3:1
1:3
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 01:57 Pavel Krchňáček, 09:12 Marek Šimíček (Tomáš Olbert), 21:18 Tomáš Janča (Jan Holý), 22:50 Tomáš Janča (Martin Krchňáček), 23:52 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 50:14 Tomáš Olbert (Jan Holý)
FBS Olomouc
branky (asistence): 18:17 Jan Schneider, 39:23 Daniel Tichý (Martin Pudil), 45:54 Vojtěch Blana, 47:03 Tomáš Pírek (Tomáš Doubek), 59:11 Daniel Tichý (Dominik Špaček)

FBK Spartak Hluk - FBS Olomouc 6:5
2. Pavel Krchňáček, 10. Marek Šimíček, 22. Tomáš Janča, 23. Tomáš Janča, 24. Vojtěch Duda, 51. Tomáš Olbert - 19. Jan Schneider, 40. Daniel Tichý, 46. Vojtěch Blana, 48. Tomáš Pírek, 60. Daniel Tichý; rozhodčí: Martin Srna - Jan Stavělík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 24 - Jan Šauer 19; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:3;
60:00
Komentář vedoucího domácích (Vlachopulos David): "Dnes jsme se na vítězství hodně nadřeli. Soupeř byl velmi dobře připravený, nic nám nedal zadarmo. Kdyby proměnil všechny své šance, asi by si dnes odvezl tři body. Hlavním problémem byly naše individuální chyby, toho se musíme vyvarovat. Díky soupeři za zápas."
60:00
Střely v závěrečné části: Hluk 13 - Olomouc 13. Celkem v zápase Hluk 25 a Olomouc 29.
60:00
Komentář trenéra hostí (Rubín Lukáš): "Proměňování šancí nás stálo zisk bodů, hra byla kvalitní. Díky za zápas."
60:00
59:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Daniel Tichý, asistoval Dominik Špaček (6:5).
58:42
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra na zemi.
58:20
Timeout FBS Olomouc
58:20
Timeout.
50:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Jan Holý (6:4).
47:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Pírek, asistoval Tomáš Doubek (5:4).
45:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana bez asistence (5:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Hluk 9 - Olomouc 9
40:00
39:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Daniel Tichý, asistoval Martin Pudil (5:2).
29:20
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (5:1).
22:50
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (4:1).
21:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Jan Holý (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: Hluk 3 - Olomouc 7
20:00
18:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider bez asistence (2:1).
09:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Tomáš Olbert (2:0).
09:12
FBK Spartak Hluk vede 2:0.
08:11
Vyloučen hráč Dominik Palásek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
01:57
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Srna a Jan Stavělík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Jan Minář, Martin Pudil, Daniel Tichý, Hynek Halíř, Vojtěch Blana
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Marek Šimíček, Adam Štěrba, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert