3:2
3:3
3:1
- : -
branky (asistence): 15:30 Michal Skibko (Tomáš Szabo), 17:24 Teemu Tuhkanen (Tomáš Szabo), 18:31 Michal Skibko (Jiří Špak), 29:06 Tomáš Szabo, 31:07 Martin Zoul (vlastní branka), 36:08 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 52:52 Jan Burkoň (Tomáš Szabo), 58:14 Martin Šír (Lukáš Jágr), 59:22 Tomáš Szabo
branky (asistence): 02:45 Ladislav Svoboda, 13:31 Jakub Koník (Filip Kučaba), 23:15 Jindřich Grosse (Jakub Koník), 27:45 Filip Kučaba (Jindřich Grosse), 39:23 Adam Nikolič (Ladislav Svoboda), 40:26 Marek Fryček (Leoš Nergl)

FBC Panthers Liberec - Florbal Ústí B 9:6
16. Michal Skibko, 18. Teemu Tuhkanen, 19. Michal Skibko, 30. Tomáš Szabo, 32. Martin Zoul, 37. Jiří Špak, 53. Jan Burkoň, 59. Martin Šír, 60. Tomáš Szabo - 3. Ladislav Svoboda, 14. Jakub Koník, 24. Jindřich Grosse, 28. Filip Kučaba, 40. Adam Nikolič, 41. Marek Fryček; rozhodčí: Michal Reczai - Miroslav Hnídek; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Stanislav Kolomazník 25 - Jan Hrstka 13; po třetinách: 3:2, 3:3, 3:1;
60:00
59:59
Střely třetí třetiny: Liberec 8 - Ústí 8
59:59
Vyjádření trenéra domácích: "Jsme rádi za výhru! Děkujeme soupeři za utkání."
59:59
Vyjádření zástupce hostí: "Škoda závěru. Příště si dáme víc pozor."
59:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo bez asistence (9:6).
59:22
A je rozhodnuto
59:15
Hosté bez brankaře
58:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Lukáš Jágr (8:6).
58:14
Šír po výjezdu ze středu zvyšuje.
57:58
Kolomazník teď 2x zabráni srovnání skóre.
56:50
Pantheři se dostali ze sevření Ústí a několikrát ohrozili branku. Ale ani Burkoň ani Špak netrefili zařízení.
55:32
Domácí se upěnlivě brání tlaku hostů. Věříme, že to vydrží až do konce.
54:06
Žihla bravurním zákrokem zabráni šanci hostů.
52:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Tomáš Szabo (7:6).
52:52
Burkoň po secvičené akci rychle využívá přesilovku
52:33
Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
49:55
Skibko je dnes při chuti, ale buhu žel pro domácí netrefil v dobré pozici branku hostí,
46:44
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
46:44
Oberman trochu nešetrně zasáhl soupeře a odchází na trestnou lavici.
45:46
Teď se hra přelévá z jedné strany na druhou. Prim mají oba brankaři.
45:25
Tomas z úhlu trefil těsně nad.
44:10
Hosté po vstřelené brance jsou rychlejší, míček mají pod kontrolou. Ale Kolomazník je v domácí brance pozorný.
40:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček, asistoval Leoš Nergl (6:6).
40:26
Domácí se nestačili po přestávce na hřišti ani rozkoukat a hosté vyrovnali.
40:00
40:00
39:59
Střely druhé třetiny: Liberec 8 - Ústí 11
39:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Ladislav Svoboda (6:5).
39:23
Nedáš dostaneš. Nikolič Adam trefil přesně
38:52
Šír netrefil odkrytou bánu Hrstky - škoda
36:08
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (6:4).
36:08
Špak protrhl střeleckou smůlu a zvyšuje na 6:4
31:17
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:07
Vlastní branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Martin Zoul (5:4).
29:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo bez asistence (4:4).
27:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (3:4).
26:49
Vyloučen hráč Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
26:05
Vyloučen hráč Teemu Tuhkanen družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
23:15
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jakub Koník (3:3).
20:00
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině. Liberec 5 - Ústí 12
18:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Jiří Špak (3:2).
18:31
Domácí otáčí vývoj utkání! Skobko zužitkoval nahrávku Špaka. Všichni v ochozech jásají!
17:24
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Tomáš Szabo (2:2).
17:24
Szabo zatáhl míček za branku a čekal na volného hráče. Na středu před brankou Hrstky se objevil Tuhkanen a trefil se přesně!
15:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Tomáš Szabo (1:2).
15:30
Po nahrávce Szaba trefuje Skibko. diváci se radují z první divizní domácí branky.
13:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Filip Kučaba (0:2).
13:31
Hosté z rychlého protiútoku zvyšují na 0:2
10:30
Špak pěkně nahrál před branku Burkoňovi, ten ale dobře netrefil.
07:33
Po obdržené brance domácí přidali plyn a začínají mít více ze hry. Zatím však chybí střelba.
02:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Ladislav Svoboda bez asistence (0:1).
01:15
Hosté mají míček častěji na hokejkách a v útoku jsou nebezpečnější.
00:01
úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec:
00:00
Dobrý den, vítáme vás z Liberce. Za chvilku začne utkání třetího kola mezi domácími FBC Panthers a Liberec Florbal Ústí B.