2:3
2:1
4:1
- : -
branky (asistence): 02:20 Tom Pavlis (Martin Kutáček), 13:52 Petr Martynek (Štěpán Graf), 20:47 Tom Pavlis (Martin Šulc), 23:31 Martin Kutáček (Daniel Holinka), 34:30 Martin Juščík (Martin Šulc), 42:12 Martin Kutáček (Daniel Holinka), 43:37 Radim Pecháček (Martin Šulc), 44:04 Jiří Mach (Martin Šulc)
branky (asistence): 03:44 Tomáš Janek (Jan Goršanov), 10:34 Tomáš Janek (Vít Buzek), 10:55 Robert Socha (Ondřej Holaň), 15:50 Jan Toman (Vít Buzek), 44:50 Jiří Toman

Florbal Torpedo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 8:5
3. Tom Pavlis, 14. Petr Martynek, 21. Tom Pavlis, 24. Martin Kutáček, 35. Martin Juščík, 43. Martin Kutáček, 44. Radim Pecháček, 45. Jiří Mach - 4. Tomáš Janek, 11. Tomáš Janek, 11. Robert Socha, 16. Jan Toman, 45. Jiří Toman; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Pegřimek ? - Filip Grill ?, Jan Bartoň ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 4:1;
45:00
Komentář trenér hostů: Utkání jsme zahájili výborně, bohužel v závěru zápasu došly fyzické síly.
45:00
Komentář trenéra domácích: Zápas ve vysokém tempu, utkání rozhodlo pár chyb soupeře. Děkujeme za skvělý výkon a zápas.
45:00
44:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman bez asistence (8:5).
44:04
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jiří Mach, asistoval Martin Šulc (8:4).
43:37
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Martin Šulc (7:4).
42:12
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Daniel Holinka (6:4).
40:06
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
40:06
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Bartoň družstva FBC Vikings Kopřivnice
40:06
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
34:30
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Juščík, asistoval Martin Šulc (5:4).
30:27
Vyloučen hráč Tom Pavlis družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
23:31
20:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tom Pavlis, asistoval Martin Šulc (3:4).
18:44
Vyloučen hráč Jan Goršanov družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman, asistoval Vít Buzek (2:4).
15:00
15:00
13:52
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Štěpán Graf (2:3).
10:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Ondřej Holaň (1:3).
10:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (1:2).
04:45
Vyloučen hráč Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
03:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jan Goršanov (1:1).
02:20
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tom Pavlis, asistoval Martin Kutáček (1:0).
00:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Jan Goršanov, Jan Toman, Jiří Toman, Tomáš Janek, Vít Buzek
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Jan Pegřimek; hráči v poli: Martin Kutáček, Jan Brija, Tom Pavlis, Martin Šulc, Jiří Mach