1:1
4:2
2:2
- : -
branky (asistence): 05:24 Dominik Hudec (Martin Kalous), 22:49 Lukáš Pokorný (Jaroslav Janoušek), 24:47 David Kolář (Jaroslav Janoušek), 25:00 Jiří Krůšek (Lukáš Tomeš), 39:38 Patrik Míka (Lukáš Pokorný), 41:36 Pavel Daněk, 53:17 Pavel Daněk (Patrik Míka)
branky (asistence): 13:43 Lukáš Panenka (Petr Vavřínek), 20:40 Jakub Zíka (Petr Vavřínek), 32:12 Ondřej Kočí (Antonín Semerád), 40:10 Ondřej Kočí (Šimon Paldus), 56:43 Lukáš Panenka (Ondřej Kočí)

Panthers Praha - Fortel TJ Kobylisy 7:5
6. Dominik Hudec, 23. Lukáš Pokorný, 25. David Kolář, 26. Jiří Krůšek, 40. Patrik Míka, 42. Pavel Daněk, 54. Pavel Daněk - 14. Lukáš Panenka, 21. Jakub Zíka, 33. Ondřej Kočí, 41. Ondřej Kočí, 57. Lukáš Panenka; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:7; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 26 - Ladislav Vavřínek 36; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:2;
60:00
Střely na branku - Panthers Praha 11 / TJ Kobylisy 14
60:00
Vyjádření vedoucího hostí (Ondřej Kočí): "Vyrovnané utkání, rozhodla produktivita. Zdravíme do Kanady"
60:00
Vyjádření asistenta trenéra domácích: (Štěpán Weber): "Ubojované utkání, které bylo dlouho vyrovnané a naše převaha se projevila až v druhé části zápasu a neprojevila se větším brankovým rozdílem. Díky všem za zápas."
60:00
59:37
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Petr Škoda.
59:37
Vyloučen hráč Ondřej Kočí družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Začíná poslední minuta utkání a Kobylisy tlačí.
58:17
Tribuny bouří a není slyšet vlastního slova.
58:16
Timeout Fortel TJ Kobylisy
58:16
Pokorný přestřelil prázdnou branku!
56:43
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Ondřej Kočí (7:5).
56:28
Krůšek chce hrát a připravuje balónek hbitě na hrací plochu
55:53
Trestné střílení družstva Fortel TJ Kobylisy neproměnil Antonín Semerád.
55:53
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
55:53
Mazák dobře vystihl nájezd!
55:13
Vyloučen hráč David Mühlbach družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
53:44
Další střela do pryč z hokejky Kobylis.
53:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Patrik Míka (7:4).
53:17
Krásný centr za obranu soupeře a Panthers odskakují o 3 góly!
52:31
Veverka vyskočil z trestné lavice a hned odzbrojil soupeře!
50:08
Vyloučen hráč Jakub Veverka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra hlavou.
49:30
Vavřínek přestřelil v tutové šanci!
48:40
Na tyčky a břevna máme shodně 1:1. I Mazákovi asi pořádně zvoní v uších!
47:50
Míka znovu okusil sílu Kobyliské pumelice, jen stěží se zvedá z palubovky.
46:40
Útok střídá útok a brankář Kobylis se musí pořádně ohánět.
45:50
Konstrukce zazvonila na straně Kobylis! Janoušek si skvěle odskočil za obranu soupeře!
45:10
Mazák se marně natahoval po sraženém balónu, ten šel ale naštěstí mimo jeho svatyni.
44:04
Ptáčník zachraňuje situaci při přečíslení.
43:00
Kobylisy trápí přesnost v zakončení. Jejich střela by se nevešla ani do házenkářské branky.
41:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk bez asistence (6:4).
41:36
Reakce na gól hostů sebe nenechala dlouho čekat!
40:20
Studená sprcha pro domácí hned na úvod třetiny!
40:10
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Šimon Paldus (5:4).
40:00
40:00
Střely na branku- Panthers Praha 16 / TJ Kobylisy 8
40:00
39:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Lukáš Pokorný (5:3).
39:38
Gól! Patrik Míka se z předchozích bolestí v oblasti pasu oklepal a vymetá růžek branky!
39:18
Vyloučen hráč Vojtěch Press družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za zdržování hry.
