3:2
3:1
0:0
- : -
branky (asistence): 03:32 Ondřej Kubátko (Daniel Opatřil), 08:32 Miroslav Sokol (Lukáš Soukal), 12:17 Adam Lichnovský (Milan Uvíra), 27:10 Jakub Monsport (Adam Lichnovský), 35:37 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil), 39:27 Daniel Šimíček (Adam Lichnovský)
branky (asistence): 14:21 Jan Čečetka (Marek Kovář), 14:32 Ondřej Bachtík, 31:00 Tomáš Matoulek (Ondřej Hušek)

FBC Vikings Kopřivnice - Florbal Primátor Náchod 6:3
4. Ondřej Kubátko, 9. Miroslav Sokol, 13. Adam Lichnovský, 28. Jakub Monsport, 36. Lukáš Vávra, 40. Daniel Šimíček - 15. Jan Čečetka, 15. Ondřej Bachtík, 32. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Klinka 37 - Daniel Meduna 37; po třetinách: 3:2, 3:1, 0:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka: O výsledku zápasu rozhodla první třetina a naše téměř nulová produktivita. Zápas nám ukázal spoustu věcí, na kterých budeme pracovat tak, aby jsme byli v dalších zápasech lepší. Jsme nováček soutěže musíme se stále učit. Díky soupeři za těžké férové utkání
59:59
Střely celkem : 43:40
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Jehlára: Zatím pro nás nejtěžší utkání, Náchod potvrdil že ligu nevedl náhodně. Naše vítězství zajistil vynikající výkon brankaře a to že jsme branky dávali v ten nejvhodnější okamžik.Děkuji soupeři za férový zápas a přeji šťastnou cestu domů
59:59
Střely ve 3. třetině: 16:14
59:37
Vypadá to že Kopřivnice už náskok udrží a zvítězí.
59:02
Klinka drží Kopřivnici.
58:10
Šimíček se řítil na prázdnou branku, ale míček mu poskočil a netrefil branku.
57:00
Soukalovo nahození letělo do branky, ale Hušek míček vytáhl z branky na poslední chvíli.
56:32
Náchod stále v šesti.
55:22
Hušek přestřeluje Klinkovu branku.
54:36
Posledních 5 minut zápasu a Náchod jde do šesti.
54:35
Timeout Florbal Primátor Náchod
54:28
Hušek tvrdým zákrokem sundal Soukala, který zůstává ležet za mantinelem.
53:47
Šimíček utekl po mantinelu a servíroval míček do prázdné Vávrovi, který netrefil branku.
52:45
Kopřivnice kombinuje a čeká na správnou chvíli na střelu.
51:20
Vyloučen hráč Daniel Meduna družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:00
Kopřivnice nikam nespěchá a vklidu rozehrává.
50:10
Monsport také otestoval Medunu střelou od mantinelu.
49:35
Vávra trefuje prvního bránícího hráče.
49:15
Sladkovský na dvakrát zkoušel překonat Medunu.
47:44
Šimíček trefil pouze prvního hráče.
47:18
Bachtík netrefuje prázdnou branku.
46:42
Vávra střílel z voleje , Meduna ale nepustil míček za svá záda.
46:05
Sokol bravůrně obešel 3 hráče a ještě nahrál do prázdné branky Podlezlovi, který netrefil míček.
44:55
Náchod má standartku na hranici velkého brankoviště.
44:00
Uvíra vyslal Lichnovského, který nevyužil svojí šanci.
42:28
Sokol dnes hraje výborný zápas.
41:38
Monsport odpaluje míček přes celé hřiště do bezpečí.
40:25
Kubátko a Vávra běželi 2 na 1, ale obránce Náchoda, který byl mezi nimi jim akci překazil.
40:15
Náchod začíná 3. třetinu ve vysokém tempu.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 16:12
40:00
39:28
Šimíček projel půlku hřiště a ještě zakončil do šibenice Medunovy branky.
39:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Adam Lichnovský (6:3).
39:00
Pravě začala poslední minuta 2. třetiny.
38:50
Lichnovský nastřeluje tyčku.
38:00
Opatřil zkusil pozornost Meduny, když zkoušel střílet na bližší tyč.
37:35
Soukala vychytal Meduna.
37:02
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
36:57
Kopřivnice si zahraje druhou přesilovku.
36:10
Uvíra zkoušel překvapit Medunu střelou z půlky.
35:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (5:3).
35:30
Kresta byl až moc rychlý a nevykoupal Medunu.
34:25
Kovář špatně rozehrál a Šimíček vystihl jeho nahrávku.
33:10
Hušek dobře zkoušel bekhendovou střelou překvapit Klinku.
31:02
Náchod je opět na dostřel.
31:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Ondřej Hušek (4:3).
30:59
Náchod těží ze svého důrazu a snižuje na 4:3
29:52
Bachtík trefuje dobře blokujícího Uvíru.
27:11
Monsport byl důrazný na brankovišti a střílí gól.
27:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Monsport, asistoval Adam Lichnovský (4:2).
27:09
Kopřivnice využívá přesilovku.
26:17
Vyloučen hráč Marek Kovář družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
26:16
Velmi sporné vyloučení a straně Náchoda.
25:30
Vávra nepřesně na Šimíčka, který mohl jít sám na Medunu.
22:23
Kubátko se hnal sám na brankáře a podle publika byl faulován, avšak sudí nic nepískli.
19:41
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
19:40
Druhé vyloučení tohoto zápasu.
19:17
Opatřil netrefil prázdnou branku Meduny.
19:00
Pravě začala poslední minuta 1. třetiny.
18:22
Šimíček trefuje pouze prvního hráče.
17:56
Geisler netrefuje branku.
16:58
Zátopek neprostřelil Medunu z bezprostřední blízkosti.
14:33
Náchodští florbalisté se nyní dostali na koně dvěma rychlýmí góly.
14:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (3:2).
14:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Marek Kovář (3:1).
13:40
Vávra zkoušel prostřelit Medunu mezi nohama .
13:23
Náchod se žene za prvním gólem, ale ten ne a ne přijít.
12:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Milan Uvíra (3:0).
12:16
Lichnovský se střelou z první nemílí.
12:02
Uvíra mohl navýšit skóre už na 3:0 bohužel pro něj netrefil branku.
09:10
Kopřivnice hraje v oslabení lépe, než v pěti.
08:37
Opatřil sám neví za co ho sudí Hála vyloučil.
08:36
Vyloučen hráč Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
08:33
Soukal prostrčil míček na Sokola,který se nemílil.
08:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Miroslav Sokol, asistoval Lukáš Soukal (2:0).
07:49
Zíbr přetlačil Zátopka v souboji 1v1.
07:00
Matoulek měl na hokejce vyrovnávající gól, Klinka byl ale proti.
06:33
Světlík trefuje Klinkovy prsty na pravé ruce.