2:4
5:6
5:2
0:0
branky (asistence): 05:01 Jaromír Lisa (Martin Blažek), 19:03 Lukáš Zrzavý, 21:58 Jaromír Lisa (Martin Blažek), 30:28 Jaromír Lisa (Luděk Charouzek), 31:35 Lukáš Zrzavý (Martin Blažek), 39:45 Ladislav Běhounek (Jan Knězů), 39:55 Petr Poduška (Milan Hendrych), 41:44 Jaromír Lisa (Martin Blažek), 45:25 Lukáš Zrzavý (Martin Blažek), 46:14 Jaromír Lisa (Lukáš Zrzavý), 59:19 Martin Blažek (Petr Poduška), 59:32 Jaromír Lisa (Petr Poduška)
branky (asistence): 02:30 Jakub Renčín (Matěj Boček), 04:33 Jakub Renčín (Matěj Boček), 10:52 Jan Hněvkovský (Dan Moravec), 12:58 Dan Moravec (Jan Pícha), 22:20 Jakub Boček (Jakub Renčín), 25:28 Jakub Boček (Matěj Boček), 25:47 Lukáš Nekola (Dan Moravec), 27:38 Jakub Renčín (Jakub Boček), 35:47 Jan Bauman (Jakub Nachtmann), 37:17 Jan Hněvkovský (Jan Bauman), 43:24 Jan Pícha (Lukáš Nekola), 45:31 Jan Hněvkovský (Ondřej Sluka), rozhodující nájezd Jakub Renčín

Spartak Pelhřimov - BLACK ANGELS 12:13pn
6. Jaromír Lisa, 20. Lukáš Zrzavý, 22. Jaromír Lisa, 31. Jaromír Lisa, 32. Lukáš Zrzavý, 40. Ladislav Běhounek, 40. Petr Poduška, 42. Jaromír Lisa, 46. Lukáš Zrzavý, 47. Jaromír Lisa, 60. Martin Blažek, 60. Jaromír Lisa - 3. Jakub Renčín, 5. Jakub Renčín, 11. Jan Hněvkovský, 13. Dan Moravec, 23. Jakub Boček, 26. Jakub Boček, 26. Lukáš Nekola, 28. Jakub Renčín, 36. Jan Bauman, 38. Jan Hněvkovský, 44. Jan Pícha, 46. Jan Hněvkovský, Jakub Renčín; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:8; využití: 4:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 2, Jakub Kuchař 10 - Jakub Kaněra 17, Ondřej Matiášek 11; po třetinách: 2:4, 5:6, 5:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Boček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Lukáš Zrzavý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jan Hněvkovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč Luděk Charouzek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Renčín a vstřelil rozhodující gól (12:13).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
2. část: V prodloužení jsme měli paradoxně jsme měli více šancí my a vítězný gól jsme nedali a nájezdy byla loterie, šťastnější pro hosty. Děkujeme divákům a všem aktérům za parádní a divácky atraktivní zápas.
65:00
Vyjádření vedoucího družstva hostí Petra Pajera: Pro nás nepochopitelné utkání, kdy jsme měli 3x soupeře zlomeného, ale vlastními chybami jsme vždy domácí vrátili do hry. Bohužel tomu přispělo, že jsme vždy soupeři umožnili návrat do hry těsně před pauzou. Nájezdy jsou sice loterie, ale byli jsme v nich lepší.
65:00
Vyjádření vedoucího domácích Knězů: 1. část: První polovina zápasu z naší strany byla velmi špatná. Bez pohybu a bojovnosti se spoustou individuálních chyb. Od stavu 5:10 jsme vše hodili za hlavu a hnali se za zkorigováním. Na konec jsme půl minuty před koncem jsme vyrovnali na 12:12.
65:00
64:59
Poduška, kapitán jak se patří. Celé prodloužení nevystřídal a žene svoje mužstvo na nájezdy
64:27
Teď je to nahoru dolu. Oba gólmani se předvedli a stále pokračujeme. Kdo bude mít 2 body?
63:50
Zrzavý sám na brankaře a nedal!
63:42
Hosté nepřesné.
61:35
Kdo kdes přišel, viděl ospalý výkon domácích, který vstali z hrobníkovi lopaty a zápas dostali do prodloužení.
61:25
2 na 1. Blažek a Charouzek. Charouzek netrefuje prázdnou bránu!
60:07
Tak tohle je zápas. Domácí úplně zaspali začátek. Hosté vedli a zápas byl dalo by se říct rozhodnut, ale domácí začali hrát jako dřív a vyrovnali. Máme tu 5 minut prodloužení.
