si zapisuje gól.
44:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Igor Macháček, asistoval Petr Řezáč (4:1).
43:34
Střelu ze středu Gukovský stačil vyrazit na tyč.
42:15
Skácel zamezil střele od Jelínka.
41:30
Skácel stojí za brankou a čeká až se mu někdo nabídne.
39:45
Dnešní utkání sleduje zde v hale 85 diváků. Děkujeme!!!
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:12
Další rozehrávka Slovanu z předbrankového prostoru nekončí úspěchem. Daniš míjí branku.
36:26
Vinohrady hrály 5 vteřin v plném počtu, kdy Petr Skácel zpoza branky navyšuje stav.
36:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Michal Kozelský (3:1).
35:51
Ještě necelých 30 vteřin do konce přesilovky. Slovan se zatím nedostal do větší šance.
34:20
Vyloučen hráč Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
34:19
Bonczek byl faulován a Slovan si zahraje první přesilovou hru tohoto utkání.
34:03
Trunkát zabránil střele Vinohrad.
33:35
Rozhodčí si zavolali kapitány na konzultaci.
32:05
Gregor na Chládka, který mohl dát branku. Bohužel byl ve špatném úhlu.
31:36
Rozehrávka se vydařila a duo Daniš Skácel navyšují stav.
31:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (2:1).
31:32
Slovan má rozehrávku na hraně velkého brankoviště.
29:21
Nesmyslně odpískaný faul zapříčinil vyrovnání skóre pouhé 4 vteřiny před koncem trestu.
29:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Rychetník, asistoval Ondřej Stuchlík (1:1).
28:20
To co před chvílí rozhodčí uznali jako ruku na straně Slovanu, nyní neuznali na straně Vinohrad.
27:25
Další nesmyslně odpískaný proti Slovanu. Slovan si zahraje své druhé oslabení.
27:24
Vyloučen hráč Patrik Bonczek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
26:51
Gurkovský byl při poslední střele seknut do ruky. Naštěstí je v pořádku a hraje se dál.
26:18
Kapucián mohl vystřelit z rozehrávky. Jeho střela letěla do rohu hřiště.
24:00
Posselt si povodil celý Vinohradský tým a ukrátil Slovanu oslabení.
23:05
Slovanu se nelíbí posledních pár odpískaných faulů.
22:32
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra rukou.
21:10
Samovolný únik Pechy končí neúspěchem.
20:40
První střela Vinohrad končí vysoko nad brankou.
20:01
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Vinohrady. 8:8
20:00
19:50
Slovan se nikam nežene a třetinu dohrává v klidu.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:59
Gregor v šanci. Černý nohou vyráží.
16:45
Záň na Šnebergera. Rychlou nahrávku z rohu nedokázal Záň dostat za Gurkovského záda.
16:21
Ondračka zabránil střele na Gurkovského.
16:05
Vinohrady mají rozehrávku v rohu Slovanu.
14:50
Trunkát krosem na Kročka, bohužel bez překročení brankové čáry.
13:05
Gregor na Posselta, Posselt na Skácela. Tyto dvě rychlé nahrávky a střela do protipohybu bohužel neskončily brankou.
12:30
Slovan se dostal do další šance, kdy Bonczek šel sám po mantinelu. Jeho střelu vychytal Černý Ramenem.
11:55
Hartman dostal nahrávku z rozehrávky a mohl vystřelit. Jeho střelu zneškodňuje Gurkovský nohou.
11:10
Mrózek dostal nahrávku od Gregora, ale míček tak skákal, že nedokázal zakončit.
10:30
Vinohrady si hezky nahrávají, ale na větší akci si ještě musíme počkat.
09:00
Kroček mohl navýšit skóre, Černý připraven.
08:05
Slovan po vstřelené brance nasadil vysoké tempo.
07:51
07:00
Hartman na Skřivánka, který mohl střílet do prázdné. Obrana Slovanu připravena a tuto šancí hatí.
06:22
Bonczek lehce fauloval na mantinelu. Oba týmy střídají.
05:40
Na Gurkovského letěla nepříjemná střela. Míček naštěstí zachytil.
04:45
Gregor chtěl nahrát na Skácela, ale bohužel míček získali Vinohrady.
03:50
Na míčku Vinohrady. Slovan čeká na chybu.
02:40
Bonczek dostal dobrou nahrávku a mohl vypálit. Černý měl co dělat, aby míček chytil.
02:01
Gregor si vyjel od mantinelu a pokusil se vypálit. Střela bohužel zablokována.
00:01
Úvodní buly vyhrál Slovan a začíná rozvíjet první akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Marian Jelínek, Jan Kapucián, Jakub Záň, Vojtěch Máca, Petr Blažej
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Petr Řezáč, Igor Macháček, Jiří Kroček, Michal Trunkát, Michal Kozelský
00:00
Vítáme Vás u dnešního 13. 1. ligy, mezi Domácím TJ Slovan Havířov a hostujícím TJ Sokol Královské Vinohrady.