39:13
Má ale střeleckou a sype tam jeden granát za druhým!
38:45
Ptáčník minul odkrytou branku!
38:34
Vyloučen hráč Lukáš Janů družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
38:05
A Panthers si zahrají přesilovku! Nyní ale využívají hry 6 na 5.
36:22
Panthers oslabení ubránili bez větších potíží.
34:48
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
34:40
Vavřinec podržel skvělými zákroky svůj tým!
33:47
Přesilovkový kolotoč zatím drhne a Panthers se nemohou dostat ke střele
32:46
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za držení.
32:12
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (4:3).
32:12
Kobylisy využívají přesilovku a drží se na dostřel.
30:44
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:44
Ptáčník si jde odpočinout k pořadatelskému stolku.
29:22
Hra se na chvíli uklidnila a obě strany vyčkávají.
26:58
Jenšík se rozhodl nasadit nejsilnější zbraň florbalového níčení! Štěpán Hanzl je na hřišti.
26:02
Míka naprosto ponížil kluky z Kobylis zničující technikou a tribuny bouří!
25:20
Dělovka z otočky v podání hráče Kobylis. Těsně nad.
25:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Tomeš (4:2).
25:00
A další kombinace do prázdné a máme tu obrat!
24:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jaroslav Janoušek (3:2).
24:47
Zakončení z říše snů! Kolář doráží po střele Janouška mezi nohami!
23:30
Míka dostal do mužských partii jedovatou střelu! Snad jeho vyvolená právě nesedí v publiku.
22:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jaroslav Janoušek (2:2).
22:49
Koupačka do prázdné v podání Pokorného a Janouška!
22:05
A další úžasný zákrok Mazáka!
22:00
Hudec dal jasně najevo, že je zde pánem a krásným hitem inspirovaným z NHL, poslal hráče z Kobylis do jasných mezí.
21:21
Rasťo Mazák předvedl neuvěřitelný zákrok a zabránil jistému gólu!
20:40
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Petr Vavřínek (1:2).
20:40
Kobylisy otáčejí stav utkání.
20:20
Míka je důrazný a Kobylisy získávají standartku v rohu.
20:00
20:00
20:00
19:25
Míka se skvěle vymotal ze sevření tří soupeřů a rozjíždí další nadějnou akci!
17:00
Ptáčník prověřil Vavřínka z dálky.
15:30
Hráči Kobylis už měli ruce nad hlavou a slavili další gól, než si všimli že se dávno nehrálo.
13:43
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Petr Vavřínek (1:1).
13:43
Panenka se dobře zorientoval v brankovišti a srovnává stav utkání.
11:15
Kolář dostal od soupeře ještě loktem za vyučenou, probíhá přátelská rozmluva obou aktérů tohoto souboje.
11:00
Hráči Kobylis obětavě brání.
09:44
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil David Kolář.
09:44
Vyloučen hráč Lukáš Panenka družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:44
Brankář Kobylis už ležel na zemi ale Kolářovi sjel balónek z čepele.
08:55
Kolář měl na hokejce další tutovou šanci! Bohužel teniska soupeře byla proti.
07:44
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
07:44
A máme tu první přesilovku po té, co hráč Kobylis zahodil Tomeše.
06:22
Pokorný kombinuje s Janouškem a po druhé pořádně zatopili soupeřově obraně!
05:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval Martin Kalous (1:0).
05:24
Dominik Hudec střílí gól! Pumelice z půlky a Panthers vedou!
04:40
Ptáčník alias Pták neuvěřitelně pokoupal a osvobodil svůj tým ze sevření!
03:41
Veverka se trošku zapotil když nastřelil hráče z Kobylis do tenisek!
02:24
Kolář poslal jedovku přesně doprostřed branky z mezikrůží!
01:40
První nadějná šance první Pantherské lajny! Pokorný ještě hledal Koláře ale nepovedlo se.
01:00
Panthers neustávají ve svém tlaku a drží Kobylisy na jejich obranné půlce!
00:01
Úvodní buly pro Kobylisy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Fortel TJ Kobylisy: brankář: Ladislav Vavřínek; hráči v poli: Ondřej Filip, Ondřej Kočí, Lukáš Janů, Dalibor Michálek, Antonín Semerád
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Dominik Hudec, Lukáš Pokorný, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka