0:3
6:1
2:2
- : -
branky (asistence): 24:22 Lukáš Teska (Karel Prokopec), 25:18 Jiří Křesák (Michal Měřička), 28:12 Karel Prokopec (Adam Kuba), 28:23 Michal Měřička (Martin Hrubec), 29:59 Jiří Křesák (Michal Měřička), 30:57 Pavel Řeřicha, 49:39 Tomáš Hesoun (Michal Měřička), 58:38 Michal Měřička
branky (asistence): 08:26 Milan Koubek (Adam Kobr), 12:19 Martin Kadavý (Libor Knypl), 16:04 Libor Knypl (Michael Sháněl), 38:15 Martin Kadavý (Martin Pova), 41:24 Libor Knypl (Václav Vilímek), 57:30 Martin Kadavý

FBC Sokol Písek - FTC Vysoké Mýto  8:6
25. Lukáš Teska, 26. Jiří Křesák, 29. Karel Prokopec, 29. Michal Měřička, 30. Jiří Křesák, 31. Pavel Řeřicha, 50. Tomáš Hesoun, 59. Michal Měřička - 9. Milan Koubek, 13. Martin Kadavý, 17. Libor Knypl, 39. Martin Kadavý, 42. Libor Knypl, 58. Martin Kadavý; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Martin Hrubec 29 - Václav Musel 28; po třetinách: 0:3, 6:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Z naší strany bohužel nezvládnutá druhá třetina, což se ukázalo jako rozhodující faktor. Gratulujeme domácím k vítězství. Moc se nám líbila atmosféra v hale, děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích: První třetina odchozená, druhá třetina lepší a třetí nejlepší. Děkujeme soupeři za dramatický zápas a přejeme hodně štěstí do dalších utkání. Děkujeme i divákům za neskutečnou atmosféru a pořadatelům za perfektně odvedenou práci. Béčku zdar.
60:00
59:50
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
59:50
Vyloučen hráč Karel Prokopec družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nesportovní chování.
58:38
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michal Měřička bez asistence (8:6).
57:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý bez asistence (7:6).
53:26
Vyloučen hráč Ondřej Mixan družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:39
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tomáš Hesoun, asistoval Michal Měřička (7:5).
48:50
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra bez hokejky.
41:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Václav Vilímek (6:5).
40:00
40:00
Střely: Písek - Vysoké Mýto 12:14
40:00
38:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Martin Pova (6:4).
37:59
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:35
Vyloučen hráč Martin Stejskal družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
30:57
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha bez asistence (6:3).
29:59
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Jiří Křesák, asistoval Michal Měřička (5:3).
28:23
Timeout FTC Vysoké Mýto
28:23
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michal Měřička, asistoval Martin Hrubec (4:3).
28:12
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Karel Prokopec, asistoval Adam Kuba (3:3).
25:18
24:22
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lukáš Teska, asistoval Karel Prokopec (1:3).
20:00
20:00
Střely:Písek - Vysoké Mýto 13:12
20:00
16:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Michael Sháněl (0:3).
12:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Libor Knypl (0:2).
08:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Jiří Vrba, Jan Kajsrlík, Vojtěch Pavlák, David Šimáček, Martin Pova
00:00
Line-up domácích FBC Sokol Písek: brankář: Martin Hrubec; hráči v poli: Martin Stejskal, Michael Kolínský, Pavel Řeřicha, Josef Lipovský, Ondřej Mixan