1:2
3:1
0:2
- : -
branky (asistence): 16:44 Milan Drobný (Lukáš Hlava), 21:50 Jan Novotný (Leoš Kopáček), 23:03 Vojtěch Cvrček, 39:17 Jan Novotný (Adam Kuršel)
branky (asistence): 09:03 Ondřej Baroch (Jan Husák), 11:18 Ondřej Baroch, 38:39 Tomáš Vykoupil (Ondřej Baroch), 45:20 Vladimír Hodan (Jan Husák), 50:46 Ondřej Baroch (Tomáš Vykoupil)

TJ Sokol Koberovy - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5
17. Milan Drobný, 22. Jan Novotný, 24. Vojtěch Cvrček, 40. Jan Novotný - 10. Ondřej Baroch, 12. Ondřej Baroch, 39. Tomáš Vykoupil, 46. Vladimír Hodan, 51. Ondřej Baroch; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Daniel Urik; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 40 - Jiří Cisler 22; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostujícího celku: ,,Prvních deset minut jsme hráli, to co jsme si řekli v šatně. Po té jsme se až do konce druhé třetiny přizpůsobili hře soupeře. Třetí třetina už byla zase podle našich představ. Děkuji soupeři za utkání, hala pěkná, podlaha hrozná. Chválím našeho gólmana, zachytal fantasticky. Pořadatelům děkujeme za skvěle uspořádaný zápas a divákům děkujeme za fandění.''
59:59
Komentář trenéra domácího celku: ,,Předvedli jsme náš letošní nejlepší výkon, ale měli jsme proměnit více vytvořených šancí. Soupeř byl o jeden gól lepší a zaslouženě vyhrál. Pokud se odrazíme od dnešního výkonu, můžeme zítra pomýšlet o výhře. Děkujeme skvělým fanouškům a pořadatelům.''
59:59
Ani v 6 hráčích se Koberovskému celku nepodařilo střelit gól. Plzeň byla v poslední třetině aktivnějším týmem a odváží si tak 3 body z železnobrodské haly za těsnou výhru 5:4.
58:30
Timeout TJ Sokol Koberovy
58:20
Další přesilovku se hostujícímu týmu nepodařilo využít. Domácí celek se snaží srovnat a vypadá to, že bude hrát v 6 bez gólmana.
56:19
Vyloučen hráč Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Tomáš Vykoupil (4:5).
50:46
Pasivní hru Koberovského celku potrestal krásnou střelou do pravého rohu Baroch, který tak vsítil hattrick. Plzeň se ujímá vedení 5:4.
45:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vladimír Hodan, asistoval Jan Husák (4:4).
44:42
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
44:42
Hráči poměrně přitvrdili v osobních soubojích. Nejdříve byl atakován čistým zákrokem domácí Hlava. Následný faul Reczaie na hostujícího Katolického rozhodčí netoleroval a atakujícího hráče vyloučil. Plzeň má tak možnost srovnat stav utkání v přesilové hře.
43:45
Úvod poslední hrací části zatím patří hostujícímu celku, který je více na míčku a povedlo se mu 5 krát vystřelit na domácí branku.
40:00
40:00
2. třetina patřila více domácímu celku, který dokázal z 12 střel vytěžit 3 góly. Plzeň vypálila 16 střel na domácího Brunclíka, který inkasoval pouze jednou.
40:00
39:17
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Adam Kuršel (4:3).
38:40
Nevyužitou přesilovku Koberovských 5 na 3 potrestal hostující tým a srovnal utkání na 3:3.
38:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Ondřej Baroch (3:3).
36:28
A máme tu přesilovku 5 na 3 pro domácí celek. Nejdříve fauloval hostující kapitán Novotného v úniku, následně blokoval hokejku Porazil.
36:27
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
35:18
Vyloučen hráč Jan Husák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:21
Ve velké šanci se ocitl hostující Baroch, který mohl vsítit hattrick. Bránu však z velké blízkosti přestřelil.
31:28
Krásnou individuální akcí se předvedl domácí Novotný, kterého však výborně vychytal hostující gólman.
27:58
Dnešní utkání sleduje 51 diváků, kteří vytváří perfektní atmosféru.
26:08
Přesilovka se hostujícímu celku moc nepovedla. Po vyloučení Buriánka za blokování hokejky zůstává stav skóre stejný.
24:04
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
23:04
Po velké chybě hostujícího celku, který ztratil balónek na polovině hřiště, navyšuje skóre Vojtěch Cvrček.
23:03
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček bez asistence (3:2).
21:51
Krásnou střelou z otočky po rozehrání standartní situace srovnává domácí Novotný.
21:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Leoš Kopáček (2:2).
20:00
20:00
19:59
První třetina patřila více hostujícímu celku, který po 2 brankách Barocha vede 2:1, počet střel hostujících 12 ku 8 domácím.
16:45
První domácí střelu vsítil Milan Drobný střelou přes hostujícího obránce.
16:44
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Milan Drobný, asistoval Lukáš Hlava (1:2).
11:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (0:2).
11:18
Krásným únikem po levé straně se prosadil tento zápas již po druhé hostující Baroch.
09:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jan Husák (0:1).
08:45
První polovina úvodní třetiny je zatím velmi vyrovnaná a opatrná z obou stran. Domácí celek se dostal k více zakončení, které hostující celek velmi dobře blokuje.
01:55
V první velké šanci se ocitl domácí útočník Novotný Jan, v zakončení ale selhal.