2:2
0:3
4:2
- : -
branky (asistence): 12:05 Matěj Černý (Filip Mocek), 15:26 Petr Šimek (Daniel Tychtl), 46:30 Matěj Černý (Filip Mocek), 48:13 Tomáš Hrankay (Tomasz Cielecki), 54:10 Vojtěch Kopia (Lukáš Kraina), 57:52 Marek Piskorz (Vojtěch Kopia)
branky (asistence): 00:59 Filip Dvořák (Vojtěch Haman), 09:14 Vojtěch Haman (Filip Dvořák), 26:16 Lukáš Váša (Filip Dvořák), 27:44 František Košík (Vít Petříček), 31:28 František Košík (Filip Dvořák), 52:09 Petr Tlustoš (Lukáš Váša), 52:55 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar)

FbK Horní Suchá - Hippos Žďár n/S. 6:7
13. Matěj Černý, 16. Petr Šimek, 47. Matěj Černý, 49. Tomáš Hrankay, 55. Vojtěch Kopia, 58. Marek Piskorz - 1. Filip Dvořák, 10. Vojtěch Haman, 27. Lukáš Váša, 28. František Košík, 32. František Košík, 53. Petr Tlustoš, 53. Petr Tlustoš; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Filip Plíhal 13 - Lukáš Kratochvíl 23; po třetinách: 2:2, 0:3, 4:2;
60:00
Komentář trenérů domácích: Start zápasu opět jako vždy velmi vlažný a gól v první minutě jenom potvrzuje naši nekoncentrovanost do zápasu. Tentokrát nám nevyšla druhá třetina, a přesto že náš gólman přes deset minut neměl žádnou práci, jsme dostali tři góly. Doufám, že nebudeme každý zápas zachraňovat v poslední třetině. Ale ukázala se síla a chuť mužstva se o výsledek porvat. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů: Kolektivní a bojovný výkon, naštěstí vedl ke třem důležitým bodům. Děkujeme soupeři, který odehrál slušný zápas, a minimálně bod si zasloužil.
60:00
59:50
Poslední minutu hrála HS bez brankáře. Větší šanci si však nepřipravili.
59:10
Timeout FbK Horní Suchá
58:43
Černý snad nestřídá. Střílí, brání, připravuje příležitostí. Jako teď na Cieleckého, ten však minul.
57:52
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Marek Piskorz, asistoval Vojtěch Kopia (6:7).
57:52
Piskorz se napřáhl až ke stropu haly a míček propadl Kratochvílovi mezi nohama.
57:02
První vyloučení hostů je zatím bez využití. Černý měl opět několik pokusů o střelu, ale ty opět končily pouze na prvním bránícím hráči.
55:57
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
54:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Lukáš Kraina (5:7).
54:10
Mocek našel volného Krainu na levém mantinelu. Ten zvedl hlavu, následoval kros na Kopiu, který z první nekompromisně zavěsil.
52:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Melichar (4:7).
52:55
Druhý rychlý zásah Žďáru, nikým nehlídaný Tlustoš na hranici velkého brankoviště prostřeluje Plíhala.
52:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Lukáš Váša (4:6).
52:09
Váša z rohu vyslal jedovku zápěstím, kterou Plíhal vyrazil vysoko nad sebe. Nejdříve u míčku byl Tlustoš, který ze vzduchu trefuje přesně.
51:50
HS teď zatlačila Žďár na vlastní polovině. Celá akce končí po nepřesné Žwakově střele z první.
48:13
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Hrankay, asistoval Tomasz Cielecki (4:5).
48:13
Horní Suchá se nakopla a snižuje na rozdíl jedné branky. Cielecki perfektně odebral míček, aby ho poslal na Hrankaye. Ten chvíli vyčkal, otočil se a skóruje nad nohu Kratochvíla.
46:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Filip Mocek (3:5).
46:30
Skoro každá střela. Některá projde až do sítě. Kratochvíl-Černý 7:2.
46:02
Obránci Žďáru musí vypadat jako po pomlázce- zadek samá modřina. Skoro každá střela Suché je jimi zablokována.
45:00
Dlouhý míček do úniku Košík nezpracoval, Plíhal byl však pozorný, vyběhl z velkého brankoviště míček odkopl nohou do bezpečí.
43:30
Rychlý sled událostí, takže ve zkratce. Napřed Mocek jednou rukou zakončoval před bránou Kratochvíla, ten byl pozorný. Následně Piskorz vystihl rozehrávku soupeře na středu, ale z nadějné pozice nic nebylo. Na to střílel Haman pouze do připraveného Plíhala. Suché bere míček a zkusí něco vymyslet.
42:05
Váša nabízel před prázdnou bránu Dvořákovi O., ten míček netrefil.
40:31
Černý zasypává celý zápas Kratochvíla salvou ran. Zatím 7:1 pro Kratochvíla.
