0:0
2:1
1:0
- : -
branky (asistence): 26:52 Jan Procházka (Tomáš Vejmělka), 27:47 Milan Jedlička (Jakub Hofštetr), 35:56 Kryštof Indruch (Jakub Ruč)
branky (asistence): 26:37 Petr Martynek (Štěpán Graf)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Torpedo Havířov 3:1
27. Jan Procházka, 28. Milan Jedlička, 36. Kryštof Indruch - 27. Petr Martynek; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 6:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Alena Večeřová ? - Jan Pegřimek ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:0;
45:00
Komentář trenéra hostů: Brno bylo hladovější po vítězství a to rozhodlo utkání. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích: Nuda, šeď, šeď. Spousta vyloučení ze zápasu udělala maratón bez potřebného náboje. Výborně zachytala brankářka. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
41:07
Vyloučen hráč Lukáš Kubín družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
38:27
Vyloučen hráč Vojtěch Cigl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
35:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Jakub Ruč (3:1).
30:00
30:00
28:28
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
27:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Jakub Hofštetr (2:1).
26:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Vejmělka (1:1).
26:37
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Štěpán Graf (0:1).
26:37
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
19:47
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
18:57
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
18:07
Vyloučen hráč Jiří Mach družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:45
Vyloučen hráč Marcel Bezrouk družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
10:21
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:39
Vyloučen hráč Jakub Hofštetr družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: Jan Pegřimek; hráči v poli: Martin Kutáček, Jan Brija, Tom Pavlis, Martin Šulc, Jiří Mach
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jan Procházka, Marcel Bezrouk, Tomáš Zoubek, Filip Konstant, Tomáš Vejmělka