2:1
1:6
2:1
- : -
branky (asistence): 04:10 Roman Dostál (David Píše), 19:13 Jan Volenec (Pavel Hellmann), 31:18 Miloš Macháček (Pavel Hellmann), 48:29 František Lahučký (David Píše), 51:06 Miloš Macháček (Jan Volenec)
branky (asistence): 13:50 Miloš Procházka (Filip Šlápota), 27:53 Kryštof Kůs (Pavel Stejskal), 28:50 Radovan Kubek (Petr Stejskal), 30:22 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 33:01 Kryštof Kůs (Jiří Sedláček), 35:01 Kryštof Kůs (Jiří Sedláček), 39:21 Petr Stejskal (Kryštof Kůs), 59:11 Radovan Kubek (Daniel Holeček)

FBŠ Všestary - TJ Centropen Dačice 5:8
5. Roman Dostál, 20. Jan Volenec, 32. Miloš Macháček, 49. František Lahučký, 52. Miloš Macháček - 14. Miloš Procházka, 28. Kryštof Kůs, 29. Radovan Kubek, 31. Radovan Kubek, 34. Kryštof Kůs, 36. Kryštof Kůs, 40. Petr Stejskal, 60. Radovan Kubek; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Lukáš Čížek; vyloučení: 2:5 + Daniel Holeček 10; využití: 1:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Filip Ježek 21 - Lukáš Vacuška 24; po třetinách: 2:1, 1:6, 2:1;
60:00
59:59
Trenér domácích: Po dobrém vstupu do zápasu v první třetině jsme se ujali vedení, avšak druhá třetina byla z naší strany velmi špatná a to rozhodlo o výsledku celého utkání. Děkujeme soupeři!
59:59
Střely na branku ve třetí třetině 9:4, celkem 29:28
59:59
Trenér hostí: I přes nepříznivé vlivy jsme utkání s těžkým soupeřem zvládli. Děkujeme a přejeme mnoho zdaru do dalších zápasů.
59:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Daniel Holeček (5:8).
59:11
Dačice pečetí výhru gólem do prázdné branky.
58:30
Všestary hrají bez golmana.
58:20
Timeout FBŠ Všestary
55:50
Jedovatou střelu Lahučkého vyráží golman.
55:01
Moravcovo sólo přes celé hřiště gólem nekončí.
52:47
Všestary soupeře tlačí a ten se k míčku dostává jen sporadicky.
51:06
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jan Volenec (5:7).
51:06
Macháček si vzpomněl na páteční prodlouženou svojí sestry, předvedl ukázkovou piruetu, vystřelil a trefil přesně pravý horní roh brány.
50:47
Dačice se pod tlakem stále častěji uchylují k drobným faulům.
50:27
Po velkém tlaku Všestar Fanda Lahučký jen těsně míjí klec soupeře.
49:32
Tak se zdá, že nejvíce toho dnes po hřišti naběhá zdravotník.
48:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval David Píše (4:7).
48:29
Naopak domácí se po pěkné souhře gólu dočkali.
48:12
Závar před domácí brankou gólem nekončí.
46:00
Všestary mají míček na hokejce daleko častěji, než hosté.
42:30
Na obrazu hry se stále nic nemění, snad je to, že Všestary častěji střílí.
40:56
Hraje se opět velmi rychlý florbal bez výraznější převahy některého z týmů.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině 5:17
39:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Kryštof Kůs (3:7).
39:21
Z nulového úhlu střílí gól hráč Dačic.
37:31
V posledních dvou minutách je to boj. Miček lítá na obě branky a hraje se nahoru dolů.
35:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Jiří Sedláček (3:6).
35:01
Hosté využívají i tuto přesilovku a navyšují skóre.
33:53
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
33:01
33:01
Dačice rychle odpovídají.
31:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Pavel Hellmann (3:4).
31:18
Hellmann vidí Macháčka a posílá mu gólovou přihrávku. Ten se nemýlí a prázdnou bránu trefuje.
30:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (2:4).
30:22
Další gól Dačic. Teď jim to tam padá a Všestary jsou pod tlakem.
28:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Petr Stejskal (2:3).
28:50
A hosté se po rychlém protiútoku dostávají do vedení.
27:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Stejskal (2:2).
27:53
Hosté dokázali přesilovku využít opravdu rychle.
27:45
Vyloučen hráč Zdeněk Krajčí družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
27:45
Berušák seká a jde na 2 minuty.
25:26
Šancí bylo hodně, ale přesilovku domácí nevyužili.
23:26
Vyloučen hráč Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:26
Přidají Všestary další přesilovkový gól?
23:20
Macháček se vrací zpět mezi hráče a bude pokračovat ve hře.
21:29
Nepřesná střela Dačic.
20:36
Začalo se tak rychle, že zraněnému Macháčkovi musí ze hřiště pomoci zdravotnická služba.
20:01
Všichni diváci jsou zvědaví, co týmy předvedou ve druhé třetině.
20:00
20:00
19:59
Díky využité přesilovce si Všestary do kabiny odnáší průběžné vedení 2:1.
19:59
Střely na branku v první třetině 15:7.
19:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Volenec, asistoval Pavel Hellmann (2:1).
15:59
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:59
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 10 minut za nesportovní chování.
15:59
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:59
Další faul Dačic a opět na Macháčka.
15:41
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
15:41
Další dvouminutový trest za faul na Macháčka.
13:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Filip Šlápota (1:1).
13:50
Všestary nepohlídaly volného hráče přímo u branky a Dačice srovnávají skóre.
13:08
Přesilovka Všestar zůstává nevyužita.
11:08
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:08
Macháček všem utekl a vykoledoval si faul soupeře za 2 minuty.
11:00
Dačice se stále snaží střílet, avšak nepřesně.
07:39
Velmi slušnou střelu Dačic vyráží Ježek, dorážka ze dvou metrů letí vysoko nad.
06:55
Dačice se snaží něco udělat s nepříznivým skóre a hraje se převážně před brankou Všestar.
04:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval David Píše (1:0).
03:00
Sledujeme velmi rychlý a vyrovnaný florbal bez zbytečného přerušování.
00:50
Teď se do šance dostali i domácí.
00:30
Hosté se okamžitě vrhli do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Lukáš Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Petr Henzl, Radovan Kubek
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jakub Moravec, Jan Volenec, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Pavel Hellmann
00:00
Vítejte u online přenosu dnešního utkání, které začíná v 10 hodin. Právě teď se hráči obou týmů rozcvičují před zápasem.