2:1
0:2
0:4
- : -
branky (asistence): 09:11 Ondřej Pakosta (Jan Kolena), 10:48 Ondřej Pakosta (David Čížek)
branky (asistence): 05:54 Matěj Vaculčiak (David Štechmüller), 33:03 Jan Louvar (Dušan Přívara), 34:17 Tomáš Richtr (Lukáš Sedláček), 43:56 Ondřej Richtr, 47:59 David Štechmüller (Ondřej Richtr), 48:27 Jan Louvar (Dušan Přívara), 59:00 Lukáš Sedláček (Tomáš Richtr)

FbK TJ Svitavy - Kanonýři Kladno 2:7
10. Ondřej Pakosta, 11. Ondřej Pakosta - 6. Matěj Vaculčiak, 34. Jan Louvar, 35. Tomáš Richtr, 44. Ondřej Richtr, 48. David Štechmüller, 49. Jan Louvar, 60. Lukáš Sedláček; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 287; zásahy brankářů: Filip Létal 18 - Michal Šárka 23; po třetinách: 2:1, 0:2, 0:4;
60:00
Střely celkem: Svitavy 25 Kladno: 24
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Cmírala: První body z venku na horké půdě svitavské haly. Soupeři děkujeme za krásné utkáni v duchu fair play a přejeme hodně zdaru do dalsich zápasů. Těsime se na dalsi zapas s nimi. Po celou dobu utkání se nám dařilo plnit to, co jsme si řekli, avšak k ideálu to má ještě daleko.
60:00
Komentář trenéra domácích, Romana Šudáka:Začátek zápasu nám vyšel podle představ, od půlky zápasu jsme ztráceli na hře, soupeř nás začal přehrávat, třetí třetina byla utrápená, síly na obrat jsme neměli.
60:00
59:52
Vyloučen hráč Jan Cvrček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Sedláček, asistoval Tomáš Richtr (2:7).
59:00
Kladenské vítězství zřejmě stvrzuje gól do prázdné branky.
57:24
Další Brýdlova střela, která ale trefuje kladenského obránce.
56:33
Svitavy začínají stupňovat tlak, zatím stále bez výsledku.
56:08
Kolenova ostrá střela mířila mimo.
55:25
Šikovná střela Brýdla a následná teč Sauera, míček se ale odrazil mimo kladenskou branku.
54:46
Do konce utkání zbývá pět minut, nic zatím nenasvědčuje tomu, že by domácí začali stahovat skóre.
52:11
Timeout FbK TJ Svitavy
50:43
Kladno se dostalo do další šance, tentokrát byl domácí gólman připraven.
48:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (2:6).
48:27
Další gól končí ve svitavské brance, domácí se dostávají do stále složitější situace.
47:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Štechmüller, asistoval Ondřej Richtr (2:5).
47:59
Další branka ve svitavské síti a Kladno odskakuje domácím o tři branky. Do konce utkání zbývá 12 minut.
46:48
Před kladenskou brankou čekal nachystaný Kolena, přihrávka k němu ale neprošla a Kladno se dostalo do protiútoku.
46:31
Další svitavská střela, tentokrál ale mířila lehce nad branku.
45:59
Svitavy rozehrávaly z rohu, jejich střela ale opět zblokována.
45:25
Pakosta to zkoušel, jeho střelu ale zblokovala kladenská obrana.
43:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Richtr bez asistence (2:4).
43:56
Svitavský obránce ztratil míček v prostoru před brankou, čehož Richtr hned využívá a Kladno odskakuje domácím na rozdíl dvou branek.
43:04
Šance u svitavské branky, střela ale mířila mimo.
36:52
Opět téměř stejný scénař, nahrávka před bránou a střela na odkrytou branku, tentokrát na poslední chvíli zasáhl svitavský obránce.
35:05
A nechybělo málo a mohlo to být ještě o branku více, na poslední chvíli ale kladenský útočník minul prázdnou branku.
34:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Lukáš Sedláček (2:3).
34:17
A netrvalo dlouho a Kladno obrací vývoj utkání! Po skvělé souhře se Richtr trefil do odkryté branky.
33:33
Toto utkání sleduje 287 diváků. FbK TJ Svitavy děkuje všem za podporu.
33:03
33:03
A je vyrovnáno, Louvar zavěšuje do svitavské branky a dotahuje domácí.
31:50
Dalěí nevyužitá přesilovka v tomto utkání, moc gólových šancí se zatím divákům nedostává.
31:21
Kladno hraje v plném počtu.
29:21
Vyloučen hráč Matěj Vaculčiak družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
29:21
A máme tu další vyloučení, tentokrát pro Kladno za nesportovní chování. Domácí celek hraje přesilovou hru.
27:47
Do velké příležitosti se dostal svitavský útočník Karlík, trefil ale pouze kladenského golmana.
27:08
Svitavy hrají v plném počtu.
26:38
Domácím se zatím daří bránit, Kladnu se nedaří se prosadit.
25:08
Vyloučen hráč Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
25:08
Kladno má opět velkou příležitost srovnat, na trestnou lavici je posazen Pakosta.
24:57
Svitavám se teď podařilo zatlačit Kladno na jeho polovinu, golovou příležitost to ale nepřineslo.
23:57
Hraje se velmi opatrně, ani jeden tým zatím neměl výraznou šanci.
22:48
Kladno hraje v plném počtu, Svitavy přesilovku nevyužily.
22:18
Svitavám se zatím nepodařilo vytvořit si souvislejší tlak na soupeře.
20:48
Vyloučen hráč Jan Cvrček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
18:27
Sauer se snažil dorážet z nepřehledné situace před brankou, za brankovou čáru ale míček neprošel.
15:30
Kolena se dostal do velké šance, kladenský brankář byl ale připraven.
15:25
Karlík zkoušel vystřelit, mířil ale nad kladenskou branku.
15:10
15:04
Tentokrát se střela dostala až k Létalovi, ten chytá,
14:18
Kladenský útočník Přívara zkusil vystřelit, střelu svitavská obrana zblokovala.
13:40
Svitavám se zatím úspěšně daří bránit, Kladno se zatím nedostalo do střelecké příležitosti.
13:10
Vyloučen hráč Ondřej Kunt družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:10
Kladno hraje první přesilovou hru v dnešním utkání, dostává tak velkou šanci na srovnání skóre.
10:48
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval David Čížek (2:1).
10:48
A další svitavský gól a opět Pakosta! Svitavy se dostávají do vedení.
09:11
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Jan Kolena (1:1).
09:11
A je vyrovnáno! Pakosta střílí z basketbalové trojky a nekompromisně trefuje branku.
08:27
Další velká šance Kladna, ale Létal chytá.
05:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vaculčiak, asistoval David Štechmüller (0:1).
05:54
Kladno se dostává do vedení, z bekendové dorážky před svitavskou brankou se prosazuje Vačulčiak.
04:55
Svitavám se zatím přesilovka nedaří, aktivnější je Kladno, které se dostalo do několika šancí.
03:34
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:34
Svitavy mají příležitost lepšího vstupu do zápasu, Bednář si jde odsedět dvouminutový trest.
01:55
Úvod utkání je zatím z obou stran opatrný, ačkoliv Kladno se stihlo dostat do šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Antonín Pertlík, Vít Bednář, Václav Linhart, Tomáš Richtr, Lukáš Sedláček
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Létal; hráči v poli: David Čížek, Tomáš Zach, Ivan Šivák, Jan Kolena, Ondřej Pakosta
00:00
Dobrý podvečer ze svitavské haly Na Střelnici, kde se dnes střetnou celky FbK Svitavy proti Kanonýrům z Kladna. Svitavsým se v této sezóně zatím moc nedaří, mají již sedmi zápasovou sérii proher. V minulém kole se utkali se Startem 98, kde prohráli 4:7, Kladno v minulém zápase prohrálo na domácí půdě s výsledkem 5:6p proti Black Angels.