1:0
5:0
1:0
- : -
branky (asistence): 10:03 Jitka Krajčová (Natálie Janouchová), 24:27 Kateřina Oličová, 25:29 Helena Cimrmanová (Kateřina Oličová), 27:31 Nikol Manlíková (Jitka Krajčová), 30:40 Kateřina Oličová (Helena Cimrmanová), 36:43 Lenka Láryšová, 41:38 Lenka Láryšová (Jitka Krajčová)

Florbal Chomutov - 1. FbK Tábor 7:0
11. Jitka Krajčová, 25. Kateřina Oličová, 26. Helena Cimrmanová, 28. Nikol Manlíková, 31. Kateřina Oličová, 37. Lenka Láryšová, 42. Lenka Láryšová; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Král; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 16 - Eliška Hnojnová 21; po třetinách: 1:0, 5:0, 1:0;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Mendla :Soupeř nás předčil ve všech herních situacích a zaslouženě zvítězil. GRATULUJI a přeji štěstí do dalších zápasů.
59:59
Střely na branku ve třetí třetině : Chomutov 8 a Tábor 4
59:59
Komentář domácího trenéra Davida Tauše: V dnešním utkání jsme chtěli navázat na včerejší bojovný a obětavý výkon. Dnes musím pochválit holky za lepší pohyb, rychlé přihrávky, častější střelu a bojovnost. Pořád máme na čem pracovat, ale od dnešního výkonu se musíme odrazit. Děkuji ještě jednou holkám za výkon, soupeři za utkání a přeji mu šťastnou cestu domu.
59:59
Konečné střely domácí 28 a hosté 16
59:30
Právě probíhá poslední minuta
59:01
Hraje se poslední minuta dneštního utkání.
57:54
Hostující krosovou přihrávku zastavuje Dominika Klímová
55:49
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:58
Vyloučen hráč Tereza Důrová družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
46:42
Lenka Láryšová skvěle vytáhla míček a přihrává, spoluhráčka bohužel nespracovává míček
41:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Láryšová, asistoval Jitka Krajčová (7:0).
36:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Láryšová bez asistence (6:0).
35:36
Hosté hrají v plném počtu
33:38
Střela šla bohužel do golmanky
33:36
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Kateřina Oličová.
33:36
Vyloučen hráč Martina Dvořáková družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
33:36
Právě můžeme vidět trestné střílení domácího týmu
30:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kateřina Oličová, asistoval Helena Cimrmanová (5:0).
29:06
Domácí golmanka drží stále čisté konto
27:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nikol Manlíková, asistoval Jitka Krajčová (4:0).
27:28
Dokonalá střela z půlky na hostující branku
26:22
Domácí tým aktivně napadá
25:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Helena Cimrmanová, asistoval Kateřina Oličová (3:0).
24:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kateřina Oličová bez asistence (2:0).
24:27
Střela domácích z rohu končí gólem
22:50
Domácí tým předvedl kombinaci při standartce , ale střelu zastavuje hostující obránkyně
15:15
Hra se vyrovnává, ale nejsou vidět žádné pěkné florbalové akce.
13:32
Skvělá akce domácích končí dalším zákrokem hostující golmanky
10:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Krajčová, asistoval Natálie Janouchová (1:0).
10:03
Janouchová přihrává na Krajčovou, která střílí na zadní tyčku. Brankařka byla bez šance.
09:57
Natálie Janouchová zastavuje míček na půlce a můžeme vidět úžasné přečíslení.
09:35
Střela hostujících z půlky a domácí golmanky skvělý zákrok.
08:34
Střela hostujícího týmu končí ozvěnou tyčky
05:38
Domácí hráčka střílí a golmanka hostů si zaznamenává zákrok.
02:31
Domácí útok předvedl skvělou akci v podání Natálie Janouchová , Helena Cimrmanová a Kateřina Oličová. Akce bohužel končí netrefenou bránou.
00:48
Domácí hráčky jsou od začátku aktivnější.
00:01
Míček získávají domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Král.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Kristýna Tkadlecová, Anna Kolínová, Monika Hrnečková, Martina Dvořáková, Karolína Křivánková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Natálie Janouchová, Lenka Láryšová, Helena Cimrmanová, Jitka Krajčová