1:2
0:4
4:4
- : -
branky (asistence): 19:30 Lukáš Kaďorek (Aleš Fafílek), 43:59 Adam Budnik (Lukáš Kaďorek), 54:00 Adam Borges (Lukáš Kaďorek), 57:12 Tomáš Kříž (vlastní branka), 58:22 Petr Malina (Jakub Hnila)
branky (asistence): 04:18 Michal Starostka (Kamil Cieslar), 17:02 Michal Starostka (Tomáš Milerský), 20:40 Adam Borges (vlastní branka), 21:33 Filip Kryštof (Michal Starostka), 33:25 Jakub Lajczyk (Tomáš Milerský), 35:56 Tomáš Milerský (Jaroslav Nečas), 56:24 Jakub Lajczyk (Tomáš Milerský), 56:35 Filip Kryštof (Kamil Cieslar), 57:25 Tomáš Milerský, 59:47 Tomáš Milerský (Jakub Lajczyk)

FBC MSEM Přerov - 1. FBK Eagles Orlová 5:10
20. Lukáš Kaďorek, 44. Adam Budnik, 55. Adam Borges, 58. Tomáš Kříž, 59. Petr Malina - 5. Michal Starostka, 18. Michal Starostka, 21. Adam Borges, 22. Filip Kryštof, 34. Jakub Lajczyk, 36. Tomáš Milerský, 57. Jakub Lajczyk, 57. Filip Kryštof, 58. Tomáš Milerský, 60. Tomáš Milerský; rozhodčí: Dominik Pustówka - Roman Sasín; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 26 - Daniel Fukala 33; po třetinách: 1:2, 0:4, 4:4;
60:00
59:59
Střelecké pokusy ve 3. třetině: domácí 19, hosté 10
59:59
Komentář Pavla Ceha: Absence klíčových hráčů, neskutečně bídná koncovka a totálně tragický výkon celého týmu směrem do obrany. Pokud se hráči nevzpamatují a neuvědomí si, že v tomto sportu se nehraje pouze směrem dopředu, dostaneme ve zbývajících zápasech sezony bídu v každém zápase. Děkujeme soupeři za utkání.
59:47
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jakub Lajczyk (5:10).
58:22
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Jakub Hnila (5:9).
57:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský bez asistence (4:9).
57:12
Vlastní branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž (4:8).
56:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Kryštof, asistoval Kamil Cieslar (3:8).
56:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Lajczyk, asistoval Tomáš Milerský (3:7).
55:23
Adam Borges teď přestřelil bránu o dobré 4 metry.
54:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Lukáš Kaďorek (3:6).
52:10
"Ta přesilovka konečně nějak vypadá..", komentuje trenér zdejších juniorů..
51:32
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
50:51
Pavel Ceh si teď mohl vyřvat hlasivky, ale nikdo ho nejspíš neslyšel..
47:42
Přerov se i po konci přesilovky drží na polovině soupeře.
45:16
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Lukáš Kaďorek (2:6).
43:09
Hraje se převážně na polovině Orlové, paradoxně však největší šanci zaznamenala právě Orlová..
40:00
40:00
39:59
Střelecké pokusy ve 2. třetině: domácí 11, hosté 13
38:31
Přivítejme vzácnou návštěvu, na utkání právě dorazila celým regionem známá Přerovská televize!
35:56
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jaroslav Nečas (1:6).
35:55
Přesunujeme se k tenisu, pěkný úder předvedl Tomáš Milerský a zvýšil na rozdíl 5 gólů.
33:25
33:24
Tomáš Hořecký běsní! Hned po té, co se vrátil z trestné lavice, oběhl bránícího hráče a vystřelil. Jeho střela končí na bloku, ze kterého Orlová zakládá protiútok a skóruje.
31:01
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
30:01
Adam Borges opět ohrožuje vlastní branku, neuvěřitelné!
24:53
Přerov teď po dlouhé době drží míček delší dobu, svými finesy se blýskl Hnila, který tak zvedl nejméně jednoho diváka ze židle!
24:03
Dívka pihovatá od Pavla Nováka rozradostnila celou severní tribunu!
21:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Kryštof, asistoval Michal Starostka (1:4).
21:32
Hráči Orlové zřejmě o pauze v šatně roztrhli pytel s góly, Přerov má tak co dohánět.
20:40
Vlastní branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Borges (1:3).
20:00
20:00
19:59
Střelecké pokusy po 1. třetině: domácí 8, hosté 13
19:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Aleš Fafílek (1:2).
17:54
Začínají pracovat emoce, dnes se nudit nebudeme!
17:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Michal Starostka, asistoval Tomáš Milerský (0:2).
15:22
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za zdržování hry.
14:44
Aleš Fafílek teď tancoval s míčkem za vlastní brankou. Soupeř s ním tančit nechtěl, vzal si míček a následnou akci likviduje přerovský fantom Raška.
12:51
Adam Budnik stejně jako včera proletěl okolo všech hráčů Orlové, dnes bohužel bez gólu.
11:59
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:50
Přerov ve svém vlastním oslabení ohrozil branku soupeře, následně přišel brejk Orlové, ze kterého nic nebylo.
10:48
Vyloučen hráč Petr Malina družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:31
Brankař Raška chytil míček stejně tak snadno, jako jeho kolega Ceh rýmu, kvůli které dnes nechytá.
05:44
Tomu, co předvádí hráči Přerova na palubovce, nemůže uvěřit ani vlastní trenér a vše si natáčí na svůj mobilní přístroj.
04:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Michal Starostka, asistoval Kamil Cieslar (0:1).
03:59
Nápřah 4 metry nad hlavu a střela příklepem, která končí za mantinelem. Dobrý pokus..
01:07
Driblink ve vzduchu hráče Fafílka skončil sekerou, Přerov má rozehrávku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Jakub Závoda, Jaroslav Nečas, Tomáš Milerský, Radek Jantoš, Jakub Lajczyk
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Tomáš Hořecký, Aleš Fafílek, Jakub Hnila, Adam Budnik
00:00
Zdravím všechny příznivce florbalu! Dnes se nám na hale TJ Spartak představý týmy FBC MSEM Přerov a 1. FBK Eagles Orlová. Začínáme v 18:30.