60:00
60:00
59:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (12:12).
59:32
Neuvěřitelné!!!! Domácí opět v poslední minutě dávají dva góly a vyrovnávají zápas. Neuvěřitelná euforie!
59:32
Míra Lisů dává svůj 6. gól v zápase!!!
59:19
Timeout Spartak Pelhřimov
59:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (11:12).
59:19
Teď to byl gól. Martin? Blažeeeek. Tak tohle je neuvěřitelné utkání. 23 gólů v zápase!
59:17
Vyloučen hráč Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:10
Lisa střílí a všichni slaví gól, ale Matiášek vytahuje zákrok a drží stále hosté 2 góly od vyrovnání.
58:53
Domácí hrajou v 6. Venkrbec na střídačce.
57:56
Dnešní utkání sleduje krásných 167 diváku. Děkujeme.
55:53
Teď hra je spíše jako o sekání než o krásných florbalových akcích.
54:45
Domácí začali hrát v polovině zápasu a v poslední třetině jsou vyrovnaným soupeřem. Mají 5 minut na vyrovnání. Bude to stačit?
52:16
Domácí vedoucí nás tu prověřuje v matice, když střídá opět brankaře a v rychlém tempu hry se počítají minuty.
51:19
Máme tu posledních 8 minut zápasu a hra se nám začíná vyhrocovat.
50:35
Hosté netrefují bránu.
49:23
Timeout BLACK ANGELS
48:37
Vyloučen hráč Jan Hněvkovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
48:37
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
48:37
Domácí mohli vyrovnat síly na hřišti, ale Hendrych neudržel svoje nervy a jde se shladit taky na trestnou za oplácení.
48:08
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
46:55
Dnešní on-line vypadá jako technický :) Ale každá akce končí gólem.
46:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Lukáš Zrzavý (10:12).
46:14
Zapisovatelku Šárku dnes musí bolet ruka. 22 gólů za 46 minut a 7 vyloučení.
45:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Sluka (9:12).
45:31
A hosté opět odskakují na 3 góly, když prostřelují Kuchaře mezi nohama.
45:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Martin Blažek (9:11).
45:25
Domácí se nevzdávají a opět se přibližují na rozdíl dvou branek. Zrzavý využívá přesilovku a dává další hattrick zápasu. Jeho táta hlavní fun domácích si může hodit opět svojí čepku na hrací plochu
45:20
Hosté vedou jak na góly tak na vyloučení.
44:51
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vražení zády.
44:45
A teď brankář hostí drží svůj tým. Chytá míček do prázdné nohou.
44:35
Hosté nastřelují tyčku.
43:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Lukáš Nekola (8:11).
43:24
A na další střelu Kuchař už byl krátký a hosté střílí 11.gól nad jeho rameno.
43:15
Pěkný zákrok Kuchaře.
42:39
3. část nám ještě nabídne velké drama, které domácí zajistili 2 góly v posledních 15s v 2. části a v druhé minutě 3. třetiny.
41:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Martin Blažek (8:10).
41:44
Lisa dává 4.gól svůj v zápase a přibližuje se domácí na rozdíl 2 gólů
40:00
40:00
39:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Milan Hendrych (7:10).
39:55
15s a dva góly domácích. Pomůže jim to do poslední části zápasu? Poduška střílí přesně z půlky a míček zapadá za záda Kaňourovi.
39:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Jan Knězů (6:10).
39:45
Běhounek dává gól k tyčte. Tyhle střely on umí.
39:00
Představy všech asi byly jiné, ale po druhé třetině takové skóre nemohl čekat nikdo. Krutý trest pro domácí ač dnešní obrana brankařům moc nepomáhá.
37:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jan Bauman (5:10).
37:17
Každou šanci hostí zapisujeme jako gól. Od mantinelu přes bránu a Hněvkovský trefuje prázdnou na druhý pokus
35:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Jakub Nachtmann (5:9).
35:47
Ze standardní situace Black Angels dává svůj 9.gól.
35:20
Hendrych házel svůj pohled Rockyho na brankaře hostí. Teď ještě nervy udržel.
34:40
Lisa natáhl svůj projektil a trefuje hráče hostí do choulostivých míst.
33:54
Kuchař jako by dodal sílu domácím, kteří začali hrát a jsou rovnocenným soupeřem pražského týmu.
32:45
Poduška posouvá Lisu na samostatný únik, ale ten nestačí zakončit a míček chytá Kaněra a Lisa místo míčku končí v bráně.
31:35
31:35
Americký navrátilec po kombinaci s Blažkem dává 5. gól hostí a svůj druhý v zápase. Well done Lukas.
