2:0
0:5
1:3
- : -
branky (asistence): 08:14 Radim Křinka (Ondřej Janata), 10:13 Ladislav Jezdinský (Tadeáš Knížek), 57:34 Radek Mareš
branky (asistence): 27:43 Oldřich Pecha (Radovan Kubek), 31:56 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 33:30 Miloš Procházka (Radovan Kubek), 37:05 Pavel Stejskal (Jiří Sedláček), 38:51 Petr Henzl (Kryštof Kůs), 44:27 René Mikel (Jiří Sedláček), 44:35 Radovan Kubek (Petr Henzl), 59:39 Radovan Kubek (Daniel Holeček)

Orel Přelouč - TJ Centropen Dačice 3:8
9. Radim Křinka, 11. Ladislav Jezdinský, 58. Radek Mareš - 28. Oldřich Pecha, 32. Daniel Holeček, 34. Miloš Procházka, 38. Pavel Stejskal, 39. Petr Henzl, 45. René Mikel, 45. Radovan Kubek, 60. Radovan Kubek; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 33 - Michal Krejčí 15; po třetinách: 2:0, 0:5, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Pavla Stejskala: Zápas se zlomil ve druhé třetině, děkujeme soupeři za férovou hru a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Komentář trenéra domácích Přemysla Bulíčka: Nedisciplína a slabá fyzická kondice nám dnes vzala možnost solidního, hrdého výsledku. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
59:59
Střely ve třetí třetině 6:16.
59:59
Nejlepší hráč domácích Martin Křinka a nejlepší hráč hostí Michal Krejčí.
59:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Daniel Holeček (3:8).
57:34
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Mareš bez asistence (3:7).
44:35
Timeout Orel Přelouč
44:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Petr Henzl (2:7).
44:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Jiří Sedláček (2:6).
40:00
40:00
39:59
střely ve druhé třetině: 8:19
38:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Henzl, asistoval Kryštof Kůs (2:5).
37:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Jiří Sedláček (2:4).
33:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Radovan Kubek (2:3).
31:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (2:2).
27:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Radovan Kubek (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 4:6.
14:23
Vyloučen hráč René Mikel družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání.
10:13
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Tadeáš Knížek (2:0).
08:14
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Ondřej Janata (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Petr Henzl, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Jan Pozler, David Verunáč, Tadeáš Knížek, Ladislav Jezdinský, Radek Mareš