7:4
4:2
1:3
- : -
branky (asistence): 01:22 Marek Žihla (Stanislav Kolomazník), 02:48 Martin Tomas (Martin Šír), 04:53 Teemu Tuhkanen (Jiří Špak), 09:58 Lukáš Jágr (Jan Burkoň), 10:14 Jiří Špak (Michal Skibko), 14:38 Jiří Špak (Martin Tomas), 19:17 Jiří Špak (Michal Skibko), 25:23 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 30:54 Tomáš Szabo (Teemu Tuhkanen), 31:25 Lukáš Jágr, 39:09 Martin Tomas (Jan Burkoň), 54:54 Michal Skibko (Jan Obermann)
branky (asistence): 03:13 Pavel Zeman (Michal Stejskal), 07:34 Milan Gerhard (Michal Láska), 07:59 Lukáš Rudiš (David Gebhardt), 08:11 Martin Pechatý (Michal Stejskal), 22:16 Martin Severa (Martin Pechatý), 32:58 Jiří Czerwenka (David Gebhardt), 44:09 Jiří Czerwenka (David Gebhardt), 49:49 Martin Pechatý (Martin Severa), 56:10 Lukáš Rudiš (Milan Gerhard)

FBC Panthers Liberec - Florbal Teplice 12:9
2. Marek Žihla, 3. Martin Tomas, 5. Teemu Tuhkanen, 10. Lukáš Jágr, 11. Jiří Špak, 15. Jiří Špak, 20. Jiří Špak, 26. Jiří Špak, 31. Tomáš Szabo, 32. Lukáš Jágr, 40. Martin Tomas, 55. Michal Skibko - 4. Pavel Zeman, 8. Milan Gerhard, 8. Lukáš Rudiš, 9. Martin Pechatý, 23. Martin Severa, 33. Jiří Czerwenka, 45. Jiří Czerwenka, 50. Martin Pechatý, 57. Lukáš Rudiš; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Stanislav Kolomazník 26 - Lukáš Topš 22; po třetinách: 7:4, 4:2, 1:3;
60:00
59:59
Teď neúspěšný ani Szabo, ale domácí to mrzet nemusí.
59:59
Vyjádření trenéra Teplic: Dostali jsme lekci z produktivity. Po dlouhé době ideální zápas jak si uvědomit, že i v divizi je třeba trénovat.
59:59
Střely v závěrečné části: Liberec 7 - Teplice 15
59:59
Vyjádření trenéra domácích Szaba: Klasické utkání ve stylu Panthers. 21 branek se muselo divákům líbit.
56:20
Je zaděláno na drama? Hosté se tlačí do zakončení. domácí brání. Kolomazník na místě.
56:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Milan Gerhard (12:9).
54:54
Timeout Florbal Teplice
54:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Jan Obermann (12:8).
54:54
A Typš kapituloval. Skibko dává domácím klid do závěrečných minut.
54:36
Typš se štěstím ubránil
53:57
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
53:41
šance na obou stranách.
52:22
Hosté ubránili, ale domácí se tlačí pře branku Teplic. Ty drží Topš.
52:07
Nepřesnosti na hokejkách domácích dávají hostům šanci na protiútoky.
51:00
Domácí se konečně usadili v třetině hostí.
50:35
Hosté i v oslabení nebezpeční.
50:22
Vyloučen hráč Milan Gerhard družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
49:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (11:8).
49:49
Hosté z rychlého protiútoku snižují. Aktivita posledních minut se jim vyplácí.
49:00
Hosté jsou aktivní v napadání, ale domácí kontrolují míček.
48:06
Šír mezi třemi protihráči neprošel.
47:30
Po zmatcích kolem domácí branky hru uklidnil, kdo jiný, Špak.
46:06
Špak do stropu. Jak se říká na veverky...
45:21
Pěkné nahrávky domácích na jeden dotek, ale Špak netrefuje branku. Ale ono to přijde :-)
44:45
Domácí v rychlém protiútoku, ale Šír netrefuje branku
44:09
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval David Gebhardt (11:7).
44:09
Aktivita se hostům vyplatila a snižují
42:30
Domácí míček od úvodu třetiny moc neposlouchá. Vše hasí jistý Kolomazník.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhráli hosté
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina byla chudší na branky, ale bojovná byla možná i víc než ta první.