31:26
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Luděk Charouzek (4:8).
30:28
Domácí využívají přesilovku v poslední sekundě a Lisa kompletuje Hattrick
28:28
Vyloučen hráč Lukáš Studený družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vražení zády.
27:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (3:8).
27:38
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kuchař družstva Spartak Pelhřimov
27:38
Tak tohle byla lahůdka kterou si smlsnul Renčín. Sám na Venkrbce, kterého vykoupal a vyhnal ho z brány
27:22
Tohle je přísné skóre pro domácí. Ale hosté hrají opravdu dobře a bezradný Spartak jenom přihlíží na to jak dostává gól za gólem.
25:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Dan Moravec (3:7).
25:47
Další slabá chvíle domácích. Hosté i třetí šanci proměňují a střílí míček za bezmocného Venkrbce.
25:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (3:6).
25:28
Nedáš dostaneš. Tohle byla krásná souhra bratrů Bočkových. Matěj nahrál Jakubovi a ten jenom doklepl míček za Venkrbce
25:22
Šance domácích. Když Hendrych netrefuje bránu. Dnes je to častý jev domácích.
23:57
To byl nástup v 2 třetině. Vyloučení a dva góly. Dneska možná nevidíme nejpohlednější floorball, ale zatím jsme viděli hodně gólů.
22:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (3:5).
22:20
Hosté odpovídají a opět odskakují na rozdíl 2 branek.
21:58
21:58
Domácí využívají přesilovku, když Míra snižuje na rozdíl jedné branky
21:22
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
21:22
Domácí budou hrát další 2 minuty přesilovku, když hosté hráli v 5 ve svém oslabení
21:15
Opět kombinace Blažek a Zrzavý, který netrefuje bránu.
21:08
Kombinace Blažek a Zrzavý. Zrzavý střílí, ale brankář chytá.
20:09
Domácí pokračují v přesilovce a začínají kombinovat v útočném pásmu.
20:00
20:00
Střídání gólmanů u hostí.
20:00
19:27
Vyloučen hráč Jakub Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
19:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý bez asistence (2:4).
19:03
Domácí slaví a hráč hostí žalostně kope do vybavení v hale
19:03
Hlasatelka Šárka zahlásila poslední minutu 1. třetiny a v tu chvíli Zrzavý sám před brankářem a míček mu zasouvá mezi nohama do branky
17:15
Jsme zažili takové 3 minutky ticha. Nic zajímavého. Pak přišel Vlach, který vyprášil vestu Kaněrovi.
14:38
Občas je to na hřišti vyhrocené, ale zatím zápas patří pražskému týmu.
12:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dan Moravec, asistoval Jan Pícha (1:4).
12:58
Moravec využívá přesilovku a vymetá Venkrbcovi pavouky.
11:19
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
10:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Dan Moravec (1:3).
10:52
Hosté střílí další gól. Venkrbec pouští na bližší tyčku.
09:30
A teď všichni fanoušci domácích tlačili míček do brány. Kaněra chytl střelu, kterou vyrazil nad sebe, ale vůbec nevěděl kam. Míček mu dopadl na nohu a málem do brány. Ale Kaněra míček vyráží z čáry.
08:05
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
08:05
Spartak si po faulu hostí zahraje přesilovku.
06:59
Brothánek je zvyklý na velkou fotbalovou bránu a neproměňuje krásnou přihrávku Hendrycha do prázdné.
05:01
05:01
A máme tu první gól domácích. Míra Lisů jeho typickou střelou lehce nad nohu a na bližší tyčku.
04:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (0:2).
04:33
A třetí šance hostí končí jejich druhým gólem. Venkrbec si zatím sáhl na míček jen, když ho vyndaval z brány
04:00
Hráč hostí sám na Venkrbce, kterého překonává, ale míček končí na tyčce.
02:30
02:30
Nedáš a dostaneš, první šance hostí a je to gól. Z rohu si vyjel Renčín a sám před Venkrbcem střílí přes jeho rameno první gól zápasu
02:07
Domácí jsou zatím aktivnější a brankář hostí musel likvidovat dvě střely. Knězů a Charouzka.
00:01
První buly zápasu vyhrálo domácí tým Spartak, které je ještě letos na své palubovce neprohrálo. Zvládne i dnešní domácí zápas proti Black Angels, které tak už dva roky neporazili?
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jakub Kaněra; hráči v poli: Ondřej Sluka, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín, Jan Pícha
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Tomáš Kocián, Martin Blažek, Petr Poduška, Luděk Charouzek, Jaromír Lisa