3:2
4:5
1:1
0:1
branky (asistence): 05:22 Miloš Šulc (Tomáš Břešťan), 08:30 Martin Žemlička (Jan Odlas), 16:58 Aleš Limberg (Radek Zelinka), 20:34 Daniel Dolanský (Aleš Limberg), 25:14 Daniel Dolanský (Radek Zelinka), 26:59 Aleš Limberg (Erik Štěrba), 39:35 Erik Štěrba (Aleš Limberg), 49:11 Martin Odlas (Jan Odlas)
branky (asistence): 11:18 David Kolář (Matěj Lubenský), 12:14 David Kolář (Matěj Lubenský), 23:12 Jiří Krůšek (Dominik Hudec), 24:50 Jaroslav Janoušek (Patrik Míka), 27:54 Lukáš Tomeš (Matěj Lubenský), 28:26 Jiří Ptáčník (Martin Kalous), 33:46 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek), 43:09 Jiří Krůšek (Lukáš Pokorný), 63:00 Patrik Míka (Martin Kalous)

FBC DDM Kati Kadaň A - Panthers Praha 8:9p
6. Miloš Šulc, 9. Martin Žemlička, 17. Aleš Limberg, 21. Daniel Dolanský, 26. Daniel Dolanský, 27. Aleš Limberg, 40. Erik Štěrba, 50. Martin Odlas - 12. David Kolář, 13. David Kolář, 24. Jiří Krůšek, 25. Jaroslav Janoušek, 28. Lukáš Tomeš, 29. Jiří Ptáčník, 34. Matěj Lubenský, 44. Jiří Krůšek, 64. Patrik Míka; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 73; zásahy brankářů: Robin Ciota 3, Ondřej Janůšek 10 - Martin Hruška 15; po třetinách: 3:2, 4:5, 1:1, 0:1;
63:00
63:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Martin Kalous (8:9).
63:00
Vyjádření trenéra hostí: Do dalších zápasů toto musíme změnit.Myslím si,že se mi dnes ustálila sestava a v dalších zápasech slibujeme,že to bude lepší a lepší.Dneska jsme ztratili jeden bod,svět se nehroutí,jdeme dál.PS: Pozdravují muži A naše ženy a gratulujeme ke třem bodům.Děkuji fanouškům a pořadatelům za zápas.
63:00
Vyjádření trenéra domácích: Odehráli jsme další velice vyrovnané utkání s týmem ze špice tabulky,ale bohužel z toho nedokážeme zvítězit za tři body. Gratulujeme soupeři k vítězství.
63:00
Vyjádření trenéra hostí: Dnes jsme hráli vlažně do obrany. Náš tým nemá problém střílet branky,ale poslední zápasy dostáváme zbytečně hodně gólů. Už to vychází ze špatného tréninku a přístupu našich hráčů.
63:00
Nedáš,dostaneš.Domácí šli na dva na jednoho,gól však nedali a do totožné situace se dostali hosté a ti tuto šanci využít dokázali.Dnešní pěkný zápas tedy končí vítězstvím hostí.
61:40
Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.Domácí zatím více drží balónek na svých holích.
60:01
Poprvé za dlouhá léta dnes v Kadaňské hale uvidíme prodloužení.
60:00
60:00
59:30
Oba týmy chtějí dnes zvítězit za tři body,ale výborně také myslí na zadní vrátka.
57:43
Nádherná kombinace domácích na jejímž konci stál Miloš Šulc,který bohužel pro Kadaň branku netrefil.
56:20
Střela hostí se nebezpečně odrazila od zadního mantinelu a nadělala domácímu brankaři velké problémy.
53:32
Hosté se usadili v útočném pásmu,ale nevyprodukovali si žádnou větší šanci.
51:59
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hra bez hokejky.
51:00
Kadaň se mohla dostat do vedení,jenže v rozhodující chvíli se nepodařilo přesně zakončit.
49:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Jan Odlas (8:8).
49:11
Tentokrát se zadařilo.Martin Odlas využil nedůslednosti hostů a po přihrávce svého bratra vyrovnává již poněkolikáté dnes stav dnešního utkání.
46:40
Domácí se snaží vyrovnat,hosté nejen že nedovolují nějakou souvislejší kombinaci domácích,ale sami hrozí ze svých protiútoků.
44:50
Pěkná kombinace Panthers,která končí v náruči Ondřeje Janúška.
43:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Pokorný (7:8).
43:09
Domácí nedokázali odpálit míček z před brankového prostoru a Jiří Krůšek toho náležitě využil.
40:20
Máme tu poslední třetinu za nerozhodného stavu.Bude to jistě zajímavá závěrečná třetina dnešního zápasu.
