2:2
3:5
1:1
- : -
branky (asistence): 03:38 Tereza Baranová (Jindra Žáčková), 11:00 Petra Drápalová, 22:31 Jindra Žáčková (Lenka Šafaříková), 23:54 Martina Horáková (Veronika Martincová), 33:12 Klára Jahodová (Kateřina Slezáková), 46:11 Pavla Manová (Jindra Žáčková)
branky (asistence): 18:15 Michaela Žáková (Gabriela Ďurišová), 19:23 Hana Štěrbová, 26:12 Gabriela Ďurišová (Michaela Žáková), 28:57 Nikola Domonkosová (Hana Štěrbová), 34:24 Michaela Žáková (Gabriela Ďurišová), 34:45 Linda Detková (Yvona Dostálová), 39:08 Nikola Domonkosová (Hana Štěrbová), 45:17 Nikola Domonkosová (Hana Štěrbová)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - itelligence Bulldogs Brno 6:8
4. Tereza Baranová, 12. Petra Drápalová, 23. Jindra Žáčková, 24. Martina Horáková, 34. Klára Jahodová, 47. Pavla Manová - 19. Michaela Žáková, 20. Hana Štěrbová, 27. Gabriela Ďurišová, 29. Nikola Domonkosová, 35. Michaela Žáková, 35. Linda Detková, 40. Nikola Domonkosová, 46. Nikola Domonkosová; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 22 - Michaela Ranochová 25; po třetinách: 2:2, 3:5, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Roberta Honce: Těžký zápas, ve kterém jsme nepříliš dobře bránili. Naštěstí se nám podařilo vstřelit velký počet branek. Soupeři děkujeme za pěkný a napínavý zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Hály: Skvělý zápas, naše holky bojovaly. Bohužel krátký výpadek ve druhé třetině nás stál zápas. Děkujeme soupeřům za zápas a divákům za podporu.
60:00
Počet střel ve třetí třetině : Domácí 9, Hosté 13. Celkový počet střel 31-30 ve prospěch domácího družstva.
60:00
59:23
Další skvělý pokus, před brankou hostů se ocitla Pražáková, branku trefit nedokázala.
58:31
Skvěle na útočné polovině vybojovala míček domácí Drápalová, následnou střelou však branku neohrozila. Její pokus letí nad.
55:36
Z bezprostřední blízkosti střílí hostující Detková, její pokus končí na hrudi Harčárové.
53:49
Do samostatného úniku se po nepřesné rozehrávce domácích dostala Detková. Její pokus však Harčárová likviduje.
51:00
Po oddechu a notné dávce taktických informací domácí hráčky vyvíjejí tlak, když zasypaly sérií střel branku hostí. Ani jedna střela nenašla svůj cíl.
50:03
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
47:30
Další ze svých povedených zákroků vytahuje domácí brankářka Harčárová. V krkolomné pozici dokázala zabránit vstřelení branky a dodává svému týmu potřebnou psychickou podporu.
46:12
Po krásné nahrávce Žáčkové do prázdné branky zakončuje Manová.
46:11
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Jindra Žáčková (6:8).
45:17
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Hana Štěrbová (5:8).
40:30
Hráčky ITELLIGENCE Bulldogs Brno se ihned po začátku třetiny dostaly do dobré střelecké pozice, Tvrdou střelu vyráží maskou brankářka Harčárová mimo hru.
40:00
40:00
Střely na branku v druhé třetině 14:7 z pohledu domácích.
40:00
Druhá třetina se lépe vyvíjela pro hostující celek navzdory menšímu počtu střel. Jak se říká, nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Domácí se taktéž dostávaly do slibných šancí ale většina střel končila na brankářce nebo brankové konstrukci.
40:00
39:08
36:58
Již do svého třetího úniku se dnes dostala domácí Žáčková. Na svůj předchozí gól nenavázala, když dobrou střelu do protipohybu brankařka kryje.
35:01
Pro tištěná a elektronická média, dnešní utkání sleduje 67 diváků. Děkujeme!
35:00
Hra dostává na obrátkách a tempo se zvyšuje. Hráčky ITELLIGENCE Bulldogs Brno se poprvé v dnešním utkání ujímají vedení.
34:45
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Yvona Dostálová (5:6).
34:24
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Gabriela Ďurišová (5:5).
33:12
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (5:4).
28:58
A je znovu vyrovnáno. Po nepřesné rozehrávce ve středu hřiště se hostující dostaly do přečíslení a do prázdné branky zakončuje Domonkosová.
28:57
26:13
Hosté využívají přesilové hry a po nátlaku střelou ze střední vzdálenosti skóruje Ďurišová.
26:12
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Gabriela Ďurišová, asistoval Michaela Žáková (4:3).
24:36
Vyloučen hráč Eliška Štěpančíková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
24:29
Nebezpečnou střelu ze standardní situace vyslala domácí Jahodová Monika. Brankářka pohotovým zákrokem likviduje.
23:54
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Veronika Martincová (4:2).
22:32
Domácí Žáčková svůj druhý samostatný únik proměnila když dorážkou po předchozí kličce překonává brankářku hostí.
22:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Jindra Žáčková, asistoval Lenka Šafaříková (3:2).
22:00
Začátek druhé třetiny se nese ve volnějším tempu od obou družstev.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině 8:10 ve prospěch ITELLIGENCE Bulldogs Brno.
20:00
19:24
Hostující hráčky ke konci první třetiny takříkajíc sebraly vítr z plachet domácím a dvěma rychlými góly srovnaly skóre na 2:2.
19:23
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Hana Štěrbová bez asistence (2:2).
18:15
16:00
Domácí Baranová se hezky uvolnila před brankou hostů. Její střela z otočky končí na hrudi brankářky Ranochové.
11:01
Domácí využívají špatného střídání hostů. Na polovině hřiště osamocená Drápalová krásnou střelou k tyči navyšuje vedení.
11:00
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová bez asistence (2:0).
08:30
Obrany obou týmů se činí. Většina útočných akcí končí v rohu.
05:30
Závar před bránou domácích. Po sérii střel končí míček na horní tyčce.
03:39
Vysoké napadání domácích přináší své ovoce. Po chybě hostů v obraně se ke střele dostala Baranová a umístěnou střelou do horní části branky nedala brankářce nejmenší šanci.
03:38
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Jindra Žáčková (1:0).
01:00
Do úniku se dostala domácí Žáčková, její kličku ale brankařka přečetla a míček bezpečně chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Anna Bachratá, Kateřina Honcová, Hana Štěrbová, Klára Ehlová, Nikola Domonkosová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Martina Horáková, Pavla Manová, Marie Halasová, Petra Drápalová, Veronika Martincová
00:00
Utkání můžete sledovat také v živém videopřenosu - Videopřenos
00:00
Vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na zápase 3. kola 1. ligy žen - východ .
00:00
V rámci přestávky mezi třetinami můžete sledovat na facebookové stránce domácího klubu Facebook - FbC Aligators živé rozhovory s 1 – 2 domácími hráči, kteří budou odpovídat na otázky ohledně vývoje utkání.
00:00
Dnes proti sobě nastoupí v rámci Jihomoravského derby týmy PRAMOS Šitbořice FbC Aligators a itelligence Bulldogs Brno . Po dvou kolech soupeře dělí jediný bod.