2:1
1:2
7:2
- : -
branky (asistence): 02:28 Ondřej Dvořák (František Košík), 10:09 František Košík (Filip Dvořák), 36:46 Filip Dvořák (Petr Tlustoš), 40:33 Petr Tlustoš (František Košík), 40:53 Lukáš Váša (František Košík), 42:14 Lukáš Váša, 43:29 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák), 45:20 František Košík (Filip Dvořák), 50:00 František Košík (Petr Tlustoš), 59:55 Lukáš Váša (Petr Tlustoš)
branky (asistence): 10:34 Jakub Štůsek (Filip Kristek), 20:32 Vladislav Kittel (Petr Krhut), 29:00 Lukáš Kratochvíl (Patrik Hegar), 53:05 Josef Viktořík (Pavel Barabáš), 54:06 Jan Doležel (Josef Viktořík)

Hippos Žďár n/S. - 1. FBK Rožnov p/R 10:5
3. Ondřej Dvořák, 11. František Košík, 37. Filip Dvořák, 41. Petr Tlustoš, 41. Lukáš Váša, 43. Lukáš Váša, 44. Vojtěch Haman, 46. František Košík, 51. František Košík, 60. Lukáš Váša - 11. Jakub Štůsek, 21. Vladislav Kittel, 30. Lukáš Kratochvíl, 54. Josef Viktořík, 55. Jan Doležel; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Petr Krátký 29 - Jakub Jasný 18, Marek Obšivač 4; po třetinách: 2:1, 1:2, 7:2;
60:00
Komentář trenéra týmu 1. FBK Rožnov p/R. Pavla Barabáše: První třetinu jsme trochu zaspali, ve druhé jsme zlepšili hru a zápas rozhodl vstup do třetí třetiny, kdy se míče odrážely k soupeři a ne k nám. Soupeř to zkušeně potrestal. Jeho to nakoplo, nás zmrazilo a bylo po zápase, I takové zápasy se stanou, chybu vidím v prvních dvou třetinách, kdy jsme mohli rozhodnout. Děkuji soupeři za férovou hru.
60:00
Komentář trenéra týmu Hippos Žďár n/S. Filipa Dvořáka: Bylo důležité, že stav utkání byl po dvou třetinách vyrovnaný. To, co se stalo ve třetí třetině, nepamatuji. A to už něco pamatuji. Rozhodla naše gólová smršť na začátku třetí části. Soupeř se sice v šesti deset minut snažil, ale rozdíl byl naštěstí dost velký. Pro nás velmi důležité body, děkujeme soupeři. A já děkuji všem klukům za výkon.
60:00
Střely ve třetí třetině 11:14, střely celkem 32:34 pro Rožnov p/R.
60:00
59:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Petr Tlustoš (10:5).
59:55
Střelecký účet dnešního zápasu uzavírá Váša ranou k tyči.
59:11
Ránu Rožnova zastavil dobře zakleknutý Tlustoš.
58:25
Váša ukázkově dosprintoval do obrany a vypomohl spoluhráčům.
56:45
Další výborný Krátkého zákrok proti Viktoříkovi.
56:03
Košík s O. Dvořákem drží míček za brankou Rožnova
55:37
Hosté dosekali míček za Krátkého, ale pozorní rozhodčí branku neuznali.
54:06
Timeout Hippos Žďár n/S.
54:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Josef Viktořík (9:5).
54:06
Doležal vymetl pravou šibenici a zadělal na možné drama.
53:05
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (9:4).
53:05
Viktořík popálil obranný val a snižuje. Krátký byl bez šance, nemohl nic vidět.
51:27
Dvě velké šance Rožnova, ale střely netrefily zařízení.
50:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Petr Tlustoš (9:3).
50:00
Další lahůdka v podání Hipposu. O. Dvořák nabízel na teč Košíkovi, ten netrefil. Míček došel k Tlustošovi, který opět oslovil Košíka, a ten zametl pod Obšívačem do brány,
49:14
Hostě nyní prošli až ke Krátkému, ale ten se vytáhl skvělým zákrokem.
47:49
Dobře zakleknutý F. Dvořák dvakrát zhatil šance Rožnova na snížení.
46:51
Agilní Košík nejprve vyzkoušel backhandem Obšívače, následně nabízel Tlustošovi. Vše bez brankového efektu.
45:58
Halm z otočky neohrozil Obšívače v brance Rožnova.
45:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Filip Dvořák (8:3).
45:20
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Obšivač družstva 1. FBK Rožnov p/R
45:20
Jasný neudržel ránu Váši, Košík sám před gólmanem proměnil.
44:40
Ránu Viktořáka zastavila boční síťka.
43:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (7:3).
43:29
Tentokrát si Haman seřídil mířidla, O. Dvořák jej znovu bezchybně našel na středu a už je to o 4 branky.
43:19
Pěkná kombinace na jeden dotek, na jejím konci ale Haman netrefil.
42:47
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
42:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša bez asistence (6:3).
42:14
Váša je při chuti. Překvapivá střela se otřela o záda Jasného a zapadla za brankovou čáru.
41:50
Rožnov vybojoval na mantinelu míček, řítil se do přečíslení, které zastavil výborným blokem Petříček.
40:53
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
40:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval František Košík (5:3).
40:53
Hippos odskakuje do dvoubrankového vedení. Asistent se nemění, střelcem branky je nyní Váša. Míček se před ním vykulil a Váša už neměl těžkou práci. Hosté berou timeout.
40:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval František Košík (4:3).
40:33
Tentokrát rychlá branka na začátku třetiny v podání Hipposu. Košík obkroužil branku, našel v předbrankovém prostoru Tlustoše a ten skóroval.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině 10:12 pro Rožnovské.
40:00
39:17
Haman hezky z první sklepával na Halma, ale míček k adresátovi nedoputoval.
38:55
Tlustoš nasměroval míček jen do žebřin.
38:19
Pěkná rána O. Dvořáka, Jasný proti ní vystoupil a míček lapil.
36:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (3:3).
36:46
Na Bouchalkách je opět vyrovnáno. Tlustoš nahrával Melicharovi, který sice nezpracoval, ale míček doputoval na mantinel k rozběhnutému Filipu Dvořákovi, který ranou pod břevno vyrovnal.
36:29
Hroši propadají v osobních soubojích, Rožnov v této aktivitě jasně lepší.
35:30
Hostující obrana je pozorná. Nyní na Košíka nepustila nahrávku F. Dvořáka.
34:29
Petříčkova nádherná střela orazítkovala břevno Jasného brány.
33:17
Košík se řítil sám na Jasného, ale vracející se hráč byl rychlejší a o míček ho čistě obral.
32:04
Žitník z výběhu mířil hodně nepřesně, Krátký mohl zůstat v klidu.
31:20
Hostující obránce si teď asi 20 vteřin hrál s míčkem za domácí bránou, nikdo ze žďárských ho neatakoval.
30:02
Hosté nyní kontrolují hru a v klidu zakládají útočnou akci.
29:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Patrik Hegar (2:3).
29:00
Hosté otáčí stav zápasu. Petříček dostal zbytečně pod tlak nahrávkou do rohu F. Dvořáka, ten o míček přišel a Kratochvíl byl ze středu neomylný.
28:28
Halmův backhand nadělal Jasnému velké komplikace, ale nakonec se skóre nemění.
28:06
První přesilovka zápasu bez využití.
27:42
Tentokrát Tlustoš jen označkoval mantinely za Jasného brankou.
26:36
Tlustošova nahrávka z vrcholu na Vášu neprošla, míček se příhodně odrazil zpět na žďárské hokejky.
26:05
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za zdržování hry.
25:17
Košík hledal před prázdnou bránou Tlustoše, ale zasáhla obrana Rožnova
24:43
Tlustoš ze vzduchu nahrávku F. Dvořáka netrefil.
24:10
Zmatky ve žďárském brankovišti po zásahu Petříčkovy hole vyřešil dobrým zákrokem Krátký,
22:49
Jedovatá střela Rožnova skončila na hrudi Krátkého.
21:43
Košík přečíslení dva na jednoho zkazil špatnou nahrávkou na Vášu,
20:32
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Petr Krhut (2:2).
20:32
Rožnov hned v úvodu druhé části srovnává. Krhut našel na středu volného KIttela, který bez problémů prostřelil Krátkého.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině 11:8 pro domácí.
20:00
19:22
Haman z poloviny hřiště nabízel na teč Halmovi, hostující obrana opět míček zblokovala.
18:58
Do rožnovské střely se postavil Karásek a míček na Krátkého nepustil.
17:27
Viktořík hledal před bránou spoluhráče, jeho nahrávka však skončila na botě příjemce nahrávky a odskočila pryč.
16:07
Po zranění rožnovského obránce Petříček sportovně vrací míček na hůl žlutočerných.
15:23
Haman se z první opřel do pobídky F. Dvořáka, proti ráně vystoupil obránce hostí.
15:00
Karáskova dobrá střela skončila na holi hostujícího obránce. Míček pro Hippos.
14:16
Nahrávku přes celou šíři hřiště uloupil Petříček, v rohu ale žďárská akce končí.
13:14
Kittel už natahoval ke střele, ale míček mu sjel z čepele.
12:08
Na prudký pas Tlustoše F. Dvořák nedosáhl.
11:45
Haman hledal Halma, ale nahrávka letěla na paty a hostující obránce ji sebral.
11:15
Překvapivá rána Váši nadělala Jasnému problémy. Skóre však beze změn.
10:34
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Filip Kristek (2:1).
10:34
Rožnov bleskově snižuje. Kristek sehrál míček na mantinel Štůskovi, který trefil přesně na první tyč.
10:09
10:09
Košíka našel dlouhý míček od F. Dvořáka a žďárský útočník si tentokráte věděl rady.
09:58
Na druhé straně pálil Voktořík jen do mantinelu.
09:15
Košík v dobré střelecké pozici, ale s míčkem si nepotikal.
08:18
Tři rychlé zákroky Krátkého,
07:08
Stejná situace na opačné straně hřiště, Tlustoše vychytal Jasný, Košík dorážel mimo.
06:35
Střelu Viktoříka Krátký lapil, dorážka letěla mimo bránu.
06:13
Košík zastaven téměř hokejovým stromem, sudí nepískají.
05:25
Místo střely málem hostující útočník trefil Tlustošův obličej.
04:33
Váša výborně vybojoval míček, chtěl si narazit s Tlustošem, ale zpětné nahrávky se nedočkal.
03:07
Rožnov více na míčku, ale do šancí se nedostávají.
02:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval František Košík (1:0).
02:28
Domácí se ujímají vedení. Košík našel přes celé hřiště Ondru Dvořáka, který propálil Jasného.
01:47
F. Dvořák v obležení dvou hráčů, vybojoval míček pro Hrochy.
01:25
Viktoříkova střela mimo branku.
00:51
Rožnov se hned po buly ujal míčku a zatím hledá skulinu v domácím obranném valu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Petr Krhut, Jakub Kostelecký, Josef Viktořík, Jakub Štůsek, Vladislav Kittel
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Petr Krátký; hráči v poli: Ondřej Dvořák, Vít Karásek, Filip Dvořák, Petr Tlustoš, František Košík