40:00
40:00
39:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Aleš Limberg (7:7).
39:35
Erik Štěrba z poza branky nachytal Martina Hrušku a Katům se také podařilo vyrovnat stav dnešního utkání
38:51
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za vražení zády.
38:35
Hosté teď překombinovali situaci tři na jednoho a z této příležitosti nic nevytěžili.
36:14
Hosté teď v dobré střelecké pozici mířili mimo.
35:32
Vyloučen hráč Roman Školník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
35:32
Vyloučen hráč Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nesportovní chování.
33:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (6:7).
33:46
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Janůšek družstva FBC DDM Kati Kadaň A
33:46
Protiútok hostí se ujal a tak jdou poprvé v dnešním zápase do vedení.
32:38
Hra je momentálně plná nepřesností.Ani jeden z týmu se nedostává do nějakého souvislejšího tlaku.
28:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Martin Kalous (6:6).
28:26
Neuvěřitelné.Z rychle rozehrané standartní situace Panthers znovu vyrovnávají stav dnešního klání.
27:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Matěj Lubenský (6:5).
27:54
Hosté jsou zatím v přesilovce 100%.Po kombinaci v útočném pásmu OPĚT snižují na rozdíl jedné branky.
27:14
Vyloučen hráč Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
26:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Erik Štěrba (6:4).
26:59
Je to neuvěřitelné,ale musím se opakovat.Kati opět vedou o dvě branky.Bude to jistě ještě zajímavé utkání.
25:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Daniel Dolanský, asistoval Radek Zelinka (5:4).
25:14
Rychlá akce v útočném pásmu na jejímž konci stál Dan Dolanský a Kadaň se již po třetí dnes ujímá vedení.
24:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Patrik Míka (4:4).
24:50
Panthers vyrovnávají stav dnešního utkání perfektně umístěnou střelou ze standartní situace.
23:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Dominik Hudec (4:3).
23:12
Rychlý protiútok hostí nechytatelně zakončil Krůšek Jiří a Kati vedou už jen o jedninou branku.
22:47
Domácí teď minutu kombinovali v útočném pásmu,žádné vážnější situace jsme se ale nedočkali.
20:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Daniel Dolanský, asistoval Aleš Limberg (4:2).
20:34
Daniel Dolanský se ocitl sám před brankářem a nechytatelně zakončil.
20:00
20:00
19:00
Nic zajímavého se zatím neděje,domácí i hosté vždy vyprodukují chybu a tedy ani jeden z týmů se nedostane do nějakého většího tlaku.
16:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Radek Zelinka (3:2).
16:58
Situaci 2 na 2 vyřešil Aleš Limberg krásnou střelou k tyči a domácí jsou opět ve vedení.
14:43
Po dvou zablokovaných střelách se Míra Hanzlíček ocitl v dobré palebné pozici,jeho střela byla však sražena mimo hostující branku.
12:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Matěj Lubenský (2:2).
12:14
Totožní hráči,totožná situace a máme vyrovnáno.
11:18
11:18
Přihrávce před branku nedokázali domácí zabránit a David Kolář snižuje na rozdíl jedné branky.
10:35
Domácí teď dokázali podržet míček a z trestu zbývá už jen minuta.
09:48
08:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Jan Odlas (2:0).
08:30
Honzík Odlas parádně vystihl rozehrávku hostí a předložil míček Martinu Žemličkovi ,který nadvakrát dokázal dostat míček do branky.Domácí jdou již do dvoubrankového vedení.
05:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miloš Šulc, asistoval Tomáš Břešťan (1:0).
05:22
Břešťan našel na půlce Miloše Šulce,který si míček potáhl a skvělou střelou nedal gólmanovi šanci zasáhnout.
04:05
Po nepřesné rozehrávce Kadaně se do nebezpečné pozice dostali hosté,v dobré pozici branku minuli.
01:40
Hosté teď kombinovali kolem domácí branky,kterou ale neohrozili.
00:43
Aleš Limberg nahodil míček na Erika Štěrbu,který krásně dokázal trefit míček ve vzduchu,bohužel pro domácí těsně minul hostující branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Matěj Lubenský, Dominik Hudec, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Petr Chládek, Jan Odlas, Martin Odlas, Martin Žemlička, Michal Kolitsch
00:00
Dobrý den z Kadaně. V dnešním 7.kole se proti sobě postaví domácí Kati proti vedoucímu týmu ligy Panthers Praha. V minulém kole domácí ztratili velmi dobře rozehraný zápas s Mukařovem,který prohráli 7:6 v prodloužení.Hosté na domácí palubovce zvítězili poměrem 5:3 nad týmem TJ Turnov.Čeká nás jistě zajímavé utkání.