40:00
40:00
Střely ve druhé části- Horní Suchá 6, Žďár nad Sázavou 6
40:00
Druhá třetina přinesla zajímavý florbal. Nebyly k vidění žádné připravené akce, kombinace. Hrálo se velice neučesaně. Góly- a to je hlavní, však střílel pouze hostující celek.
40:00
39:16
Šance Suché si tvoří pouze první lajna. Avšak většina střel je zablokována prvním bránícím hráčem. Žďár hraje stále na smrtící brejky.
35:30
Žwak vybojoval míček u vlastní střídačky, následoval rychlý sprint, po kterém předložil míček na střed na Černého. Pumelici pod víko vytěsnil Kratochvíl ramenem.
33:40
Hrankay poslal nebezpečnou střelu od mantinelu, ta jen těsně minula tyč Kratochvílovy svatyně.
31:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Filip Dvořák (2:5).
31:28
Žďár je momentálně lepším týmem. Nebezpečné střely, rychlé brejky. Suchá je v těchto chvílích jen komparz.
29:36
Většina střeleckých pokusů o střelu HS končí na skvěle postavených hráčích Žďáru.
27:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Vít Petříček (2:4).
27:44
Petříček vyslal projektil na branku Suché, kterou zkušeně tečoval Košík na hranici malého brankoviště.
26:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Filip Dvořák (2:3).
26:16
Hra stále probíhá víceméně ve středu hřiště. Váša se však rozhodl tento kolorit změnit, z ničeho nic vystřelil od levého mantinelu, a míček zamířil přesně do rohu Plíhalovy brány.
23:06
Po třech minutách hry první vážnější šance. Melichar vystřelil ze středu, Böhm míček jemně tečoval. Naštěstí Plíhal byl pozorný.
20:00
20:00
V první periodě jsme mnoho vzrušení neviděli. Kratochvíl se předvedl 10 zákroky a domácí Plíhal zlikvidoval střel 9. Uvidíme, s čím vyrukují mančafty do druhé třetiny.
20:00
19:04
Vyloučen hráč Jakub Dworok družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
17:21
Žďár opravdu hrozí pouze z rychlých brejků. Jejich snaha o postupný útok nenese ovoce. Na druhou stranu je nutno uznat, že ty brejky opravdu umí, a každý "smrdí" gólem.
16:17
Závar před Plíhalem řešil Dworok s Böhmem a byli úspěšní.
15:26
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Petr Šimek, asistoval Daniel Tychtl (2:2).
15:26
Srovnáno. Danek Tychtl nahrál před branku na nikým nebráněného Šimka. Ten se neunáhlil, míček si stáhl pod sebe a posla pod nohou Kratochvíla.
15:03
Výborný zákrok Kratochvíla! Černý nabízel před bránu Žwakovi, ten sklepl ze vzduchu a míček zastavil brankář na brankové čáře. Výborný reflex!
13:24
Další šanci na brejk Žďáru zhatil poctivě vracející se Kraina. Suchá nadále drží míče.
12:05
12:05
Mocek nahodil míček na branku Žďáru, kde se nacházel Černý. Ten efektivním lobem přehodil padajícího Kratochvíla.
11:30
Hosté v přesilovce kombinují kolem obranného valu Suché. Zatím bez střel.
10:42
Vyloučen hráč Jakub Dworok družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
09:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Filip Dvořák (0:2).
09:14
Tychtl nakopl do útočné poloviny, předběhl svého bránícího hráče, vrátil na Piskorze, který našel krosem Kopiu. Ten bohužel promáchl. Míček se dostal k Dvořákovi, jenž ho předložil Hamanovi, a ten prostřelil Plíhala na bližší tyč.
06:44
Žďár těží z rychlých kontrů. Jako teď, kdy se tři hráči řítili na dva bránící, ale Ondra Dvořák trefil Plíhala do břicha. Z následné akce zase Haman z křídla vůbec branku netrefil.
05:10
V prvních 5 minutách nevidíme žádné strhující tempo. Týmy pozvolna rozehrávají od vlastních branek a šancí vidíme poskrovnu.
03:30
Z chyby v obraně hostů mohl těžit Černý. Nakročil do středu, ale trefil zakleknuvšího hráče. HS poté uklidňuje hru.
02:55
Horní Suchá drží míček a postupně rozehrává, Ždár nastavil taktiku vyčkávací na vlastní polovině.
00:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (0:1).
00:59
Vlažný začátek utkání nám již přinesl první branku. Neutekla ani minuta hry a prosazuje se hostující Filip Dvořák.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Ondřej Dvořák, Vít Karásek, Filip Dvořák, Petr Kos, Petr Tlustoš
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Adrián Böhm, Matěj Černý, Jan Žwak, Tomáš Hrankay, Jakub Dworok
00:00
Vážení čtenáři vítáme Vás u online textového přenosu z třetího kola Národní ligy- východ, ve kterém se střetne domácí tým Fbk Horní Suchá s týmem HIPPOS Ždár nad Sázavou.