0:2
6:0
3:0
- : -
branky (asistence): 20:14 Karel Horký, 25:04 Jakub Votava (Tomáš Vlček), 25:29 Jan Olšiak (Karel Horký), 27:01 Tomáš Vlček (Jakub Uhřík), 34:16 Jan Olšiak (Karel Horký), 36:12 Tomáš Vlček (Jakub Uhřík), 44:43 Matěj Kodl (Petr Duchek), 46:40 Petr Duchek (Pavel Dvořák), 57:18 Martin Štěpnička (Tomáš Vlček)
branky (asistence): 12:50 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 15:07 Jakub Kopecký

T.B.C. Králův Dvůr - TJ Sokol Jaroměř 9:2
21. Karel Horký, 26. Jakub Votava, 26. Jan Olšiak, 28. Tomáš Vlček, 35. Jan Olšiak, 37. Tomáš Vlček, 45. Matěj Kodl, 47. Petr Duchek, 58. Martin Štěpnička - 13. Jakub Kopecký, 16. Jakub Kopecký; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Jan Barna 26 - Jiří Veinfurter 24; po třetinách: 0:2, 6:0, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: V dnešní improvizované sestavě jsme nezvládli osobní souboje. Soupeř nás dvě třetiny přehrál. Gratuluji soupeři a děkuji divákům za pěknou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích: První třetina nebyla úplně podle mých představ, ale předvedená hra vůbec nebyla špatná. Od druhé třetiny jsem začali hrát naši hru a jsem rád, že tým dodržel všechno, co jsme si řekli a dovedl zápas k jednoznačnému vítězství nad velmi těžkým soupeřem. Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon a tímhle směrem se budeme ubírat. Moc děkuji divákům za hezkou atmosféru a pořadatelům za odvedenou práci. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Počet střel ve třetí třetině 10:8. Počet střel celkově 33:28
60:00
59:01
Vyloučen hráč Jakub Král družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:18
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Štěpnička, asistoval Tomáš Vlček (9:2).
55:17
Hosté teď asi na minutu sevřeli domácí v jejich útočné třetině. Bylo z toho ale jen jedno zakončení, protože domácí se nebojí pomoci si taktickým faulem.
53:40
Sledujeme zatím asi nejflorbalovější část zápasu. Souboje trochu ustoupily kombinaci s míčkem na florbalce a jsou to hlavně domácí, kdo se o tyto kombinace stará.
51:20
Fait se po pěkné kombinaci s Olšiakem za brankou soupeře rozhodl pro výběh z rohu. Odkrytá branka mu asi přišla jako příliš snadný terč a tak běžel a běžel, až doběhl ke klubku hráčů na druhé straně, odkud samozřejmě trefil jen jednoho z nich.
49:10
Opět je tu trochu méně výživná část zápasu, kdy se domácí snaží hodně kombinovat a držet balonek a hosté se jim to snaží znepříjemnit.
47:00
Tak tohle bylo ukázkové nedáš = dostaneš. Hosté neproměnili pěkně vypracovanou střelu ze středu a do útoku se hnali domácí. Konkrétně Kodl potáhl balonek po pravé straně, kde si prohodil bránícího hráče a poslal přihrávku na Dvořáka. Ten ještě nevystřelil a nahrál Duchkovi na druhou stranu malého brankoviště, kde jen nastavit hokejku. Rozhodně nejhezčí akce dosavadního průběhu zápasu.
46:40
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Petr Duchek, asistoval Pavel Dvořák (8:2).
44:57
Duchek potáhl balonek po levé straně a přihrál na střed, kde tísněný Kodl dokázal vystřelit po zemi mimo dosah gólmana hostů.
44:43
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Petr Duchek (7:2).
42:30
Máme za sebou jedno zajímavé zakončení na každé straně vždy střelou ze střední vzdálenosti. Skóre se ale zatím nemění.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině 12:8.
40:00
38:50
Petr Hofman po rychlé akci hostů na jeden dotek netrefil balonek před prázdnou brankou. Při takovém vývoji zápasu každá neproměněná tutovka určitě zamrzí.
36:40
Vlček je dnes při střelecké chuti a jeho projektily jsou očividně pro hostujícího gólmana těžko k zastavení. Připisuji si svoji druhou branku v zápase opět po pěkné střele.
