2:2
1:5
1:1
- : -
branky (asistence): 01:10 Jan Herink (Vladimír Běhavý), 15:06 Michal Bočánek (Tomáš Princ), 24:58 Milan Čížek (Aleš Linka), 49:07 Michal Paseka (Vladimír Běhavý)
branky (asistence): 06:13 Patrik Soukup (Marek Rybka), 13:28 Marek Rybka (Tomáš Abrhám), 23:15 Matouš Tesař (Patrik Soukup), 23:57 Jakub Stejskal (Tomáš Abrhám), 25:54 Lukáš Konvalina (Petr Gasparik), 35:15 Tomáš Abrhám (Marek Rybka), 38:27 Pavel Batista (Tomáš Abrhám), 50:48 Stanislav Hykš (Lukáš Konvalina)

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Sokolov 4:8
2. Jan Herink, 16. Michal Bočánek, 25. Milan Čížek, 50. Michal Paseka - 7. Patrik Soukup, 14. Marek Rybka, 24. Matouš Tesař, 24. Jakub Stejskal, 26. Lukáš Konvalina, 36. Tomáš Abrhám, 39. Pavel Batista, 51. Stanislav Hykš; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Václav Frajt 26 - Ondřej Motl 36; po třetinách: 2:2, 1:5, 1:1;
60:00
59:59
utkání skončilo, hosté zaslouiženě vyhráli, vyjádření trénéra hostů Tomáše Abrháma : fyzicky náročné utkání, které jsme takticky zvládli a zaslouženě vyhráli , děkujeme soupeři za pěkné utkání.
59:59
vyjádření domácího trenéra Petra Zelenky k utkání: Utkání bylo z mého pohledu vyrovnané ale doplatili jsme na školácké chyby v obraně a malou produktivitu v útoku. Děkujeme hostům za pěkné utkání a početným fandům za důstojnou kulisu.
58:50
přesilovka skončila a vbec se domácím nevydařila pouze jednou vystřelili na branku
58:00
přesilovka domácím příliš nevychází
56:49
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:48
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Lukáš Konvalina (4:8).
49:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Paseka, asistoval Vladimír Běhavý (4:7).
49:07
domácí dorážkou Paseky zaslouženě snižují!
47:10
obraz hry se v posledních minutách zásadně proměnil, hosté se zatáhli do obrany a hrozí z brejků, domácí Lokomotiva tlačí, ale nedaří se jim ani z vyložených šancí skórovat
45:04
hosté se zatáhli a lounští několikrát nebezpečně vystřelili, za záda brankáře však žádná střela nezapadla
43:43
čas rychle ubíhá a domácím se nedaří hosty zatlačit, zkušenější mužstvo hostů kontroluje hru
39:58
končí druhá třetina, hosté domácím uštědřili lekci z produktivity, když trestali každou chybu domácích obránců brankou
38:53
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
38:27
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Abrhám (3:7).
35:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Marek Rybka (3:6).
35:15
hosté vstřelili další branku! po ostré střele od poloviny hřiště zastínili domácímu gólmanovi a tomu prošla střela z dálky za záda
34:47
Hraje se hodně fyzicky náročný florbal kde není nouze o osobní souboje, mezi některými hráči to občas zajiskří
29:45
po gólových hodech na počátku třetiny se hra uklidnila a oba celky více brání, domácí se osmělují a zabydlují se v obranné třetině hostů
27:56
domácí Bielik se po krásné kombinaci a po proháčkování mezi beky soupeře dostal sám před brankáře, zakončení však brankou neskončilo
26:19
hra se přelévá nahoru dolů, během pár minut jsme viděli čtyři branky
25:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Petr Gasparik (3:5).
24:58
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Aleš Linka (3:4).
24:58
domácí snížili nepříznivé skóre
23:57
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Tomáš Abrhám (2:4).
23:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Patrik Soukup (2:3).
23:15
Hosté opět udeřili!!! Po krásné kombinaci se dostali do vedení přesnou střelou do pravého rohu
20:00
20:00
18:27
domácí po vyrovnání s hosty srovnali hru
15:06
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Tomáš Princ (2:2).
15:06
domácí vyrovnaly!!! hra se přelévá na obě strany
14:58
hraje se velmi aktivní florbal
13:28
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Rybka, asistoval Tomáš Abrhám (1:2).
13:28
hosté vstřelili branku z dalekonosné střely
09:50
domácí hrozí hlavně v několika vydařených brejcích
06:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Marek Rybka (1:1).
06:13
Hosté zaslouženě vyrovnali ze střely přes domácího obránce, ostrou střelu brankář zkrotit nedokázal
06:00
Hosté v uplynulých minutách domácí několikrát nebezpečně zatlačili
01:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Herink, asistoval Vladimír Běhavý (1:0).