1:0
0:1
4:2
- : -
branky (asistence): 08:46 Lukáš Kaďorek (Martin Jurečka), 43:56 Aleš Fafílek (Lukáš Kaďorek), 49:25 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 50:42 Adam Budnik, 59:07 Lukáš Kaďorek
branky (asistence): 28:59 Tomáš Vežranovský (Václav Štrbák), 44:39 Vojtěch Gřundel (Tomáš Vežranovský), 45:20 Ondřej Fojtík

FBC MSEM Přerov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 5:3
9. Lukáš Kaďorek, 44. Aleš Fafílek, 50. Dalibor Koutný, 51. Adam Budnik, 60. Lukáš Kaďorek - 29. Tomáš Vežranovský, 45. Vojtěch Gřundel, 46. Ondřej Fojtík; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 25 - Michal Zápalka 26; po třetinách: 1:0, 0:1, 4:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Bohužel jsme neproměnili hromadu šancí a to nás stálo výhru. Svou roli sehrál také přerovský golman, který se dnes dobře vyspal. Děkuji soupeři za utkání, těšíme se na další zápas.
59:59
Střely na branku po 3. třetině: domácí 16, hosté 9
59:59
Komentář Pavla Ceha: Kdybych byl v brance já, dostali bychom desítku.
59:07
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek bez asistence (5:3).
59:06
Raketou na Mars! Kaďorek vyhrál souboj, zametl míček do prázdné branky a navýšil náskok domácích na 2 góly.
58:51
Frýdek bez brankaře.
58:20
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
56:22
Přerovští hráči teď bránili tím způsobem, že stáli jako figurky na šachy.. Naštěstí to nebyl šach mat..
53:08
Pec nám spadla! Tedy, abych byl přesný, byly to mantinely za Raškovou bránou..
50:42
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik bez asistence (4:3).
50:41
Adam Budnik proletěl kolem všech hráčů hostí a bez problémů zakončil do horního rohu branky.. Hala se bortí radostí!
49:25
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Lukáš Kaďorek (3:3).
49:24
Výborně zahraná standartka v nebezpečné pozici a přichází vyrovnávací branka Přerova, to byl gól pro fajnšmekry!
48:31
Velezkušený Robert Klimecký si pokryl míček celým svým tělem a pro soupeře bylo velmi obtížné míček vybojovat..
45:20
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Fojtík bez asistence (2:3).
44:50
Všech 42 opravdu tichých diváků přihlíží divoké přestřelce mezi oběma týmy!
44:39
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Tomáš Vežranovský (2:2).
43:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Lukáš Kaďorek (2:1).
40:32
Střela Frýdku - Místku neměla patřičné parametry na to, aby ohrozila přerovskou klec..
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po 2. třetině: domácí 11, hosté 15
38:23
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
38:22
Když nemůžeš, fauluj víc.. Za své hrubiánství si šel odpykat trest Ivan Valigura, dobří holubi se vrajecí..
36:11
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
36:10
Keňan Peter Raspberry se prosmýkl mezi dvěma hráči Frýdku a vybojoval pro svůj tým přesilovku!
34:19
Výborný blok Filipa Braunera! On sám si to ale nemyslí, jelikož střelu zblokoval na tom nejnepříjemnějším místě pro bytosti pánského pohlaví. Nyní už se však opět nachází na hřišti, ocelový to chlapec!
34:01
Vyloučen hráč Aleš Fafílek družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
31:10
Frýdek se po vstřelení branky soustředí jen na útočení a zásobuje Rašku v přerovské svatyni nebezpečnými pokusy!
28:59
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Václav Štrbák (1:1).
28:11
Adam Borges se drží hesla "Kdo leží, nedá gól.." a v souboji u mantinelu se vůbec s ničím nepáral.
26:58
Save by Raska! Skvělý zákrok domácího brankaře, který nedovolil využít přesilovku hostí.
24:59
Vyloučen hráč Petr Malina družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:52
Podle slov nejmenovaného bývalého extraligového trenéra dívek je Frýdek velmi aktivní na míčku, avšak Přerov je velice statný při bránění a to i za hranicemi morálních i fyzických bariér..
21:02
První akce 2. třetiny na straně Frýdku - Místku končí na hrudi Zdeňka Rašky, zkušený zákrok.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. třetině: domácí 9, hosté 12
19:40
Tvrdé souboje se na středu hřiště obešly bez vyloučení, následuje první přestávka.
18:37
Fafílek se vrací na hrací plochu a hned se dostal do příležitosti, střela šla vedle.
16:34
15:33
Tvrdý souboj u mantinelu způsobil, že se do akce musel vrhnout místní zdravotník. Všechno se však vyřešilo za pomoci chladivého spreje.
15:09
Přerovští mačkají soupeře jako citron, avšak chybí zakončení, které by nějak mohlo ohrozit hostujícího Zápalku.
12:09
Hra se přelévá ze strany na stranu, nejnebezpečnější situaci zneškodnil svojí hokejkou přerovský junior Vlček.
08:46
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Martin Jurečka (1:0).
08:10
Jak brankař Přerova Raška, tak i hostující Zápalka předvedli skvělé zákroky!
05:23
Hraje se florbal nahoru dolů, pro diváky velmi atraktivní podívaná!
02:59
Skvělá otočka přerovského Dalibora Koutného, avšak přihrávka z jeho hole nenašla cíl a následná akce týmu ze Slezska skončila na špatném zakončení.
00:27
První akce na straně Přerova. Míček končí v házenkářské brance a oba týmy jdou střídat.
00:01
Úvodní buly vyhrál Frýdek - Místek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Václav Štrbák, Vojtěch Gřundel, Filip Závodný, Radek Měrka, Tomáš Vežranovský
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Aleš Fafílek, Martin Jurečka, Lukáš Kaďorek, Dalibor Koutný
00:00
Zdravím všechny příznivce kvalitního florbalu! Dnes Vám budeme živě přenášet zápas mezi FBC MSEM Přerov a FbC KOVO KM Frýdek - Místek.