36:12
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jakub Uhřík (6:2).
34:50
Olšiak tak dlouho operoval před brankou, až se dostal k odražené střele a neměl problém jí uklidit do odkryté branky.
34:16
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Karel Horký (5:2).
33:35
Hra je nyní rozkouskovaná častými drobnými fauly na obou stranách.
30:55
Barna balonek nejdřív chytil, ale nepřesným výhozem do brejku ho také hostům vrátil. Ti nic nevymýšleli a vypálili ze střední vzdálenosti, domácí golman ale svoji chybu napravil a míček za svá záda nepustil.
29:30
Hosté se vypravili do útoku a předvedli i jednu nebezpečnou střelu, jenže Barna ji viděl a to znamená že i lapil.
27:30
Přímočarost se domácím v této třetině opravdu vyplácí. Vlček tentokrát dostal balonek od obránce , na nic nečekal a střelou z otočky rozvlnil síť za zády Veinfurtera.
27:01
26:10
Domácí Během minuty dvěma slepenými brankami otáčí zápas. Nejdříve standardní situaci rozehrál Vlček k Votavovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě včetně gólmana. Potom Horký dvakrát dorážel, udržel na zádech celou dobu obránce a dobíhající Olšiak se postaral o třetí dorážku - tentokrát gólovou.
25:29
25:04
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Tomáš Vlček (2:2).
24:10
Jeden z hostujících obránců teď předvedl famózní zákrok hokejkou na brankové čáře a zabránil tak již jisté brance domácích.
23:10
A opět se válčí o každý metr hřiště a o každý míček. Domácí ho mají sice v držení, ale ne a ne se prokombinovat do zakončení.
20:45
Domácí začali druhou třetinu aktivně a přímočařeji než tu první. Po několika tradičních soubojích se k vypadnuvšímu balonku dostal Horký a propálil vše, co mu stálo v cestě.
20:14
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký bez asistence (1:2).
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině 11:12.
20:00
18:20
Hosté už dobrou minutu rozehrávají ve svém pásmu. Domácí napadají a přivádí je do úzkých, ale zatím balonek vydolovat nedokázali.
17:05
Teď chvíli kombinovali s balonkem hosté, ale také se do zakončení nedostali. Kodl balonek vypíchl a hnal se dopředu, tam o něj ale zase přišel a navíc fauloval. rozehrávat tedy budou hosté.
16:01
Vlček pěkně obral hostující hráče o balonek a řítil se do zakončení. V poslední chvíli ho jeden z obránců zablokoval.
15:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký z trestného střílení (0:2).
14:37
Hosté sice vedou, ale obrázek hry se nemění. Domácí mají balonek, hosté dobře napadají a takže se nikdo nikam moc nehne.
12:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (0:1).
12:50
Emlar vyhrál souboj v útočném pásmu na levém mantinelu a servíroval balonek vzduchem do prostoru před brankou, kam si naběhl Kopecká a přímo ze vzduchu ho uklidil za Barnova záda.
11:39
Po delší době se opět připomněli domácí. Rozhodili si balonek v útočném pásmu a Olšiak se pěkně uvolnil před hostujícím gólmanem, ale byl už moc blízko a tak ho nedokázal překonat.
09:13
O jedno střídání později stejný hráč střílel opět ze středu, tentokrát z trochu větší vzdálenosti a Barna opět podržel svůj tým.
07:48
Balonek po sérii osobních soubojů doskákal ke zcela osamocenému Nožičkovi, který tváří v tvář brankáři domácích trefil pouze jeho chrániče. Tohle byla velká šance.
06:45
Zatím se na hřišti opravdu spíš urputně zápasí, než že by se hrál kombinační florbal. Domácí teď byli chvíli nastěhovaní v útočném pásmu, ale nevytěžili z toho ani zakončení.
04:17
Hraje se zatím velice fyzicky. Je k vidění hodně osobních soubojů a stejně tak i drobných faulů, které kouskují hru.
02:10
V první velké šanci zápasu domácí lehkým nahozením z velkého brankoviště orazítkovali tyčku. Veinfurter si hned na začátku vybral trochu toho štěstíčka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Dominik Emlar, Petr Hofman, Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Jakub Kopecký
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jáchym Syrovátko, Karel Horký, Tomáš Fait, Jan Olšiak