39:59
Střely ve druhé třetině: Liberec 12 - Teplice 10
39:09
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Jan Burkoň (11:6).
39:09
Jágr se zapojil po přesilovce do kombinace. Nahrál Burkoňovi, ten Tomasovi a je to o 5 branek
38:11
Další šance domácích dát v oslabení branku.
37:58
Tuhkanen sám před brankou Teplic, ale branku nedal.
36:58
Vyloučen hráč Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
36:58
Tvrdý souboj u mantinelu nebyl podle pravidel. Jágr si jde odpočinout.
36:00
Hosty branka povzbudila a zatlačili domácí na jejich polovin..Kolomazník musel vytáhnout několik perfektních zákroků.
32:58
31:25
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr bez asistence (10:5).
30:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Teemu Tuhkanen (9:5).
30:54
Co se nepovedlo špakovi se povedlo Szabovi
30:38
Pěkná nahrávka Szaba na Špaka, ale gólman Topš chytá.
29:27
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za zdržování hry.
29:27
Hosté si moc hru v 5 neužili.
29:23
Hosté jsou kompletní.
27:23
Vyloučen hráč Milan Gerhard družstva Florbal Teplice na 2 minuty za držení.
25:23
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (8:5).
25:23
Půlminutka stačila domácím na využití přesilovky. A kdo jiný než Špak. Ten tečoval před gólmanem Szabovu střelu z půlky.
24:56
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:50
Kolomazník se štěstím zachránil.
22:16
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (7:5).
22:16
Domácí pokazili rozehru ve středu hřiště. Pechatý zachytil rozehru, nahrál Severovi a ten z levé strany trefil přesně.
21:13
Žihla z pravé strany těsně minul.
20:19
Gerhard se rozběhl po pravém mantinelu, ale branku Kolomazníka netrefil.
19:59
Střelecky zajímavá první třetina vyzněla lépe pro domácí.
19:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Michal Skibko (7:4).
19:17
Hatrick je tu. A čistý. Špak zvyšuje na 7:4
17:09
Teď opět zahrozili domácí. Hraje se rychlé utkání se šancemi na obou stranách.
16:32
A tentokrát Kolomazník ve spolupráci se Szabem opět uhájili svatyni domácích.
15:21
Kolomazník bravurním zákrokem nepovolil Teplicím ve skorování.
14:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Martin Tomas (6:4).
14:38
Špak potvrzuje převahu a svojí druhou brankou v dnešním utkání zvyšuje po nahrávce Tomase na 6:4
14:10
Domácí mají teď víc ze hry, Hosté hrozí z protiútoku.
12:51
Nebezpečná akce Teplic. Zeman backhandem netrefil.
10:14
10:14
A střelecké hody pokračují. Špak svojí první dnešní brankou vrací vedení domácím
09:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Jan Burkoň (4:4).
09:58
A přestřelka pokračuje. Jágr srovnal stav
08:12
Černou minutku domácích završil Pechatý střelou z vlastní poloviny, která skončila za zády Kolomazníka.
08:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Michal Stejskal (3:4).
07:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval David Gebhardt (3:3).
07:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Michal Láska (3:2).
07:34
Hosté se na chvíli usadili na polovině domácích a je z toho snížení. Láska z poza branky načel Gerhada a ten se nemýlil
06:53
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
05:00
4 branky za 5 minut... Uvidíme jak to bude pokračovat....?
04:53
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Jiří Špak (3:1).
04:53
Před brankou Teplic stál samotný Tuhkanen a jednoduše umístil míček za záda Topše.
03:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Michal Stejskal (2:1).
03:13
hosté se nenechali zahambit a rychle snižují na 2:1
02:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Martin Šír (2:0).
02:48
I druhá střela na branku hostí skončila brankou. Z poloviny hřiště trefil do horního levého růžku se trefil Tomas.
01:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Marek Žihla, asistoval Stanislav Kolomazník (1:0).
01:22
první střela na branku hostí skončila v síti Topše po Žihlově průniku od vlastní branky.
00:58
První střela hostů směr branka byla mimo.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec:
00:00
Za pár okamžiků začne utkání čtvrtého kola Divize A mezi domácím FBC Panthers Liberec a Florbal Teplice