2:2
1:2
3:2
0:0
branky (asistence): 07:30 Pavel Formánek (Lukáš Dub), 14:04 Jakub Tichý (Daniel Vymlátil), 29:17 Miroslav Kábrt (Daniel Vymlátil), 44:26 Miroslav Kábrt, 45:55 Miloslav Krýsl (Jakub Bydžovský), 47:50 Jakub Feistauer (Miloslav Krýsl)
branky (asistence): 07:14 Petr Blažek (Jonáš Jandák), 12:50 Josef Mareš (Roman Klípa), 37:00 Pavel Korbel (Josef Mareš), 38:11 Josef Mareš (Pavel Korbel), 47:46 Andrej Janda (Josef Mareš), 54:18 Andrej Janda (Josef Mareš), rozhodující nájezd David Vodrážka

Orel Rtyně v Podkrkonoší - 1. FbK Tábor 6:7pn
8. Pavel Formánek, 15. Jakub Tichý, 30. Miroslav Kábrt, 45. Miroslav Kábrt, 46. Miloslav Krýsl, 48. Jakub Feistauer - 8. Petr Blažek, 13. Josef Mareš, 38. Pavel Korbel, 39. Josef Mareš, 48. Andrej Janda, 55. Andrej Janda, David Vodrážka; rozhodčí: Aleš Jansa - Karel Balla; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Vojtěch Škvrna 24 - David Vokoun 32; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč David Vodrážka a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč Miroslav Kábrt , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč Josef Mareš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč Marek Janovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč Jakub Feistauer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč Jakub Bydžovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč David Vodrážka a vstřelil gól.
65:09
Až rozhodující byla střela hostujícího hráče Vodrážka Davida, který se s přesností trefil do sítě.
65:08
Stejně jako hostům, tak i domácím se nájezd nepovedl. Střílející hráč Kábrt Miroslav zasáhl střelou gólmana.
65:07
Ani pro Mareše Josefa, hostujícího hráče, nebyl nájezd úspěšný
65:06
Neúspěšně se vedlo i domácímu hráči Feistauerovi Jakubovi.
65:05
Avšak neúspěšný nájezd byl pro hostujícího hráče Marka Janovského.
65:04
Druhý nájezd domácího týmu se úspěšně vydařil hráči Bydžovskému Jakubovi.
65:03
Za hostující tým nastupuje hráč Vodrážka David. Jeho nájezd je úspěšný
65:02
První nájezd se domácímu týmu nezdařil.
65:01
Na první nájezd za domácí tým nastupuje hráč Kábrt Miroslav.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
Komentář asistenta trenéra :Velmi vyrovnané utkání, které jsme šťastně rozhodli v nájezdech. Děkujeme soupeři, za krásné utkání a přejeme úspěchy do dalších zápasů.
63:00
Domácí tým se drží u hostující brány. Dvě minuty jsou nekonečně dlouhé jak pro nás, tak pro hráče.
60:15
Začíná nám prodložení a hráči jsou agresivní. Ticho jako při třetí třetině by se tu hledalo marně.
60:00
60:00
59:46
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
59:04
Zbývá necelá minuta a hráči jdou víc do těla. Přihrávky se přestávají dařit a skóre je nerozhodné. Napětí na hřišti by se dalo krájet.
55:29
Hra se zklidnila a na hřišti začíná být čím dál větší ticho.
54:18
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Josef Mareš (6:6).
51:30
Po drsném střetnutí dvou hráčů končí domácí hráč Adam Petera na zemi s naraženými zády.
48:19
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
47:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Feistauer, asistoval Miloslav Krýsl (6:5).
47:50
Domácí se dlouho z vedení neradují. Do domácí brány se strefuje hostující hráč Andrej Janda.
47:46
45:56
Domácímu hráči Miloslavovi Krýslovi se jeho zuřivost na hřišti vyplatila a přináší tak svému týmu další bod do sbírky.
45:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Jakub Bydžovský (5:4).
44:27
Po vyhrocené situaci na hřišti se hostující staví do zdi před bránu. Avšak jim to nestačí a Kábrt Miroslav si najde volné místo v síti, kam míček bez problémů pošle.
44:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt bez asistence (4:4).
40:00
40:00
39:00
Domácí tým zaváhal a nechal projít hostující hráče až k jejich bráně, čímž si hostující pripisují další bod.
38:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Pavel Korbel (3:4).
37:01
Hostující tým neotálel a rychlými přihrávkami dokázal obelstít domácí a přímou střelou si připisuje bod.
37:00
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Josef Mareš (3:3).
33:00
Domácí tým tentokrát přesilovky nevyužil. Hosté hrají opět v plné sestavě.
30:10
Hostující tým nezůstal dlouho v pěti a rozhodčí posílají hráče s číslem 8 na trestnou.
30:09
Vyloučen hráč David Vodrážka družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
29:18
Domácí tým opět využil příležitosti přesilovky a střelou Miroslava Kábrta si připisují bod.
29:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Daniel Vymlátil (3:2).
29:00
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:29
Domácí gólman zachrání svůj tým před dalším gólem, vyjetím si proti hráči a vykopnutím míčku ke stropu.
24:26
Situace před domácí bránou se značně zvyšuje. Gólman s číslem 30, Škvrna Vojtěch však všechno vidí a hosté tak nepromění žádnou střelu v gól
21:00
Oba dva týmy se do začátku třetiny pustily ze všech sil. Nedá se řict, u které brány se hraje víc.
20:00
20:00
18:31
Atmosféra na hřišti je čím dál víc vyhrocená. Oba dva týmy si vedou dobře.
15:57
Vyloučen hráč Jakub Tichý družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
15:57
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
14:05
Domácí využili přesilovky a díky přímé ráně do sítě si můžou připsat bod.
14:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Tichý, asistoval Daniel Vymlátil (2:2).
13:44
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Roman Klípa (1:2).
12:12
Domácí hráč s číslem 88 Formánek Pavel se spolehl na své rychlé nohy a doběhl dvojici hostujících hráčů, čímž zabránil přihrávce a následně možnému gólu.
10:50
Počet diváků na tribuně se podstatně zvyšuje, stejně jako nervozita na hřišti.
09:00
Adam Petera překvapil své soupeře rychlou střelou z poloviny hřistě. Hostující gólman Vokoun David, se však zastrašit nenechal a proto se nepovedlo střelu proměnit v gól.
07:31
Domácí tým ovšem nezahálí a překvapí po pár vteřinách přímou střelou do sítě.
07:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Pavel Formánek, asistoval Lukáš Dub (1:1).
07:15
Hosté bravurně zmátli domácí tým a díky tomu si můžou připsat bod.
07:14
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Blažek, asistoval Jonáš Jandák (0:1).
05:10
Domácí gólman rychle zareagoval a nepovedenou přihrávku, která mohla skončit v síti, pohotově odkopl.
03:50
Domácí jsou v plné síle a míček jim krásně sedí na hokejce, všechny jejich triky prozatím prochází.
00:40
Na začátku zápasu předvádí domácí tým sehranou hru před bránou hostů.
00:30
U zápasu Vás vítá Lucie Ondráčková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Karel Balla.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: hráči v poli: Petr Blažek, David Vodrážka, Roman Klípa, Andrej Janda, Josef Mareš